79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

05 paź 2009, 23:02

Witajcie:)
Yvon ja trzymam ale ty dasz sobie rade jestem pewna:) Miłej imprezki:)
Wisienko ty to rzeczywiscie zorganizowana baba jestes jak ty znajdujesz jeszcze czas na to bieganie :ico_szoking: a co czytasz fajnego?
Preudenc no teraz powinnas raczej odpoczywac kobieto a nie latac po miescie :ico_oczko: trzymam kciuki za ta twoja pediatrie bo bobrze miec ciebie tutaj :ico_oczko:
Martunia to bedziecie teraz remontowac to mieszkanie? napisz ile teraz notariusz kroi? trzymam kciuki za wpis i zycze zdrowka Nelce.

[ Dodano: 2009-10-05, 23:14 ]
U nas wieje jesienna nuda :ico_spanko: bylam sobie u fryzjera w koncu po prawie 4 miesiacach wekend spedzilismy lekko nudno w piatek tylko bylam na piwku z kolezanka czy wy tez macie wrazenie ze nie ma sensu przy tych dzieciach sprzatac ja mimo tego ze codziennie latam i skladam te jego szpargaly to i tak mam non stop balagan... czy wasze dzieci sprzataja po sobie zabawki bo moj ksiaze zreszta tak samo jak jego tatus tylko balagani... Kacpre mowi coraz wiecej co gorsza buzia mu sie nie zamyka glowa mi juz peka a to dopiero poczatek jeszcze do tego niewyraznie i jeszcze problem ze spaniem dzisiaj znowu zasnal dopiero o 22 kota mozna dostac... tak sie zastanawiam moze mu zrobic pokoj z sypialni kupic luzeczko i uczyc samodzielnego spania... zepsulam tego mojego syna od zawsze ten sam problem jak go nie poloze w dzien to mi odplywa ok 17... Jak spia wasze dzieci i o ktorej zasypiaja jak nie zmienie tych jego zlych nawykow to oszaleje caly dzien z nim to chociaz wieczory bym normalnie spedzila... Do tego moj Rysiek dziala na mnie jak plachta na byka tylko wk.... ja chyba mam jakis kryzys :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

06 paź 2009, 03:04

Ja tylko na moment wpadam pochwalic sie moja zima.
Jak tylko przeczytam wszystkie posty to napisze wam cos o nas.
[img][img]http://img62.imageshack.us/img62/9627/imgp3851.jpg[/img][/img]
[img][img]http://img195.imageshack.us/img195/2636/imgp3845t.jpg[/img][/img]
Ziomno bylo, ale spacer nam sie udal .

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 paź 2009, 09:17

Ela- trzymam kciuki! Na pewno obronisz z wyróżnieniem!

Kasia- u was już tak zimno :ico_szoking:

Anita- ja Ci nie poradzę bo też rozpieściłam Tosie pod względem spania, jak spi w dzień a ostatnio zdarza się to codziennie bo taka jesienna pogoda, to wczoraj poszła spać z nami o 23, ale jakbym ją chciała wcześniej usypiać to by mnie szlak trafił. To przez to,że tak jak wy mamy tylko jeden pokój sypialniany i siłą rzeczy ona widzi, czy my tez idziemy spać czy nie. A potem tak jak dzisiaj, ona jeszcze sobie leży bo ona się z pół godziny budzi. Mam nadzieje, że jak będzie miała swój pokój to to się zmieni.

Szkoda, że nie miałam wczoraj kamerki jak Tosia gadała z dzidziusiem, stukała w brzuszek, przykładała ucho, gadała do niego, i mówiła wychodzą dzidziusiu... :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

06 paź 2009, 12:10

Ela, trzymam kciuki!!!!

Kasiu, ale u Was zimno.... :ico_szoking:

Anita, Szymkowi tez sie teraz cos poprzestawialo. Normalnie zasypial koło 13, wstawał o 15 tej i o 21 byl juz w łóżku. A teraz na drzemke idzie o 17tej wstaje o 18tej i wczoraj na przyklad poszedl spac dopiero o 22.30 :ico_noniewiem:

Smieszna ta twoja Tosia, Aniu :-D

Co do zorganizowania, to jakos sobie radzę. Na basen chodze zaraz po pracy, wiec rano pakuje torbe i biore ze soba do pracy. Biegam w te dni, kiedy nie mam basenu, zazwyczaj wieczorem, z kolega... bo sama troche sie boje biegac po parku o 22 :ico_olaboga: I tak jakos leci.
Ale zastanawiam sie czy nie rzucic tej diety. No moze nie calkiem rzucic tylko zmodyfikowac. @ mi sie spozila tym razem 10 dni. Poprzednio o 4 dni. A mialam juz super regularne, poza tym biore witaminy ale wlosy dalej mi wypadają... Troche zaczyna mnie to martwic...
Aniu, co myslisz? :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 paź 2009, 12:16

Ula a dalej jesteś na tej proteinowej diecie? Bo ona ogólnie nie jest za zdrowa, zakwasza organizm i lepiej za długo jej nie stosować, może spróbuj wprowadzić na stałe nowy styl jedzenia, czyli staraj się unikać węglowodanów prostych i tłuszczy, oraz późnych posiłków, do tego jeśli chcesz jeszcze chudnąć to kalorie ogranicz poniżej 2000. Najważniejsze że sie ruszasz i to staraj się utrzymać, moja koleżanka schudła 20kg (była pulchna) głównie poprzez codzienny 2h fitness, teraz ćwiczy 3 razy w tygodniu po 1h i stara sie jeść tak jak pisałam wyżej i utrzymuje bez problemu figurkę.

Ja własnie wróciłam z zakupów. Jeny ile kasy wydała, wszystko mi sie pokończyło więc sobie pouzupełniałam mrożonki, kasze, soki itp i wydałam prawie 300zł plus zakupiłam Tosi kurtke na zimę za 120zł w 5,10,15 (bo można wymienić do 30dni jak nie będzie pasować) i tyle kasy poszło :ico_szoking: Jeszcze muszę jedną siate wypakować i zabieram się za odkurzanie zanim młoda wróci.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

06 paź 2009, 17:27

Wisienko napisz mi prosze na maila ta diete swoja, i esli masz jakies fajne przepisy do wykorzystania i ogolne zasady, moze sie skusze, bylam dzis na aqua aerobiku, ledwo zyje, najbardziej bola ramiona ale jestem bardzo zadowlona, czekam wiec na maila od Ciebie, oto moj adres karolina-ch@o2.pl, dzieki :ico_oczko:

czytam was tylko nie ma czasu odpisac :ico_olaboga:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

06 paź 2009, 20:59

Jestem po obronie i stawiam wszystkim :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :564: :564: :564: :564:
Było dużo stresu, nerwów, ale wypadło wszystko jak należy. Zjawiła się nawet teściowa. Obrona przebiegła bez zakłóceń. Jestem już dr przed nazwiskiem. Rodzice i teściowie zrobili sobie zdjęcie z panem profesorem Miodkiem. Było śmiechu i żartów. Potem pojechaliśmy rodzicom pokazać nasze nowe mieszkanie. Podobało się. Nawet szwagierka zadzwoniła z gratulacjami. Lepiej późno niż wcale. Powiedziałam jej grzecznie, że mi zrobiła przykrość, ale nie będę się o to obrażać, bo jestem dorosła. Jednak chcę usłyszeć wyjaśnienie, ponieważ nie satysfakcjonuje mnie wyjaśnienie, że nie chciała wziąć wolnego. Przeprosiła i jest ok.
To jutro zaczynam życie z czystym kontem i w nowym domku.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 paź 2009, 22:02

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Yvonegratulacje!!!!!Pani dr Ynone :-D :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2009-10-06, 22:08 ]
Kasiazima super, zdjęcia cudo!!!Pisz co u was!!!!

Anita gratuluje wizyty u fryzjera, ja nie dotarlam od 8 miesiecy :ico_wstydzioch: ale kiedys dotre... :-D Anita juz sie troche nacieszyliscie z Rysiem soba i dlatego Cię tak wkr...normalne, musicie sie ponwnie zetzrec ze soba :-D

Aniano faktycznie kasy Ci poszlo duzo!!!Tosia jest słodziutka, łezzka mi sie zakręciła w oku jak sobie wyobraziłam ta sytuację :ico_placzek: słodko!!!

Wisienkono to faktycznie moze zmien sobie troche diete, a skoro tyle sie ruszasz to nie zaszkodzi!!!

Karolinagratuluje zapalu w cwiczeniu!!!!Ja takowego nie mam ostatnio...

Dziewczyny mam taki problem. Okres mi sie spoznia ale dzis dostalam plamienie takie brazowe...nie wiem co mam myslec...ciąża?? czy moze zaburzenia hormonalne.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 paź 2009, 08:31

Yvone serdeczne gratulacje :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: Rzeczywiście zaczynasz wszystko teraz od nowa, nowe mieszkanie, nowa sytuacja zawodowa :-D

Marta- ty sobie lepiej test zrób to ja tak miałam przy Tosie, że przez miesiąc nie wiedziałam, że w ciąży jestem bo miałam takie plamienia brązowe i myślałam że to okres a to było tylko plamienie jak jajo się zagnieżdża w macicy.

A my mamy iść na 10 do tego domu kultury ale Tosia jeszcze śpi :ico_szoking: i stanowczo protestuje żeby wstać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 paź 2009, 08:51

Ania no kupie test i zrobie tak dla pewnosci...poczekam do piatku bo wlasnie mis ie przypomnialo ze kiedys mialam juz tak ze mialam plamienie i potem pojawil sie okres i zaczynaja mi sie znow nieregularne miesiaczki tak jak kiedys wiec moze historia sie powtorzy... :ico_noniewiem: a jak nie to bedzie nastepna dzidzia...i tu sie troche ciesze i troche nie....właśnie Nelka macha do emot :-D ikonek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość