Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 paź 2009, 14:39

to jak nie będę miała pomysłu na obiad, to się do ciebie gozdzik zgłoszę i dokładnie mi powiesz co i jak z tym się robi. :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 paź 2009, 17:30

widze ze sie dzis rozgadalyscie.
a teraz cisza.
moj maz bardzo lubi ogladac gale boksu,a ja nieraz tez ogladam nie zeby mnie to interesowalo-poprostu mamy tylko jeden tv w salonie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 paź 2009, 19:41

a co jest ciekawego DZIŚ w tv? Bo ja z nudów nie wiem co robić potem wieczoram jak M. idzie do pracy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 paź 2009, 20:10

Hej kobietki!!

bosze i znow tyyyyyyle do czytania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_olaboga:

dzisiaj bylo klotni nad klotniami, bo ci pracownicy co przyjechali do nas remontowac cala umowe zawierali przez mojego brata, no i oczywiscie nie wiadomo czemu ale on sie zgodzil na to zeby dostali ( dwoch ludzi ) 25000 zl polskich za jeden miesiac pracy, zamiast za caly projekt -czyli wykonczenie 4 pokoi i kuchni z tymze kuchnia bez kafelek bez niczego po prostu gipsy , malowanko a podloga drewniana. Bylo i tak troche z tym roboty bo sciany wszystkie rozwalac trzeba bylo , podloge rozwalac, klasc beton i na to podloga ma przyjsc dopiero. No i teraz typokowie mowia ze jada 29 czy jest skonczone czy nie, a tu sie okazuje ze my nie bylismy do teraz o tym poinformowani. Moj brat dodatkowo powiedzial im na pcozatku ze przez caly miesiac bedzie im pomagal - a znami mial umowe ze przeciez gore mial do konca wykonczyc. Echhhh no i teraz musimy z wieksza kasiorka wychodzic, bo typkowie jada 29, mowili ze niby wroca i dokoncza dwa tygodnie roboty ale za to tez chca 1000 zl dziennie za robote. No tak. A my kaske z tyleczka sobie za przeproszeniem bedziemy wyjmowac. Pieniadze nie spadaja z nieba, a tu jeszcze wyszlo spooooro niespodziewanych wydatkow. A. rodzina strasznie sie wkurzyla, A. siostra przyjechala z mezem arabem,a ten jest taki szalony ze grozil nawet ze ich zabije jesli nie dotrzymaja slowa. W sumie mojego brata wina bo nas nie poinformowal ze mysmy mieli inne wyobrazenia o umowie niz ci pracownicy. Bylo duzo klotni juz wszystko zakonczone, ludzie spokojni, ale goroaco bylo, nerwy byly, a my jeszcze z dodatkowym wydatkiem stoimy. Takze do polowy listopada napewno sie jeszcze nie wprowadzimy do domciu echhhhh :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 paź 2009, 21:36

Takze do polowy listopada napewno sie jeszcze nie wprowadzimy do domciu echhhhh
Oj Mamcia, to rzeczywiście nie masz za ciekawej calej tej sytuacji z tymi kolesiami. Mam nadzieję, że jednak tak źle nie będzie i jakoś się szybko dogadacie. Trzymam kciukasy za wcześniejsza wprowadzkę :-)

a tymczasem uciekam oglądać Miss Polonia 2009. do jutra.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 paź 2009, 13:53

:ico_szoking: ooo a co tu takie pustki

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 paź 2009, 14:06

ja też jestem przerażona tymi pustkami. dziwnie wchodzić na forum i widzieć w kółko temat bez odpowiedzi. chyba znielubie weekendy.

dziś przede mną ostatni etap nauki. na szczęście jutro już się to wszystko skończy.
strój wybrany, choć było ciężko, bo wszystkie spodnie niestety są mi za ciasne i musiałam pożyczyć spódnicę od mamy :ico_sorki:
spokojnej niedzieli dziewczyny.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 paź 2009, 14:32

:-) będzie dobrze

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 paź 2009, 15:36

będzie dobrze
w ogóle nie widzę innej opcji! staram się nie martwić na zapas. po co stresować maleństwo!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 paź 2009, 18:01

witam!!! ale tu cisza dzisiaj. ja siedze sama w domu i zlapalam jakiegos dola:(
maz pojechal na wies po samochod a siostra i mezem oraz dzieciakami a ja bym sie juz nie zmiescila do samochodu :( i wroci jutro po poludniu a na sam koniec sie z nim pozarlam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość