Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 paź 2009, 11:47

Witam :-D
Ja w odróżnieniu od ona . zapracowana nie jestem.Ciągle leżę i łykam tabletki.Byle do stycznia wytrzymać :ico_sorki: W przyszłym tygodniu mam kontrolne USG szyjki macicy i dowiem się czy kuracja lekowa coś pomaga.Oby :ico_sorki:
Rzadko do Was wpadam,bo nie mam kompletnie o czym pisać.Strasznie nudne się to moje życie zrobiło,co się zmieni dopiero po narodzinach dzidzi.

Pozdrawiam serdecznie :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

26 paź 2009, 09:48

geheimnis, po narodzinach córy, na nudę nie będziesz narzekać ;)

Ja mam dosyć tej zimowej jesieni. Chciałabym chodzić z Alą na długie spacery, ale jak ciągle pada i wieje, to nie mamy najmniejszej ochoty na dłuższe wyjścia. :ico_noniewiem:

Czekam na Święta i Sylwestra, a potem na narodziny siostrzeńca.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 paź 2009, 12:11

geheimnis, po narodzinach córy, na nudę nie będziesz narzekać ;)
Oj to na pewno :ico_oczko: W końcu coś się zacznie dziać.Choć pewnie znajdą się chwilę w których zatęsknię z kolei za nicnierobieniem.
Czekam na Święta i Sylwestra, a potem na narodziny siostrzeńca.
Ja też czekam do upragnionego Sylwestra a potem to mogę prosto na porodówkę iść :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 lis 2009, 10:23

geheimnis, a ja musze czekac do swiat wielkanocnych bo termin mam na 4 kwietnia

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lis 2009, 11:28

wisnia3006, no ja termin mam na 18stycznia,ale nie wiem czy wytrzymam tyle czasu bo moja szyjka dość krótka jest.Biorę leki i leżę z nadzieją że dam radę wytrzymać chociaż do 1stycznia.Wcześniej rodzić nie mam zamiaru. :ico_nienie:

Dzisiaj poczułam ze poleciała mi kolejna plomba.W sierpniu wyleczyłam 3 zęby,a teraz kolejny się zgłosił do reperacji.Wiedziałam że ciąża źle działa na zęby,ale żeby aż tak?Nic się w tej mojej buzi nie chce dobrze trzymać. :ico_zly:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

03 lis 2009, 15:23

Na jesienne depresje
Obrazek

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 lis 2009, 11:19

Gabi, zgadzam sie:)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

12 lis 2009, 13:20

Witam dziewczęta :-D

Ale pogoda u Nas lipna,aż by się chciało wyjechać na taką plażę.Ahhhh
ja mam dość pracowity tydzień.Zaczęłam prać i prasować ciuszki dla malucha.Zostały mi tylko 2 skafandry i ręczniki do wyprania,W niedzielę zaczynamy wielką kontynuacje zakupów dla Fasolki,becik,pościel,szczotki,termometry,pieluchy tetrowe,no i dla mnie podkłady poporodowe itp.Będziemy oglądać łóżeczka,ale zamówimy w necie bo zawsze taniej.
Zaczęliśmy też poważne rozważania na temat szpitala.Jeśli zacznę rodzić przed 38 tyg,to jadę do Madurowicza,jeśli później to do Kopernika-bo tam pracuje mój maż i tam mam już wszystko ugadane z położną.Niestety Koperniku oddział położniczy zamykają na 2 ostatnie tyg grudnia,na wielkie sprzątanie.Także muszę zaciskać nogi aż do 4.01. :ico_szoking: Mam nadzieję że mi się uda.
Ale w Madurowiczu jakby co,nie jest chyba żle.hmm???

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

12 lis 2009, 14:36

Ja z Madurowicza jestem bardzo zadowolona. Nie wiem na czym stanęło z tymi przenosinami, ale jeżeli podczas następnego rozwiązania Madurowicz będzie jeszcze Madurowiczem, to tam właśnie będę rodzić.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

12 lis 2009, 15:26

Ja byłam zadowolona :-)
Dzięki dziewczyny.No właśnie poczytałam troszkę w necie i sporo pozytywnych opinii znalazłam. :-D Czyli jakby co to jadę do Madurowicza,gorzej jak mnie nie przyjmą. :ico_szoking:
geheimnis, ale trzymam kciuki, żeby maleństwo jak najdłużej posiedzialo w brzuszku :-)
Dzięki wielkie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Nie wiem na czym stanęło z tymi przenosinami,
No ja do końca nie wiem jak wygląda sytuacja z Madurowiczem,mam nadzieję ze w tym roku jeszcze będzie działal normalnie :ico_sorki: Z resztą nie wiem po co kombinować z czymś co na prawdę dobrze działa (sądząc po opiniach internautów) :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość