Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 paź 2009, 13:30

to wystarczy chwilę poleżeć na plecach,a później na drugi bok i przechodzi
z tym wstrzymywaniem to uwazaj bo sie infekcji nabawisz - ja nie umiem wstrzymaywac i nie moge w dziecinstwie chorowałam na nerki - takze zaraz jak mi sie chce to biegne na siusiu a jak nie mam gdzie to brzuszek bardzo boli

co do mleka to ja pije litr dziennie i ponoc tyle powinno sie pic dzidzia na koniec zzera z nas wapno w duzych ilosciach takze wrecz wskazane

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

19 paź 2009, 13:33

Hej :-D Moje malenstwo szlalo od 9 i nie dawno zasneła.
isiawarszawa od soboty jak wyszłam ze szpitala jeszcze cukru nie mierzyła. Ale sprawdze. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 paź 2009, 13:51

emikaw85, ale pytałam przed porodem ;-)
a poza tym mi kazali mierzyc tez 2 tyg po porodzie i 8 tyg po zrobic znow test z 75 gram glukozy
ale sie wyspałam :)
ja kieeeeeeeeedys tez wstrzymywałam siku. do czasu az mi sie przysniło ze jestem w toalecie i zsikałam sie do łózka :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-10-19, 14:00 ]
aha ja dokładnie sie zmierzyć nie mogłam - bo wiadomo jak to metolaowa metrówka, wogóle to ją chyba zespułam bo sie nie chce zwinąć...
no ale mój brzuszek to 123 cm a od wzgórka do piersi 40 cm

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

19 paź 2009, 14:30

Z tym "wstrzymywaniem" chodzi o to, ze ja się budzę w nocy i odruchowo wstaję i idę do kibelka, a tam tylko "psi psi" - takie na które szkoda papieru i wody... Później właśnie każdy odgłos mnie rozprasza i często nie mogę znowu szybko zasnąć :/
isiawarszawa, jak chcesz dokładniej zmierzyć, bez krawieckiego metra, to proponuję np "zmierzyć" się paskiem skórkowym albo czymś innym nierozciągliwym, zaznaczyć sobie palcem miejsce do którego dotykała końcówka i tą odległość zmierzyć zwykłą metrówką. Ja tak robiłam i odchylenia były minimalne, jak nie żadne od pomiarów robionych u rodziców przy użyciu "profesjonalnego sprzętu" ;)
co do mleka to ja pije litr dziennie i ponoc tyle powinno sie pic
więc właśnie, każdy mówi inaczej, dlatego z lekkim dystansem podchodzę zaleceń ograniczenia go i spełniam swoje mleczne zachcianki ^^

A ja właśnie poodkurzałam (tak dokładnie, razem ze ściąganiem z dywanów kudłów mojego psa i królika) i pozmywałam sobie podłogi. Idę zrobić ten makaron, bo widzę nikt lepszym pomysłem nie zarzucił xD

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 paź 2009, 14:46

no ja jadłam na obiad rozmrażane pierogi bo mi sie wczoraj gaz w butli skończył i jeszcze piotrek nie wymienił....

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 paź 2009, 17:46

Asika a Ty jeszcze w dwupaku? No patrzcie patrzcie zawzieła się i trzyma, byle do 23 tak? Asieńko a ja trzymam kciuki. No i dziewczynki uwijać się bo już niewiele tego pażdziernika Wam zostało :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 paź 2009, 17:56

bo już niewiele tego pażdziernika Wam zostało
no ja ide w czwartek do szpitala :) chyba że wczesniej sie coś zacznie...

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

19 paź 2009, 19:41

isiawarszawa mi kazali mierzyc jak byłam w szpitalu 2 godziny po posiłku. Teraz juz nie kazali. Tez mam zrobic 6 tygodni po porodzie test z 75g glikozy.
Jutro jade na sciagniecie szwów. Dzis była na zakupach i kupiłam malej spioszki , bo mam malo . Same duze rozmiary mam. :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 paź 2009, 20:37

witam wieczorkowo

ja niedawno sie dowiedziałam , że P brata żona urodzila synka , a miałyśmy termin na ten sam dzień , ale jej dobrze a ja dalej czekam :ico_noniewiem:

ja do czwartku ja nie urodze to tez jeszcze pojade na wizyte do lekarza , ale już mi się nie chce więc mam nadzieje ,że mój syn sie rozpakuje do tego czasu :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-10-19, 22:07 ]
a co tu takie pustki dziś , wszystkie pojechałyście sie rozpaować , czy co ????

to i ja sie kłade , bo ostatnio późno sie kładłam a w dzień nie mam czasu na poleżenie a co dopiero mówic o przespaniu się

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

20 paź 2009, 01:06

wiolaw korzystaj z odpoczynku poki mozesz , bo pozniej nie bedziesz miała czasu na spanie. Myslalam ze bedzie gorzej ze wstawanie rano , pozniewaz jestem wielki spoichem. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość