Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

01 paź 2009, 08:34

w sumie to już trzecia
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: to musialam przeoczyc :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

01 paź 2009, 09:17

Witam się również z rana.
Nie martwcie się nie jesteście jedyne co spać nie mogą mnie nie dosyć że obudził dwa razy w nocy ból brzucha (nie liczę wstawania siku) to później nad razem tak mnie ząb zaczął boleć że nie mogłam spać chyba przez 2,5 godziny i zasnęłam koło 7 ale co to mi da jak trzeba było wstać bo na 11.30 mam wizytę u lekarza, nie mogę się doczekać.
Magda33 a moja za to zaczęła się ostatnio tak kręcić i kopać mnie po żebrach że normalnie głowa mała :ico_olaboga:
No to kobietki która zacznie miesiąc październik???

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

01 paź 2009, 09:17

Magdusia - w takim razie ja rowniez zycze wszystkiego naj naj duzo zdroweczka, miłosci sporo kasy :-D pociechy z facetow tych malutkich i tego duzego i wszystkiego czego tylko sobie zapragniesz :ico_brawa_01:
Magda - jestespewna ze Magdusia ma dzis urodzinki - bo na nk mi sie nie wyswietliło moze to nie dzis???
Dwa skurcze powiadasz no no to moga byc juz poczateczki :-D u mnie narazie spokoj nawet brzusio mniej boli ale ubikacja juz zaliczona heeheheh i jakos od wczoraj mi niedobrze dzis nawet miałam zyganko .......... chyba mała uciska mnie na zoładek
NO i JAKBY NiE BYŁO TO DZiS ROZPOCZYNA SiE NASZ MiESiAC :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ok spadam z młodym do szkoły

[ Dodano: 2009-10-01, 09:21 ]
bigottka, ja wstałam o 4 ale juz nie spałam porobiłam pare rzeczy w domku, a dzis byłam w wc na siku 8 razy w nocy heheheh i od 3 dni strasznie znowu meczy mnie zgaga a miałam juz spokoj a tu wrociło znowu :ico_zly:
jak wstałam rano to sie brzucha przestaszyłam taki stozek mi stał :ico_olaboga: hihi

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 paź 2009, 09:26

Witam w Pazdzierniku :-D

sabcia cieszę sie,ze jesteś zadowolona z wizyty, chociaz raz :ico_oczko: Oby niunia się przekręciła i obyło się bez komplikacji.
Ciekawe czy sen się spełni :-)

No dziewczyny czekamy na wieści od ginków. Magda dwa skurcze, malutka mniej się rusza ... moze zaczniesz jednak Ty a nie królik nasz pazdziernik :ico_oczko:

Adka zapomniałaś o edulicie :-) I Ty mnie na pierwszy ogień nie wystawiaj, proszę. Moja mama wczoraj pojechała do sanatorium i wraca za 23 dni :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: moze uda się nie urodzić przed terminem, proszę, proszę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

01 paź 2009, 09:41

Witajcie październiczki w październiku ^^ :509:
Już się melduję u Was, żebyście się nie martwiły ;) Bardzo Wam dziękuję za troskę!

Ja już prawie skończyłam z komputerem siostry - wczoraj siedziałam do 24.... :ico_wstydzioch: Dziś muszę tylko iść do nich i już na miejscu dokończyć dzieła (drukarka, internet, sterowniki, itp), ale to chyba dopiero, jak tata wróci z pracy, żeby mógł przenieść tower.

Jeśli Madzie ma urodzinki, to ja również dołączam się do życzeń pomyślności i wszelkiego szczęścia i pociechy z wszystkich swoich chłopców, a także do szybkiego powrotu do zdrowie, aby móc w pełni cieszyć się życiem! :ico_prezent:

Dziewczynki, współczuję Wam bóli nocnych... Ja tam na to nie narzekam, noc przesypiam dobrze, Marek mnie ani razu nie obudził przez całą ciążę. Jedynie co, to jak wracam z kibelka i się kładę, to tylko poprawi się wygodniej, delikatnie powierci i spokój. Ale jedne cierpimy z jednego powodu, za to drugie nie cierpią z tego samego, a mają swoje dolegliwości.

Ja nadal się martwię skurczami i ich interpretacją. Wczoraj, jak wpadłam do rodziców po płyty, to standardowo po spacerku bolały mnie krzyże. Jak trochę posiedziałam, to ten tępy ból rozprzestrzenił się na całe krocze i później także na wzgórek łonowy. Poczułam też ucisk w brzuchu i jak zawsze w tym przypadku (ostatnimi czasy, czyli wypatrując skurczy) położyłam rękę na nim, żeby sprawdzić, czy to nie Marek się rusza. Jednak ruchów żadnych nie było a ucisk zszedł po jakiejś niecałej minucie. Później znowu tak miałam, jakieś15 min później. Mama prorokowała, ze to właśnie skurcze i ze pewnie nie wyśpię się już w nocy, a Łukasz jutro zamiast do pracy, to na porodówkę pojedzie ^^ Ale jakoś trzymamy się dzielnie - Marek nigdzie się nie spieszy, powiedział mi w nocy, że mu dobrze u mnie, że idzie zima, a pod mamusinym sadełkiem będzie mu cieplej xD

Ja może w ten poniedziałek (jak doczekamy) będę miała USG ostatnie i dowiem się ile mój klocuszek waży i mierzy w przybliżeniu... Sebcia, Ty to masz nieźle, ale do 8700 jeszcze Ci daleko, więc się nie martw :D

Zmykam teraz się przebrać sensownie z polarkowej piżamki, w której jeszcze siedzę (wstałam o 8:45 :P) w coś bardziej sensownego. I zadzwonię do mamuśki, może przyjedzie rowerkiem po ten komputer, bo nie chciała bym przegapić Brzyduli popołudniu, hehe...:D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

01 paź 2009, 09:45

Sabcia, a już myślałam że u mnie tylko zgaga wróciła obojętnie co zjem mogą to być nawet chrupki kukurydziane i zgaga gotowa więc nie wiem co ja mam jeść aby jej nie mieć :-/
asika82, no to kochana zaciśnij nóżki i nie wypuszczaj Malinki z brzucha ;-)

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

01 paź 2009, 09:48

Jednak chyba do Was dołacze :-D żadnych skurczy nic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 paź 2009, 09:50

No to dziewczynki zbierać się na porodówkę :ico_haha_01: życzę Wam przyjemnych ostatnich chwil :ico_ciezarowka: i szczęśliwego rozwiązania, w miarę bezbolesnego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 paź 2009, 09:56

Sabcia tak sobie przypominam, że Madzia coś kiedyś wspominała o 1 października, wiec chyba się nie pomyliłam....tak mi się wydaje :ico_noniewiem:

Asika82 na razie bóle mi przeszły i skurczy też nie mam, ale mała nadal mimo, że czuję jej rchy, to mniej aktywna :ico_olaboga: wypycha się tylko tak, że mam śmieszny brzuch :-D z jednej strony wystający, a z drugiej prawie płaski :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

01 paź 2009, 10:02

Ciekawe czy sen się spełni
raczej sie nie spełni bo nic sie nie dzieje hehehe ale jak szłam do szkoły to strasznie doł brzuszka mnie bolal i ciagneło mi szyjka w dół ale tak nic sie nie dzieje
Królik, moze u Ciebie juz tez cos ruszy - moze jeszcze w tym tygodniu :-D
bigottka, no ja tez tak mam, dzis jeszcze nic nie zjadłam a od rana mnie pali :ico_zly: a o nocy juz nie wspomne - jak smok wawelski - ale pociesze cie moja kumpela tak miała tydzien przed porodem heheheh ze nic juz nie pomagalo i nawet na pusty zoładek ja paliło - no ale co sie dziwic mała nas uciska i tyle
emikaw85, a wiec jednak, ale napewno cos ruszy niebawem
szczęśliwego rozwiązania, w miarę bezbolesnego
oj tak bardzo prosimy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-10-01, 10:04 ]
Magda33, zobaczymy co Magdusia powie jak sie zjawi :-D
a ja bardzo jestem ciekawa co dzis u lekarza sie dowiesz - czy cos sie dzieje i w ogole

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość