Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

08 paź 2009, 18:57

bigottka, ja juz tez bym chciała ale jak sie ostatnio za bardzo nakrecam to mi czas wolniej płynie takze staram sie jak najmniej o tym myslec - i niewiem do jasnej cholery czemu ale wydaje mi sie ze tej cc mi nie zrobia w przyszłym tyg nie wiem ale mam jakies takie przeczucie a moj mezus znowu twierdzi ze z tego co ta lekarka mowiła to musza ale ja juz sama nie wiem - chyba wykorkuje do tego poniedziałku

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 paź 2009, 20:16

Witam i ja :) juz spowrotem w wawie
zakupy udane, i jestem bardzo happy
ale teraz mam goscia wiec jak mi sie uda to jutro pochwale :) a dzis juz jestem zmeczona i kłade sie do łóżka :)
dobranoc kochane

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 paź 2009, 20:29

edulita - nasza kwietniowka miala takie wiaderko dla synka i bardzo sobie chwalila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

08 paź 2009, 21:28

Bigottka masz ponad dwa tygodnie do terminu, więc cierpliwości :-) ja mam 9 dni, a objawów zbliżającego się finału zero, ale nic na siłę, przyjdzie pora i na nas :ico_oczko:

isia kolorowych snów i jutro czekamy na fotki :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 paź 2009, 21:39

Dziewczyny nasz Królik ma dziś urodziny chyba że żle cos sprawdziłam
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Sto lat dla naszego Królika :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-10-08, 21:41 ]
Może maleństwo zrobiło prezent mamie bo termin porodu ma za trzy dni :-)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

09 paź 2009, 08:12

Witam z rana.

edulita, oj jak tak to Krolikwszystkiego najlepszego dużo zdrowia i radości i pociechy z Mareczka i mam nadzieję że doczekasz się rozwiązania.
Ja właśnie wstałam i zjadłam śniadanko. Jak zawsze nie wyspana bo kurczę mnie tak wczoraj bolało tak bardzo krocze i myślałam że przejdzie ale jednak nie przeszło.
masz ponad dwa tygodnie do terminu,
no właśnie i to mnie najbardziej denerwuje że to ponad 2 tygodnie :-/ ale trudno się mówi.
Kurczę jakoś dzisiaj nie mam natchnienia do niczego nawet siedzieć mi się nie chce i nic kompletnie.
Miłego dnia kochane a i wysłałam do Krolika smsa i czekam na odpowiedz zobaczymy czy odpisze.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

09 paź 2009, 08:30

Witam z ranusia!!!
Królik - wszystkiego naj naj najlepszego duzo zdróweczka, pociechy z facetów tego malutkiego i najwiekszego :-D
ale nic na siłę
dokładnie tak :ico_brawa_01:
Ja wczoraj miałam bole wieczorkiem jak na @ ale przeszło po 3 godz. ale za to nie umiałam miejsca sobie znalesc w łózeczku w koncu udało mi sie zasnąc o 1 w nocy :ico_noniewiem: takze dzis w ciagu dnia znowu sobie pospie .....

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

09 paź 2009, 08:32

Witam dziś nieco później niż zwykle, ale to przez to, że rano byłam na badaniach. DO przychodni zawiózł mnie Piotr, a z powrotem zrobiłam sobie spacer do domu i to był kiepski pomysł :ico_zly: Myślałam, że nie dojdę. Teraz leżę i nie mogę chodzić z bólu :ico_placzek: ale mam nadzieję, że mi przejdzie.

Królik ja również dołączam się do życzeń urodzinowych, dużo zdrówka, miłości, pociechy z męża i radości z macierzyństwa. Sto lat :ico_tort:

Bigottka to czekanie est najgorsze, ja też czekam i nic :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-10-09, 08:34 ]
Sabcia ja takie bóle jak na @ miałam wieczorem i śmiałam się do P, że będę rodzić, ale on już nawet nie reaguje, bo prawie codziennie takie żarty sobie robię...gorzej jak mnie faktycznie weźmie i on mi nie uwierzy :ico_noniewiem:
Ja dziś wyjątkowo przespałam całą noc, miałam tylko jedno wstawanko na siusiu :-)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

09 paź 2009, 08:37

to czekanie est najgorsze, ja też czekam i nic :ico_olaboga:
odpisała i wczoraj faktycznie troszkę czasu nie miała dla nas świętowała z mężem urodzinki hmm cały dzień spędzony w łóżku na sexiku to coś ;-) no i Mareczek jednak jeszcze siedzi w brzuszku i nie chciał mamie zrobić prezentu oj :ico_nienie: niedobry Mareczek ;-) i mówiła że jak dzisiaj zje śniadanko to zajrzy.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

09 paź 2009, 08:39

Magda33, w tym czekaniu jest najgorsze to ze wszystkie sygnały traktujemy jak poród, kazdy bol kazdą niewygode - ach szkoda gadac - ale powiem wam ze odkąd mam miec to cc to jakos juz mi przeszło to zwracanie uwagi na sygnały ...........
mnie za 30 min tez czeka spacer z synkiem a juz tez mam coraz bardziej bolesny spacer staram sie je juz skracac do maksa juz nawet mezowi powiedziałam wczoraj ze to ostatni tydzien ze od poniedziałku chyba zwariuje ...
A o jakich wiaderkach mowvcie bo ja nie w temacie jestem????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość