Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

31 paź 2009, 10:13

Hej :-D ja dzis tez sie postaram wstawic zdjecie moje coreczki. Wreszcie troche pospałam :-D

[ Dodano: 2009-10-31, 09:15 ]
Królik silczny synek :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 paź 2009, 11:48

Sabcia, kochana a ty znasz plec ? co to za uparciuszka masz ze nie chce wyjsc tak dlugo ? ja za tydzien jade na 4d i mam nadzieje poznam plec , ty juz wtedy bedziesz mam nadzieje w domku z maluszkiem to dam znac co u nas bedzie :ico_oczko: a jak reszta dziewczyn rozpakowane juz?

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

31 paź 2009, 11:58

SANDRUSIA)), tak dziewczynka - Nicol :-D
ja tez miałam 4D ale w polsce byłam robic
Zostałam jeszcze ja na poniedziałek i Bigottka z tego co wiem to tez na poniedziałek, a dzis dostałam wiadomosc od Wioli ze od wczoraj ma załozony cewnik na szyjke ktora ładnie sie juz skraca, ale czekaja do jutra na jej połozna i byc moze jutro bedzie juz po wszystkim ...
takze jestemy juz tylko 3 :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 paź 2009, 12:09

Witam
Jakie tu śliczności i Oliwka i Mareczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja i dziewczyny zakatarzone :ico_olaboga: najgożej że Iduś się tak męczy i tylko z fridą wojujemy
Sabcia, - ty to jednak silna babka jesteś i widze ze i humorek ci dopisuje :ico_brawa_01: tak trzymac a poniedziałek juz tuż tuż i nim się obejrzysz już maleństwo będzie w twoich ramionach
SANDRUSIA)), - fajnie tak czekac z niecierpliwością co też się nam objawi :-) teraz by się dziewczynka przydała do pary :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 paź 2009, 12:21

Witam :-D
Zosia śpi, więc korzystam i doczytuję co u Was kochane. Sabcia, Bigottka, Wiola trzymam kcuki za szybkie porody i żeby Was już nie męczyli. Asika, Isia, Królik - piękne te Wasze pociechy. Naszą Zosię ostatnio bolał brzuzek, ale chyba przez to, że ja zjadłam parówkę :ico_wstydzioch: Już nie będę jadła. Cieszy mnie, że mam coraz więcej pokarmu i jak dokarmiam butelką, to wypija z niej 30 ml, a nie 90 czy 120 ml :ico_brawa_01: Miejmy nadzieję, że wkrótce będzie bez dokarmiania. Mała jst kochana, w nocy budzi się tylko dwa razy, raz o północy, a później około 3.30. Uwielbia kąpiele. Powiem Wam, że zaskoczyła nas nasza kotka, myśleliśmy, że będzie zazdrosna, a okazało się, ze to troskliwy zwierzaczek. Zosia tylko zakwili, a ona pierwsza u niej w pokoju, sada przed łóżeczkiem i się patrzy. W ogóle spędza w Zosi pokoju dużo czasu. Jednak ja mimo wszystko pilnuję, bo kot to kot i niewiadomo co jej do głowy przyjdzie :ico_oczko: Była u nas już położna, pokazała mi super pozycję do karmienia, ma przyjść jeszcze dwa razy, m.in. po to żeby zobaczyć jak mi się goi rana po nacięciu i jeszcze mamy porozmawiać o dodatkowych szczepionkach. Zmykam myć głowę. Później postaram się wstawić jakieś fotki Zosi. Buziaki dla Was.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 paź 2009, 12:31

Magda33, - cudowne wiadomości ciesze się że laktacja sie już rozkręciła bo nie ma nic lepszego niż mleczko mamy :ico_brawa_01: u nas niestety jest tylko butelka straciłam pokarm no ale to przez nerwy chyba :ico_noniewiem:
Czekam na foteczki bo Zosieńka to taka laleczka słodka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 paź 2009, 13:09

Edulita też się cieszę, że laktacja się rozkręca, choć dla naszego głodomorka cycorki to za mało i muszę dokarmiać sztucznym mleczkiem. Myślałam, że już nie będę mogła karmić, bo właśnie przez nerwy w szpitalu zaczęłam tracić pokarm. Szkoda, że Tobie się nie udało, ale cieszę się, że Iduni smakuje mleczko z butelki :ico_brawa_01:

A fotki wstawię :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

31 paź 2009, 17:25

Ja moje malenstwo karmie butelka , za malo pokarmu mam. Była tez u mnie polozna ale nie namawiała mnie zeby karmiła piersia. Moja malutka je coraz wiecej. Mam zdjecia ale nie moge wstwic bo nie mam programu do zmniejszania zdjec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

31 paź 2009, 18:45

ty to jednak silna babka jesteś i widze ze i humorek ci dopisuje
dzieki Kochana :-D
Magda33, brawo dla Zosienki i cierpliwej mamusi - niestety z karmieniem czesto tak bywa ale najwazniejsze nierezygnowac za wczesnie .....
straciłam pokarm no ale to przez nerwy chyba
wcale sie nie dziwie przeciez ty to dopiero w stresie zyłas :ico_noniewiem:
Mykam kobietki bo mezus do domciu jedzie a jeszcze zakupy nas czekaja - bo musze przygotowac cos dla chłopaków jak mnie nie bedzie

[ Dodano: 2009-10-31, 17:54 ]
A tak w ogole dziewczynki wiecie ze mamy juz watek pazdziernikowo - listopadowy mozecie juz tam pisac ale oczywiscie tutaj nadal mozecie nam kibicowac :-D w koncu jeszcze mała garstka nas została :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-10-31, 17:55 ]
Szkoda tylko ze ja sama zostałam na posterunku i z dziewczynami mam tylko kontakt przez smski - no ale przynajmniej tyle heheh

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

31 paź 2009, 19:12

No jutro juz 1 listopada :ico_olaboga: jak to zleciało .
Sabcia jeszcz troche i Ty bedziesz tuliła swoje malenstwo :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość