martaikuba1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:56

azs - zdrowa żywność

29 wrz 2009, 12:16

delicja, w tescie byl pakiet 20 alergenow i glutenu tam nie bylo.

chlebek bede Mu kupowac w slkepie ze zdrowa zywnoscia choc moj maly i tak za chlebkiem nie przepada.
A co do odczulania to chyba sie zdecyduje.Zaczne od jajek i maki.Musze sie tylko zorientowac gdzie w mojej okolicy robia takie odczulanie :ico_noniewiem:
witaj,
mój synek ma azs. Jego skóra reaguje uczuleniem, zmianami na bardzo wiele produktów. Podchodzę już drugi raz do zrobienia testów i ewentualnego odczulania. Czy Twój synek ma także problemy ze skórą?

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 wrz 2009, 12:43

a my już kończymy odczulanie, został nam jeszcze 1 alergen
narazie plamy zniknęły,oby na zawsze :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

01 paź 2009, 16:44

witaj,
mój synek ma azs. Jego skóra reaguje uczuleniem, zmianami na bardzo wiele produktów. Podchodzę już drugi raz do zrobienia testów i ewentualnego odczulania. Czy Twój synek ma także problemy ze skórą?
Tak tez ma problemy skorne i zdecydowanie Ci polecam zrobienie testow bo teraz gdy juz wiem co go uczula to jest o wiele lepiej i nawet synek jest spokojniejszy bo juz go skora tak nie swedzi.
a my już kończymy odczulanie, został nam jeszcze 1 alergen
narazie plamy zniknęły,oby na zawsze :ico_sorki:
oby :ico_sorki: trzymam kciuki

martaikuba1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:56

01 paź 2009, 23:20

witaj,
mój synek ma azs. Jego skóra reaguje uczuleniem, zmianami na bardzo wiele produktów. Podchodzę już drugi raz do zrobienia testów i ewentualnego odczulania. Czy Twój synek ma także problemy ze skórą?
Tak tez ma problemy skorne i zdecydowanie Ci polecam zrobienie testow bo teraz gdy juz wiem co go uczula to jest o wiele lepiej i nawet synek jest spokojniejszy bo juz go skora tak nie swedzi.
a my już kończymy odczulanie, został nam jeszcze 1 alergen
narazie plamy zniknęły,oby na zawsze :ico_sorki:
oby :ico_sorki: trzymam kciuki
dzięki za podpowiedź - co stosujesz na swędząca skórę Twojego synka, żeby mu przynieść ulgę?

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

02 paź 2009, 13:15

dzięki za podpowiedź - co stosujesz na swędząca skórę Twojego synka, żeby mu przynieść ulgę?
kapie w oliatum lub balneum.Stosuje masc robiona i kremy dla atopikow np oloitum,atopiclar a przy gorszym stanie masc sterydowa.No i jeszcze doustne lekarstwa.
Ile lat ma Twoj synek?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 paź 2009, 15:12

mojemu alergikowi pomogla kapiel w szarym mydelku "Bialy jelen",skorka byla gladka,natluszczona.Oczywiscie do tego byla odpowiednia dieta,najpierw moja,bo poki karmilam piersia,musialam unikac nabialu i jajek ( maly mial skaze bialkowa)
Pilismy tez specjalne melczko dla alergikow Bebilon Pepti a ok roczku powoli mieszalismy sztuczna mieszanke z normalna,potem powoli wprowadzalam nabial i dzis po uczuleniu nie ma sladu.

Ale zanim byla dieta i szare mydlo to przeszlismy przez syropki,kropelki,masci robione na recepte,masci sterydowe,krochmal do kapieli,Oliatum,Emolium i inne takie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 paź 2009, 09:10

u nas narazie odczulanie pomogło i nie ma zadnej wysypki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

08 paź 2009, 12:01

u nas narazie odczulanie pomogło i nie ma zadnej wysypki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
to super :ico_brawa_01: oby tak dalej!

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

31 paź 2009, 18:33

Witajcie

Dziewczyny mam pytanie: czy któras z Was stosowała maść Protopic? Jakie macie zdanie o tej maści? Warto stosować, czy nie.
Przyznam się, że przeczytalam ulotkę i troszkę mnie przeraziła. A własnie zapisala mi ją Pani doktor.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 lis 2009, 10:22

Dziewczyny mam pytanie: czy któras z Was stosowała maść Protopic? Jakie macie zdanie o tej maści? Warto stosować, czy nie.
mnie tez ja lekarka przepisła ale po przeczytaniu ulotki nie wykupiłam jej

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość