Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 paź 2009, 18:49

Koniecznie idz do lekarza,mozliwe ze tak jak mi - przy jajeczkowaniu sie cos zablokowalo i boli (lekko kłuło w moim przypadku).Tylko żeby to był dobry lekarz i nie pomylil tego z zapaleniem - i zeby Ci zrobil USG - to wszystko wyjasni.pozdrawiam!

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

11 paź 2009, 18:59

Madleine, a mozesz napisac mi cos o twoim przypadku??

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 paź 2009, 19:16

A wiec w moim przypadku było tak,że na początku nei byłam bardzo zaniepokojona bólem- zawsze przy jajeczkowaniu bolał mnie jajnik - co miesiac ,jednak raz mi sie ten bol przedłużal... o 2-3 tygodnie - cały czas bolało,a poniewaz moj lekarz byl na urlopie poszłam do najblizszej przychodni do ginekologa.
Trafiłam na okropna lekarke - bez USG tylko samym "wpychaniem tam rąk" (dosłownie)!!! :ico_szoking: uznaała ze mam zapalenie jajników.Przepisała mi 4 rodzaje czopków doodbytniczych i jedne tabletki - jakis antybiotyk doustny.
Brałam to przez tydzien - zero poprawy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A poniewaz moj lekarz wrocil poszłam do niego,po USG brzucha i dopochwowym okazało się ze nic powaznego się nie dzieje,tylko po owoluacji najprawodopodobniej cos mi sie zablokowalo (nie pamietam co bo to bylo 2 lata temu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: )
Dostałam 1 czopek - z jakims naturalnym enzymem i na nastepny dzien po bólu nie bylo sladu a meczyłam sie ponad miesiac.
Wiec bardzo duzo zalezy od lekarza,zeby trafic na kompetentnego ginekologa.

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

11 paź 2009, 20:05

Madleine, aha. no to nie za dobrze. dzięki za opis swojego przypadku.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość