Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

25 paź 2009, 12:48

Ja już nic nie rozumiem z tym przyśpieszeniem tego porodu od kilku dni haruje ja wół wieczorami normalnie jestem padnięta, połamana i ledwo co chodzę, robię dosłownie wszystko-czego nie wolno (szoruję dywany dźwigam ciężary no i przysiady-to drzewo jak układałam-spociłam się jak głupia) i co ... i nic cisza już myślałam że dzisiejszej nocy może coś mnie ruszy bo wieczorem mimo,że ledwo co chodziłam to pobolewał mnie brzuch i strasznie krocze ale co do nocy to po raz pierwszy spałam jak zabita tylko raz obudził mnie mały ból ale tak to nic :ico_olaboga:

siunia mi tak samo puchną ręce i zresztą wszystko buty, które były moje ulubione w zeszłym roku teraz to nawet nogi nie włożę a nie wspomnę już o obrączce teraz to pasuję tylko na małego palca :ico_placzek:

A na Kali miejscu też bym się wkurzała gdybym musiała siedziec w szpitalu i ciągle w stresie-mogliby ją do domciu puścic.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 paź 2009, 12:57

matikasia, juz zachowalam twoj przepis i napewno wyprubuje :-D

a co do pieczartek to ja tez je najpierw podsmazam bo potem tyle wody jest zreszta pomidorki tez odcedzam bo tam sama woda
no a cebulka jest smaczniejsza jak zeszklona na patelni
bynajmniej dl mnie kazdy je inaczej :ico_oczko: :ico_oczko:

trzymam kciuki za Ktg i mam, nadzieje ze juz sie cosik dowiesz :-D
Ja raz mam skurcze porodowe od czwartku, ze lekarze mówili, ze godzina - półtorej i urodzę, a później nagle cąłkowicie ustepują. Ja już mam dosyć. Od wczoraj pzedpołudnia tak ustały, potem popołudniu znowu się nasiliły. Ja już mam dosć. Załamię się jak ttak będzie do mojego 11 listopada"
ojejku biedna kurka i to wyglda na to ze niepotrzebnie tak szybko do szpitala poszla
bezsensu ja denerwuja i sie stresuje biedulka :ico_olaboga: :ico_olaboga:

mam nadzieje ze jutro cos sie wyjasni :ico_noniewiem:
Paula jest w domu,ale troszke podlamana po szpitalu,30 wraca na cesarke
a to chociaz dobrze ze zna termin porodu
bedzie dobrze Paulina :ico_oczko: :ico_oczko:
mikusia1, ja tez walke ogladalam z ciekawosci, ale ten Golota powolny w porownaniu do Adamka, a jak oberwal, Adamek to wygladal normalnie, Golota tragedia
masz racje niezle oberwal :ico_szoking: :-D

kurka mam pytanko czy jak sie karmi piersia wiem ze jest jakas specjalna dietka
a co wyscie jadly dziewczyny jak karmilyscie
tak mniej wiecej
bo ja juz niepamietam za bardzo a po drugie karmilam Wiki tylko 10dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo mialam zapalenie piersi i ropnia sutkowego
takze mam nadzieje ze tym nrazem uda mi sie karmicv :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
i chcialabym wiedziec co mozna a czego unikac
wiadomo chociaz przez 1-2 te pierwsze bo potem to sie bedzie probowalo wszystkiego :ico_noniewiem:

bylabym wdzieczna za info :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 paź 2009, 12:57

Czesc kobitki

Wczorajsza piza byla superancka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Znajomi posiedzieli do 12 albo nawet troche dluzej i milo spedzilismy czas.

A ja wczoraj tez wysprzatalam cale mieszkanko, ale na spokojnie i plecy cala noc mnie tak bolaly ze szok i do dzis bola :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: chyba troche tego bylo za duzo.
Dzis jedziemy do moich rodzicow, ja tam zostane spac a mezus na noc do pracy.

Kala wspolczuje tego czekania i tej niepewnosci. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Paulina czekamy na wiesci od ciebie :ico_sorki: :ico_sorki:

nerowercia, a ty nie przeginaj z tym sprzataniem bo to moze zaszkodzic malemu, przy takim duzym wysilku to pepowina moze sie zaciskac i trzeba pamietac zeby nie wspinac sie na palcach i nei dzwigac rak do gory!!!!!
Dzidzia wie kiedy dla niej najlepszy czas na przyjscie wiec cierpliwosci :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 paź 2009, 12:59

Witam Listopadóweczki !!!!
Ja mam nadzieje ze jestescie czarownice :-D i ze mnie tu nie chcecie u siebie jakby co :-D bo tak szczerze to ja nie chce do was dołaczyc heheheh bo juz mam pomału dosc takze jakby co to mnie nie wpuszczajcie wrecz wygońcie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 paź 2009, 13:01

mikusia1, duzo zdrowka zycze, kuruj sie kochana bo to nie ma zartow, musisz miec duzo zdrowka i sily jak dziedziatko sie pojawi :-)

matikasia trzymam kciuki za ktg, daj nam od razu znac co i jak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kilolek a brzusio ladniutki, duzy ale nie az tak, poza tym juz nie dlugo wiec damy rade :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-10-25, 12:02 ]
Sabcia, zapraszamy zapraszamy :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 paź 2009, 13:02

O i widze ze komentujecie walke Gołoty z Adamkiem heheheh ten Gołota to porazka na całego "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc" dla niego to juz najwyzsza pora - a mozg z tego boksu to ma slasowany na maksa te jego wypowiedzi a raczej ten bełkot hahahahah

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 paź 2009, 13:03

nerowercia, tez tak mysl jak Ewka
niema sensu sie tyle przemeczac bo mozesz zrobic wiecej krzywdy niz pozytku a malenstwo wie kiedy ma przyjsc :ico_oczko:

wiadomo kazda z nas juz by chciala miec malenstwo przy sobie
bo jest ciezko ale ja jzu przestalam sie zamartwiac i zastanawiac kiedy czy to juz a moze jutro
trudno dziecko wie kiedy chce przyjsc i niema co pospieszac :-D

a ja poki ci niespuchlam tak obraczka dalej na palcu :-D
tylko butow nieubiore kozakow ale juz sie ocieplilo troszke takze w adidasach mozna tez chodzic :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 paź 2009, 13:03

Ewka_82, dziekuje bardzo ale ja nie cccchhhhhcccceeeeeeeee zapieram sie nogami i rekami - zostawcie mnie nie ciagnijcie heheheheheh

[ Dodano: 2009-10-25, 12:05 ]
mikusia1, moja obraczka juz dawna lezy na połce hehehe

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 paź 2009, 13:07

Sabcia, no zapraszamy im nas wiecej tym lepiej :-D :-D

a co do Goloty to tak jak mowi moj maz on nigdy nieodmowil naweet jak wiedzial ze i tak przegra :ico_szoking:
takze bez sensu ale taki typ czlowieka a co do jefgo mozgu i bełkotu to wiadomo od czego hehe
chyba za malo dostal po tej glowie :-D
mikusia1, duzo zdrowka zycze, kuruj sie kochana bo to nie ma zartow, musisz miec duzo zdrowka i sily jak dziedziatko sie pojawi
wiem wiem i mam nadzieje ze zanim urodze bede juz zdrowa :ico_sorki: :ico_sorki:
bo tak to niewyobrazam sobie jak bym miala rodzic bedac chora :ico_olaboga:
musze nabrac sil dlatego ja poki co niechce zebny Zuzia juz wyszla na swiat :-D
mamusia musi nabrac sil :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 paź 2009, 13:09

Sabcia, nie dziwie sie :-) bo ilez mozna czekac. Zycze Ci zebys sie jesze na pazdziernik zalapala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Czytalam ze moze wtorek bedzie twoim sadnym dniem, mam nadzieje. ze Ci sie juz nie odwlecze :-)
A rzeczywiscie ten Golota to porazka, niedosc ze obtluszczony gosci ze szok :ico_szoking: , wiek tez juz robi swoje, a mozg to ma tak zmasakrowany ze ja nawet jego gatki nei rozumie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

A obraczki to ja juz od dluzszego czasu nie nosze, bo raczki i stopko to puchna na potege :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość