Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 wrz 2009, 19:40

lidziasc, piekna dzidzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


SANDRUSIA)), wszystkiego Naj Naj lepszego :ico_prezent:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 wrz 2009, 20:00

Frydza, dzieki :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 wrz 2009, 20:01

lidziasc, zdjatko sliczne! I takie wyraznie! Juz widac kruszynke! I ma glowke i brzuszek i raczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jejkus teraz to dopiero sie zacznie, ja sie tak nie moge doczekac pierwszego zdjecia ( musze niestety czekac do 14 tygodnia ciazy ), i rowniez pierwszych boksikow, tak sie nie moge doczekac ze juz teraz czasem mi sie zdaje jakby to dzidzia pukala :ico_puknij: hihihihi wiem ze to jeszcze nie mozliwe bo dzidzia jest za mala, ale lubie to uczucie :ico_brawa_01: a to tylko gazy..... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

22 wrz 2009, 20:03

lidziasc, super malenstwo i jak pieknie rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 wrz 2009, 20:11

MamciaKochana, doczekasz sie --zleci --ale strasznie dlugo trzeba czekac :ico_noniewiem:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

22 wrz 2009, 20:14

pierwszych boksikow, tak sie nie moge doczekac
mam to samo - już chciałabym czuć jak się rusza i w ogóle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 wrz 2009, 20:35

Dziewczyny czy wiecie jak i czy mozna zmienic nazwe naszego tematu?? Tak zeby i Majoweczki mogly do nas dolaczyc?? Bo te kobietki co sie odezwaly sa za polaczeniem watku, wiec nie wiem czy zakladac nowy wateczek czy po prostu zmienic nazwe jednego z naszych, takby oba miesiace czuly sie jakw domu :ico_brawa_01:
Alkasbir, :ico_brawa_01: lidziasc, :ico_brawa_01:
:ico_sorki: ach tak, doczekac sie nie moge :ico_brawa_01: ale chyba jak kazda kobietka w ciazy


dziewczyny wogole dzisiaj popelnilam ciazowa zbrodnie, zwinelam mango i jak zobaczylam ze bracki wchodzi do pokoju to je szybko schowalam za plecami, przemycilam na kanape i ukrylam pod koldre bo nie chcialam sie dzielic :ico_wstydzioch: wtedy z calej sytuacji zaczelam sie smiac, bracki sie pyta czemu,a ja ze jestem prawdziwa kobieta w ciazy, chowam przed nim mango zeby je miec tylko dla siebie :ico_wstydzioch: pk prostu taka mialam ochote na to mango.....
popoludniu poczulam sie lepiej, chyba od tego calego jedzenia i ostatnie godziny sa wrecz wytrzymywalne :ico_sorki: weszlam na wage z rana i teraz i wyszlo na to ze wszamalam troszke ponad 2 kilo jedzonka :ico_wstydzioch: czesc zostala przetrawiona do toaletki :-D
czy tylko ja tyle jem ??? Moje dzisiejsze jedzonko:
- z rana na przywitanie mdlosciom - buleczka z czekolada
- jeden banan
- jablko
- jogurt
- brzoskwinia
- dwie gruszki
- paluszki i 6 ciasteczek biszkoptowych
- znowu jablko
- dwie kanapki (chleb razowy z serem i ogorkiem)
- zupa warzywna
- pasta spagetti
- znow paluszki i chipsom nie moglam sie opszec :ico_wstydzioch: na wytlumaczenie dodam ze byly serowe
- brzoskwinia i mango ( cale :ico_wstydzioch: )
- poltora buleczki z czekolada w paski ( ta na kanapki )
- teraz czekam na zupe z kulkami miesnymi i czuje ze to jeszcze nie koniec :ico_wstydzioch:
Mam nadzieje ze to nie tylko ja, ze sa i rowniez inne ciezarowki uwielbiajace jedzonko. Normalnie nie uwielbiam jedzonka, nawet je omijam bo nielubie (?) jesli tak mozna powiedziec, a w ciazy nabieram stracone kilogramki :ico_noniewiem:
Wogole musze zaczac sie lepiej oddzywiac bo z tego co czytam za duzo jem slodkosci i innych chipsowych rzeczy :ico_nienie:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

22 wrz 2009, 20:58

MamciaKochana ja też dużo jem, dużo ponad normę... :ico_oczko:
kanapki z pasztecikie to co godzinę lub dwie... to taka przekąska. ja czuje odrzucenie do słodyczy, ale za to potrawki mięsne i ostre to mniam.. :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

23 wrz 2009, 08:12

hejeczka

MamciaKochana, lista zrobila sie dluga ale sama zobacz ze najwiecej jest owocow wiec spoko :-D
ja tez sporo jem.i to tez niestety slodyczy najwiecej i podgryzania smakolykow :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 wrz 2009, 09:47

Witam!!! Ale sie dzis wyspalam przed chwila wstalam a polozylam sie o 22.30:)

ja dzis ide na te badania a jutro na wizyte do ginekologa boje sie strasznie a niestety od piatku juz do szkoly i znow sie zacznie naszczescie ostatni rok:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość