Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

15 paź 2009, 15:07

eve.ok, ja wlasnie slyszalam o tym tranie ze wzmacnia organizm ale jeszcze go nie testowalam :-D
bede musiala gabi go kupic :ico_oczko:

szczepionka a szczepionka :ico_sorki: zgadzam sie z toba eve.ok,

ale kazda mama zrobi i zadecyduje jak zechce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 paź 2009, 21:02

witam
Kacper juz 3 tydzień nie chodzi do przedszkola ,pochodził aż cztery dni ( już nie wiem czy wam pisałam :ico_puknij: ), miał oskrzela,już jest ok,miał antybiotyk a potem bańki,teraz juz nie kaszle i w poniedziałek pójdzie do przedszkola,mógł już teraz iść,ale pani dr powiedziała że jak ma z kim zostać to żeby jeszcze został
właśnie zaczęłam dawać mu kidabion,w tamtym mroku tez brał no i actimelki pije
też zastanawiałam sie nad szczepieniem ale własnie nie wiadomo bo różne są reakcje i chyba sobie daruje

ja wczoraj dostałam kilka kwiatuszków i czekoladę :ico_oczko: widziałam że dzieci nosiły kwiatki i w innych grupach,ale uważam że to jest zbędne,choć miłe :-)

Tymoteusz ładne imię,mamy w grupie chłopca o tym imieniu,fajny chłopak :ico_brawa_01:

ale zimnica na dworze :ico_olaboga:

Kacper już nie może sie doczekać kiedy pójdzie w końcu do przedszkola :-D

a co do płaczu,to u nas do dzis niektóre dzieci popłakują czasem,więc myśle,że musisz Paulina dać mu jeszcze czas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

15 paź 2009, 22:16

Czesc mamuski :-)
chyba ze 2 tyg mnie tu nie bylo i widze ze watek sie ozywil :ico_brawa_01:
witam nowe mamuski przedszkolaczkow i zycze cierpliwosci,lezki na pewno wkrotce przestana plynac :-)

Daiwd w ubieglym tyg byl w przdszkolu tylko w poniedzialek bo mial okropny kaszel i gile zielone wiec przetrzymalam go w domu,teraz juz jest ok,zostalo jeszcze jutro i przyszly tydzien,w piatek halloween a w sobote lecimy do Pl :-)

Kasia przeprowadzka juz za wami?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 paź 2009, 09:11

no widzę, że mamy wśród nas przedszkolankę :ico_brawa_01:
i że wszystkie dzieci pochorowane :ico_noniewiem: co to sie robi :ico_olaboga: jestem ciekawa czy Jaga mi się w weekend nie rozłoży :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 paź 2009, 09:17

Magda Sz. coś Ty...tragedia po prostu. za tydzień ma być gaz i woda, a prąd w listopadzie, więc do porodu nie da rady. Już się jednak nie wkurzam, bo nic mi to nie da. Gość w kuchni dostał zagrożenie sądem i niby jutro ma skończyć, ale nie wiemy czy na dobre się wystraszył. Wczoraj przemeblowaliśmy pokój i rozłożyliśmy łóżeczko, ale te ściany i podłogi wyglądają tragicznie. Nie będziemy jednak tu na miesiąc kasy inwestować.
Obrazek
Obrazek

Mój Mati też pokasłuje i to bez przedszkola już od 3 dni. Jak do poniedziałku mu nie przejdzie, to pojedziemy do lekarza, bo to taki suchy kaszel i męczy go widać.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 paź 2009, 09:23

matikasia no super :ico_brawa_01: już łóżeczko rozłożone :ico_brawa_01:
my mamy chyba podobna sytuację, bo teraz wynajmujemy mieszkanie, jesteśmy w trakcie budowy domu a wynajmujemy 38 m2 i to w kawalerce, dużej, ale z jednym pokojem jednak i okazało sie, ze domek będzie gotowy do zamieszkania gdzieś około czerwca dopiero, czyli przez kilka m-cy po narodzinach Tymka jakoś będziemy musieli sie pomieścić :ico_noniewiem: tez nie bedzie łatwo.. :ico_noniewiem:
ale najważniejsze, że Maluszek kochany będzie - ścian nie zauważy :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 paź 2009, 11:49

Każdy zna naszą sytuację, że mamy tam mieszkanko więc nie będę się przejmować jeśli ktoś pomyśli, że ściany nie są pomalowane. Na szczęście teraz nie wynajmujemy tylko jesteśmy za ścianą u teścia. Wejście jest osobne. Duże to mieszkanie, góra i dół, ale my zajmujemy tylko 2 pokoje, korytarz, łazienkę i kuchnię. U góry są rzeczy do przeprowadzki:)
Zapraszam na oponki:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu raz jeszcze przy łóżeczku:)
Obrazek

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

16 paź 2009, 15:19

matikasia, brawo dla pomocnika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
duzy chlopczyk :ico_sorki:

cieszy sie ze bedzie mial rodzenstwo bedzie starszym bratem lozeczko czeka na maluszka sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a nie ma to jak mieszkac na swoim jak to sie mowi ciasne ale wlasne :-D eve.ok, to szybko zleci i bedzdziesz juz na swoim cala wasza czworeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

17 paź 2009, 19:21

matikasia no rewelacyjny pomocnik :ico_brawa_01: przyszła synowa bedzie miała dobrze :-D mi Jaga we wszystkim tylko ne w cieście pomaga - robi sałatki, mizerie, surówki, chlebek sama sobie nawet uszykuje, ale ciasto jej sie kojarzy z włączonym mikserem i jakiś uraz ma :ico_noniewiem:

magdus no niech już szybko leci :ico_sorki: my pierwsze trzy lata mieszkaliśmy u teściów...efekt? nie chcę słyszeć, widzieć ani mieć w innym zasięgu per teściowej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 paź 2009, 19:26

na pewno odzdzielnie lepiej nikt nosa nie wsadza w nie swoje sprawy nikt sie nie wtraca :ico_sorki:

my mieszkamy u moich rodzicow I mamy od czasu do czasu spiecia :ico_olaboga: nie zawsze mojej mamie wszystko pasuje :-D
nawt jak gabi mam ubierac tez mi mowi a przeciez ja sama wiem jak ja ubierac :-D
ale coz musimy mieszkac i sie meczyc :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość