Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

28 wrz 2009, 16:37

można spróbować z małymi opakowaniami, lovela ma chyba takie
Szczerze mówiąc widziałam w supermarketach tylko jednakowe czyli większe opakowania proszków, płynów do prania i płukania Loveli.Właściwie to nie jest płyn a koncentrat do płukania.

meggi24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 lip 2007, 10:07

29 wrz 2009, 10:06

Jest i takie małe normalne opakowanie:
http://www.superkoszyk.pl/product-pol-1 ... ella-.html
Płyn do płukania też jest mały 750ml. Jak nie będzie w sklepie to zawsze można przez neta kupić :)

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

29 wrz 2009, 10:34

Z takim proszkiem (małym) się nie spotkałam.
Ja mam proszek 1,8 kg Kolor. Nie kupowałam proszku tylko do białych rzeczy, bo nie mam ich aż tyle żeby było na jedno pranie. A w Kolorze piorę i białe i kolorowe rzeczy. Nigdy nie miałam wpadki z farbowaniem :-D
Płyn do płukania też jest mały 750ml.
.

To jest koncentrat do rozpuszczenia więc płynu bedzie jeszcze więcej. Właśnie taki mam.
No cóż na początku trzeba zdecydowaś się na produkty konkretnej firmy i zainwestować aby się przekonać czy uczula bobasa czy nie. Mam badzieje, że u Ciebie wszystko będzie OK.
Ja miałam to szczęście, że wszystkie rzeczy które kupiłam nie uczuliły Amelki tj. własnie Lovela, zestaw kosmetyków Nivea, pampersy najpierw Huggies,później zmieniłam na Dada, międzyczasie Pampers otrzymane w prezencie. Chusteczki nawilżające miałam początkowo Nivea później przy okazji zakupu pampersów Dada chusteczki też kupiłam tej samej firmy są OK i sporo tańsze.
Niewątpliwie prawdą jest, że przez internet wiele rzeczy mozna kupić które niedostępne są w sklepach :ico_oczko:

meggi24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 lip 2007, 10:07

30 wrz 2009, 15:31

Ja raz widziałam takie w sklepie, ale też aż tak dokładnie się na razie nie rozglądam ;) Choć chyba niedługo zacznę, lepiej mieć wszystko przygotowane wcześniej, a nie potem biegać gorączkowo :-)
Ja lubię kupować przez internet, ale jak wiem jak coś wygląda w rzeczywistości, żeby nie mieć niespodzianek potem.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

30 wrz 2009, 17:12

lepiej mieć wszystko przygotowane wcześniej, a nie potem biegać gorączkowo
Bardzo rozsądne podejście do sprawy :ico_brawa_01:
Ja lubię kupować przez internet, ale jak wiem jak coś wygląda w rzeczywistości, żeby nie mieć niespodzianek potem.

Ja najwięcej rzeczy kupiłam na allegro jak byłam w ciąży :-D Typu komplet pościeli do łóżeczka, kocyki, ręczniczki z kapturkiem itp. Teraz też kupuję ale w mniejszym stopniu. Na allegro jest dużo większy wybór wzorów czy kolorów i bardzo często rzeczy są po prostu tańsze nawet z przesyłką niż w sklepie.

Awatar użytkownika
szczęśliwa mama
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 07 paź 2009, 20:04

09 paź 2009, 21:07

Ja najpierw płyn Lovela a potem też płyn ale Wirek

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

23 paź 2009, 08:16

ja piore w lovela płyn, mam tez proszek, ale wole płyn

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

11 lis 2009, 01:26

ja od początku prałam w proszku Jelp miałam też płyn do płukania tej firmy, byłam bardzo zadowolona
Słyszałam, że Lovela uczula, dlatego mimo iż próbek miałam masę nigdy ich nie wykorzystałam, ale po Waszych opiniach widzę a raczej czytam, że jednak wiele z Was go używało i nie wywołał on zmian alergicznych a wręcz przeciwnie chwalicie

judka_l
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2009, 19:46

12 lis 2009, 19:50

Zauważyłam, że jesteście Panie zadowolone z produktów Lovela oraz słusznie zauważyłyście, że w przypadku dzieci i niemowląt należy szczególnie dbać o ich skórę.
W tej kwestii Nasz Ekspert chciałby zabrać kilka słów: „ Produkty Lovela zostały przygotowane w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie skóry dziecka. Zaleca się je stosować już od pierwszego dnia życia. Przyczyn plamek, podrażnień, uczuleń jest bardzo wiele. Skórę niemowlęcia należy pielęgnować ze szczególna troska i dbałością. Należy pamiętać, aby wszystkie zmiany stanu zdrowia dziecka i skóry konsultować z lekarzem”. Położna Anna Kalinowska lekarz pediatra.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

14 lis 2009, 00:00

ja piore tylko w jelpie,pediatrzy mówili że lovela bardzo lubi uczulać.
Jak Hania miałą 15 miesięcy to zaczełam jej prac ubranka w persilu sensitive w płynie ale dostała uczulenia więc wróciliśmy do jelpa,płyn tez jelp.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość