Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 wrz 2009, 21:24

wisnia3006, zdrówka zycze .
Julcia jeszcze broi a mnie cos katar chycił oby na Jule nie przeszło MamciaKochana, :-D moja jst z marca

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

30 wrz 2009, 21:45

lidziasc a no wlasnie, o tym nie pomyslalam, tez cos mi sie zdaje ze pewnie dlatego :-D
wisnia po zwolnienie i od razu badanka, - moje pierwsze w tej ciazy :ico_noniewiem: musimy zalozyc karte ciazy, wypisac pare papierkow, zbadac, zagladnac tu i tam...hihihih

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 wrz 2009, 22:30

wisnia3006 :ico_sorki: dzieki za zyczenia

a ja popijam piwko bezalkoholowe :-D i tak juz rok i 9 miesiecy i zapowiada sie kolejne 9 i pozniej karmienie :ico_olaboga: oj poczekam za tym piwkiem :-D
mam nadzieje ze i 2 bobo bede karmic jak dlugo tylko sie da :ico_sorki: trudno zostane najwyzej abstynentka :ico_haha_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 paź 2009, 08:02

hejka

stawiam kawusie skoro jestem pierwsza

dzis ide z Pysia do lekarza bo kaszle.tzn w nocy mocno kaszle przez sen a w dzien to niewiem bo w p-kolu byla wiec dzis na 14 idziemy.


mmarta81, ja b lubie karmi poema.nawet jak moglam pic piwo to nieraz kupowalam sobie karmi :ico_oczko:
a teraz ile czasu karmilas??

ja tez bym chciala karmic dlugo.Dominika byla leniuszkiem i jak sprobowala mleka z butelki to juz z cycusia nie chciala pic.
no i zaparlam sie w sobie i do 9 mies odciagalam mleko...
poczatkowo na wszystkie karmienia a potem na noc dostawala sztuczne.

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

01 paź 2009, 08:21

witam, :ico_spanko:
znowu nie wyspana... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 paź 2009, 08:22

Witam i Ja
mniam Karmi uwielbiam jego smak ja Julcie karmiłam cycusiem 19 miesiecy
lidziasc, :ico_szoking: ale byłaś wytrwała w tym odciaganiu mleczka Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 paź 2009, 08:37

lidziasc, ja nie przeszlam karmienia dobrze, szczerze mowiac wolalabym odciagac niz karmic, po prostu takie potworne uczucie mialam podczas karmienia. Raz ze moje piersi kojarza mi sie tylko jakos seksualnie i w czasie seksiuku duzo je stymulujemy, wiec wogole zebym przystawila Julcie musialam strasznie sie przemuc, po prostu w srodku calkiem sie burzylam, nie moglam sie przyzwyczaic, ze zamiast A. Julcia musiala nagle przejac moje piersi. No i byla takze zle przystawiona od samego poczatku, ssala tylko same sutki zamiast cala brodawke i tak porobily mi sie strasznie rany, ktore mialam przez cale poltora miesiaca karmienia jej. Wciaz pojawialay sie nowe. Na koncu zastosowalam nasadki, wtedy mniej bolalo. Koszmar po prostu :ico_olaboga: Bardzo chcialabym karmic nowe dzieciatko, ale znow, tylko jedno seksualne podejscie do moich piersi, wiec raz bedzie mi dziwnie, a dwa bede blagac zeby nowa dzidzke lepiej przystawic od poczatku. Sprobowac napewno sproboje, bo wiem ze jest to rowniez najlepsze dla dziecka, pic mleko matki. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 paź 2009, 09:11

Alkasbir, za szybko spalas i dlatego jestes niewyspana :ico_oczko:
karmiłam cycusiem 19 miesiecy
ooo to b dlugo :ico_brawa_01:

ja tak szczerze mowiac tez nie do konca lubialam karmic bo mialam wiecznie tyle do roboty a tu moj malutki ssaczek wisial z pol godziny :ico_oczko: i siedzialam w miejscu :ico_oczko:
ale bede chciala 2 dzidze tez min pol roku karmic.z tym ze teraz bym sie juz nie decydowala na odciaganie.. zeby utrzymac laktacje to nawet w nocy wstawalam--a dominisia mi juz wtedy cale noce przesypiala :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 paź 2009, 10:00

Witam!!! Ja tez sie dzis nie wyspalam bo mial przyjsc facet zalozyc nowe zawory przy grzejnikach ale zapomnial i ma znow przyjsc jutro o 9 ale sie wnerwilam

czuje sie troszke lepiej ale jeszcze nie jest normalnie.

Tez bym chciala karmic piersia.Podobno aby lepiej lecialo mleczko trzeba masowac piersi juz teraz. To prawda?

MamciaKochana, czekamy na wiadomosc jak po wizycie

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 paź 2009, 10:22

wisnia3006, teraz jeszcze chyba za wczesnie ale tak w moze w 8 mies..
wiem ze masowanie sutkow dziala przyspieszajaco przed porodem
to lepiej nie wywlywac sobie wczesniej skurczy..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość