Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2009, 20:22

siunia, no wlasnie, czekam i czekam. Ale jak luz te 3 lata dala rade to te pare dni czekania nie robi roznicy :-D :-D :-D
to ty jak moja siostra , a moze juz tak jest ze jak czlowiek czeka tyle czasu zeby zajsc w ciaze to juz potem przy tych 9 miesiacach nie jest taki niecierpliwy, bo liczy sie tylko dla mniego ze juz to niedlugo, bo przeciez ciaza trwa 9 miesiecy i chcesz nie chcesz dluzej niz 2 tyg nie przenosisz ,
Ewka_82, siunia, juz sie nie moge doczekac Waszych malenst :-D
zazdroszcze Wam ze juz na konca dobilyscie :ico_brawa_01:
poczekaj przy Idze tez ci szybko czas zleci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 paź 2009, 20:23

Ewka_82, no nie dziwie ci sie ze chciala bys urodzic a zwlaszcza ze to 1 dzidzia to taka mocno wyczekiwana, bo my to mamy zajecie przy innych dzieciach a ty czekasz i czekasz :ico_oczko:
moje niby drugie a wariuje strasznie. Juz bym bardzo chciała. Chyba na pierwsze spokojniej czekałam. Mój maz ma mnie juz serdecznie dość, bo o niczym innym nie mówię.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

29 paź 2009, 20:24

siunia, no wlasnie, w ostatecznosci 2 tyg ale nawet nie biore tego pod uwage :-D :-D mysle ze przyszly tydzien bedzie juz z finalem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-10-29, 19:26 ]
kilolek, przynajmiej teraz mozesz sobie pomarudzic i mezus musi to dzielnie znosic i nie komentowac :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 paź 2009, 20:35

kilolek, a to byla juz twoja ostatnia wizyta??
Kurde to wszystko bezsensu , tak wszystko zostawic pod wielkim znakiem zapytania i normalnie ja bym byla niezle :ico_zly: , bo wiadomo porod tuz tuz a tu nie wiadomo jeszcze co i jak , oby jednak nie bylo zadnych komplikacji przy porodzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no tak, ostatnia. Tyle, ze jak byłam 2 tygodnie temu lekarz kazał mi przyjść na usg, tylko usg, bez wizyty. U mnie się płaci 130zł za wizyte i 130 za usg. Więc zapisałam się na samo usg. I dziś opłaciłam usg i weszłam do gabinetu usg i jjuz nie było szansy dopłacić potem za wizytę. Zwłaszcza, zę lekaz wcale nie uważał tego za konieczne. Poprzednim razem na wizycie tez mnie nie zbadał, bo stwierdził, ze "teraz to już nie ma po co tam łap pchać" :ico_noniewiem:
Nie przyszło mi do głowy w pierwszym odruchu zapytać o cc, bo powiedział mi, ze maly wazy 3800 a jedynym wskazaniem do cc była duż waga no i głowka, która widziałam na monitorze z wynikiem 34,8. No wiec luz. Ucieszyłam się i ok. Wylazłam z gabinetu usg, a lekarz w recepcji podał mi wydruk z usg czyli te wszystkie badania (nie zdjęcia, bo te drukują mu sie w gabinecie, a wyniki idą do drukarki w recepcji, ze wszystkich gabinetów) powiedzial, ze wszystko w porządku i sobie poszedł. I ja dopiero ubierając się zobaczyłam, ze na wydruku jest zupełnie co innego no i dopiero wtedy uświadomiłam sobie, ze z tą głowką cos nie tak. Skoro 2 tyg temu miała 35,5 to nie może dzisiaj mieć 34,8. zaczełam nad tym myślec i myślec i szczerze mówiąc do jakichkolwiek wniosków (czyli,z ę poknocił) doszłam dopiero jakieś pół kilometra od przychodni, bo cały czas lazłam i czytałam. Zupełnie nie przyszło mi do głowy usiąść tam i sprawdzić czy wszystko jest ok. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 paź 2009, 20:49

Ewka_82, dziekuje Igunia miewa sie bardzo dobrze :-D rosnie i psoci...ale co Ci tam bede mowic za rok pogadamy :ico_haha_01: ...jesli bedziesz miala czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2009, 20:54

kilolek, to chyba Kubus za slabo ci daje w kosc :ico_oczko: , bo ja nawet nie mam czasu w dzien myslec o porodach :ico_oczko:
A co do gina to nie mozesz do niego zadzwonic i powiedziec ze chyba cos jest nie tak z usg bo na pstatnim dziecko mialo glowke taka a teraz ma taka, ze dopiero po powrocie do domu zauwazylas , nie wiem moze by jeszcze raz cie zawolal i gratis usg zrobil

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 paź 2009, 21:32

nie wiem moze by jeszcze raz cie zawolal i gratis usg zrobil
o na to to nie ma szans, bo to w przychodni a nie w jego gabinecie, więc żeby się do niego dostać musze najpiierw wziąć kartę w recepcji najpierw uiszczając opłatę :ico_noniewiem:
Nie wiem, pogadam zaraz z mężem co z tym zrobić :ico_noniewiem:
szczerze mówiąc to nie chce mi się dzwonic do tego cżłowieka i z nim dyskutować. W ogóle wydaje mi się, ze ta dzisiejsza wizyta była całkowicie bez sensu. I tak na IP zrobia mi usg
On jest trochę obrażony, ze ja nie chcę do niego iśc rodzić, ale on przyjmuje w szpitalu oddalonym od nas o ponad 50km (w dodatku trzeba przejechać przez całą zakorkowana Warszawę) a my nie mamy samochodu.
W kazdym razie byłam u niego ostatni raz.
Dobrze,z e mam umówiona połozną a ona jest rozsądną kobietą i nie da mi zrobic krzywdy. Bo gdyby nie to to chyba bym się bała.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

29 paź 2009, 21:38

kilolek, a moze poprosyu wydruki popieprzyli i ten nie jest twoj. Ja bym zadzwonila i to wyjasnila

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 paź 2009, 21:50

kilolek, a moze poprosyu wydruki popieprzyli i ten nie jest twoj. Ja bym zadzwonila i to wyjasnila
Nie, jest na nim moje nazwisko i wszystkie dane.
Mam wydruki z przed 2 tygodni i sprrzed miesiąca itd i szczerze mówiąc mam tu juz w d... bo aktualne badania mam. Nikt nie będzie ode mnei wymagał wyników z dzis. Wiem, sama sie sobie dziwie takim podejściem ale chyba dziś po prostu mam juz dosć. 2 dni się denerwowalam tą wizytą i zawiodlam się strasznie, a dzisiaj to głownie jest mi niedobrze i nie mam siły już o tym mysleć. Moze jutro mi się odmieni i zadzwonię. Albo zadzwonię do położnej i moze podjade do niej do szpitala i tam mi zrobią aktualne usg? Ale nie sądzę, by mi kazala, bo w sumie wymagane są w ciązy 2 czy 3 usg a ja miałam juz chyba ze 12.
Dzięki dziewczynki ze się martwcie.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2009, 22:46

kilolek, no wlasnie ja tez pomyslalam ze skoro masz umowiona polozna to z nia o tym porozmawiac , ze sie tymi wynikami niepokoisz i co masz zorbic moze ona cos wymysli, bo na prawde na twoim miejscu sama nie wiedziala bym co myslec

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość