asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

14 paź 2009, 11:37

Witam!

Łza w oku mi się zakręciła ,że Zosia zdrowa :ico_placzek: jejku jak to dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Magda normalnie cieszę się jak by to ktoś z rodziny dostał dobrą wiadomość. :-)

U mnie bez zmian tzn skurcze są ale nie regularne , cała noc mnie budziły. Jutro na 8 do ginka na USG, KTG no i na pewno badanko. Obym tylko doczekała bo te skurczyki coraz mocniejsze się zdarzają.


U nas zima na całego , śniegu ze 20 cm i pada nadal.
Atmosfera jak przed Wigilią normalnie.

Sabcia ja wchodzę na net jak tylko mogę ale sama rozumiesz Antoś i praca...

[ Dodano: 2009-10-14, 11:42 ]
:ico_tort: za 1 tydzień do terminu :-D
Tak bardzo bym chciała dotrwać bo nie ma szans żeby mama wróciła wcześniej czyli 22 dopiero będzie w domu. Może się uda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

14 paź 2009, 11:46

No nareszcie jestescie, a ja z tych nudów padłam jak dluga własnie wstałam ale spałam tylko 20 min - ale dalej cos senna jestem
ma rozumiesz Antoś i praca...
no jasne
Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze sniegu nawet nie wiecie ja jestem sniegowe dzvecko urodziłam sie w lutym i jak dla mnie to mogłby byc tylko snieg a tutaj hmmmm w zeszłym roku spadł snieg na dwa dni co ponoc w angli 15 lat temu snieg widzieli - to chyba w tedy prezent dla mnie był bo tak teskniłam
isiawarszawa, no szkoda ze nic sie nie dowiedziałas
Królik, no niestety tak to bywa

[ Dodano: 2009-10-14, 11:50 ]
Asika - no cos mi sie wydaje ze ty to juz na dniach sie rozpakujesz moze nawet jeszcze w tym tygodniu :-D
A mnie dzis znowu przeczysciło w wc - skurczyki jakies sa od czasu do czasu ale o dziwo te spojenie znacznie mniej boli juz ten bol nie jest taki uciazliwy no i nogi mnie rwia strasznie od kolan w dół i ta zgaga juz mam jej dosc - a tak poza tym to jest nawet spoko da sie wytrzymac - moge powiedziec ze jest lepiej jak w poprzednich tygodniach :-D

[ Dodano: 2009-10-14, 11:56 ]
Asika - ale mimo wszystko trzymam kciukaski zebys dotrwała do 22 :-D , ja to nawet synka nie mam z kim zostawic takze bedzie ze mna w szpitalu prawdopodobnie a jak nie to z mezem do pracy pojedzie ........ tak sie składa ze od 24 ma tydzien przerwy w szkole takze moze sie uda jakos to załatwic zeby przynajmniej zajec nie tracił

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 paź 2009, 15:06

witam ponownie, juz wyspana i wogóle i tu cisza...
gdzie wszystkie sie podziewają? :) cos mi sie zrobiło z palcem u prawej ręki że jak pośpie to nie moge go zgiąć bo boli... ale jak sie rozrusza to dochodzi do siebie...
i jutro chyba sie przejade do tego szpitala bo przez telefon wogóle sie nie moge porozumiec z tymi babami na izbie przyjec, no i nie wspomne o sekretariacie gdzie ciągle nie ma wyników posiewów... zdecydowałabym sie na inny szpital z tego wszystkiego ale ten:
-ma bardzo dobrą kadre lekarską
-zajmuje sie cukrzykami
-piotra rodzice mieszkają przez ulice wiec w razie co w 5 minut ktos jest na miejscu gdyby mi cos było trzeba
-no i zzo jest za darmo (a to jednak też dość ważny argument)
ogarne tu troche bo jak piotr wróci i zobaczy moje cichy po całym pokoju nie bedzie zadowolony (w zeszłym roku tak sie wkurzył że mi ubrania za okno wyrzucił hehe, aczkolwiek dziś pewnie powtórki nie bedzie bo za oknem śnieg i mokro i sam by po nie leciał)
nom nic, ide cos zjesc i bede zaglądac
a wogóle jakie sny miałam :ico_olaboga: leżałam w łóżku z laptopem w kosciele gdy pod kościół do biskupa przyjechał limuzyną papież i sie zastanawial czy wysiąść a ja pisałam na jakims nowym portalu wiadomości z piotrem Magdy33 i wogóle jakiś kosmos :ico_olaboga: nie wiem skąd sie takie bzdury mi snią

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

14 paź 2009, 15:06

sabcia a mi sie wydaje,ze doczekam na mamę.

Acha i nie ja teraz w kolejce a Królik :-D

o dziwo te spojenie znacznie mniej boli
u mnie to samo.


A ja pospałam godzinkę z antosiem, ona jeszcze śpi więc ja korzystam z neta

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

14 paź 2009, 17:15

tutaj w uk wszystko jest za darmo nawet jak zachorujesz i idziesz do lekarza to leki masz za darmo nawet tabletki antykoncepcyjne :-D
cos mi sie zrobiło z palcem
dretwieje, to normalne na tym etapie ciazy ja tez tak mam

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 paź 2009, 17:24

Sabcia, nie jestem pewna czy to dretwienie bo ciagle nie moge go zgiac a juz ponad 3 h jak nie spie... niby powinien był sie rozruszac... a tu dalej boli

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 paź 2009, 20:21

Witam
:ico_brawa_01: Gratulacje dla Magdy33 super że Zosieńka zdrowa :ico_brawa_01:
asika - trenuje ta twoja macica oj trenuje, dużo odpoczywaj jak chcesz doczekac na mame
:ico_brawa_01: za 1 tydzień do terminu
Isia - a kiedy kolejna wizyta ? kiedy się więcej dowiesz ?
Sabcia, - fajnie z tym akurat tam macie że dużo rzeczy a w tym leki za darmo

Ja dzis tylko na chwile bo dopiero wyszli od nas goście wizyta udana ale jestem już zmęczona :-) rano byliśmy w poradni patologi noworodka i okazało się że choć wszystko ok to Iduś ma przepukline pępkową narazie malutką i może się cofnie - chyba że nie :ico_placzek:
Uciekam jutro zajrze rozpakowywać się kochane, teraz kolej na Królika :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 paź 2009, 20:31

edulita, kolejna za tydzien ale jutro jade do szpitala cos sie wiecej dowiedziec

[ Dodano: 2009-10-14, 20:33 ]
ma przepukline pępkową narazie malutką i może się cofnie - chyba że nie
mysl pozytywnie, oby sie cofneło

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

14 paź 2009, 20:48

Kochane ja normalnie to muszę się pochwalić maleńką Zosieńką Magduś81 przysłała mi zdjęcie po prostu słodka jest kruszynka i nie wygląda na noworodka tylko na miesięczną dziewuszkę ;-) lecz niestety coś nie mogę wkleić zdjęcia z telefonu więc prześlę do Sabci i niech ona wstawi ;-)
edulita, trzymamy kciuki aby się cofnęła ta przepuklina. :ico_sorki:
No to która teraz się w kolejce się ustawia?????

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

15 paź 2009, 07:37

Dzien dobry :) gdzie te obiecane zdjęcia Zosi :ico_noniewiem:
ja to nie wiem co mam z tym palcem bo nadal mnie boli i spuchł... a nigdzie sie nie uderzyłam ani go nie przytrzasnełam... hmm niewiem :ico_noniewiem:
ide zaraz wszamie jakies sniadanko i jade do tego szpitala moze cos sie wkoncu dowiem kiedy sie Oliwka urodzi i wogóle...
milego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość