lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 lis 2009, 11:26

czekam na meza i normalnie niewiem czy takie mega korki na miescie czy on sobie jaja robi :ico_noniewiem:
pojechal po zamowione kwiatki do kwiaciarni i nie ma go ponad godz

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 lis 2009, 11:56

pewnie przez korki a moze kokos spotkał i sie rozgadał :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-11-02, 08:39 ]
:ico_noniewiem: oj widze ze u nas straszna cisza

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 lis 2009, 09:41

hejeczka

a u nas dzis przymrozek -3 :ico_szoking:

no i znowu mamy poniedzialek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 lis 2009, 10:29

Witam.
U nas też nie jest za ciepło. Ale rozgrzewamy się ciepłą herbatą. W końcu rozkoszuję się lenistwem! Słodko tak.
M. w pracy, a ja haftuję sobie, bo sama do siebie gadać nie lubię.
Tydzień dość zabiegany i pod znakiem wielu odwiedzin. Fajnie, przynajmniej będzie się coś działo. :ico_brawa_01:
Miłego dnia. :ico_kawa:
lidziasc, wielkie gratulacje z okazji 15 tygodnia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lis 2009, 10:56

HEJ Kochane ,my wczoraj odwiedzilismy groby mojego Taty ,dziadkow i pradziadkow,ogolnie caly dzien na cmentarzach,na obiad bylismy u mojej mamy ,byl tez brat z rodzinka milusio bylo,dzieci szalaly
Niebawem zbieram sie na cmentarz i po pieczywo ,zimnoooooo brrr!!


lidziasc, za 15 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 lis 2009, 11:52

Witam z goraca czekolada :ico_kawa: :ico_kawa:

ja narescie wyspana spalam dzis 13 godzin normalnie szok.
nie dlugo jedziemy do manufaktury na zakupy. mezus ma dzis wolne i zabiera mnie na male co nieco. on kupi sobie kurtke a ja jeszcze jedna pare spodni no i moze jakas bluzeczke:)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 lis 2009, 12:02

hej kochane :-D mnie dzis mdli jeszcze nic nie jadlam bo nie moge :ico_noniewiem: u nas deszczowo ciemno niezbyt fajnie chyba zostaniemy w domku tym bardziej ze dopadl mnie katar i gardlo boli troszke :ico_zly:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

02 lis 2009, 12:20

witam,
lece doczytać - nie było mnie dwa dni i jestem taka zakręcona... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 lis 2009, 12:25

hej kobietki

w srode wybieram sie do fyzjoterapeuty, jest juz prawie pewne ze wyskoczylo mi to samo schorzenie co w zeszlej ciazy, miesnie i sciegna ktore leza w miednicy przesuwaja sie i rozciagaja w czasie ciazy by przygotowac cialo rowniez do porodu no i zeby podtrzymywac brzuszek, ale u niekotrych kobiet ( 3-4 procent ) miednica ustawia sie krzywo i to powduje nadwyrezenie tych sciegien ktore sa z nia polaczone. Wiaze sie to ze strasznym bolem ktore jeszcze bardziej poteguje wysilek fizyczny. W zeszlej ciazy uaktywnilo mi sie to po 3-4 miesiacu kiedy juz brzuszek byl bardziej widoczny, ale jesli kobieta byla wciazy i aktywna fizycznie w nowej ciazy to moze sie to pojawic wczesniej. Ja czulam na poczatku bole jak bylam w pracy i robilam cos dluzej jak pol godziny teraz te bole pojawiaja sie szybciej i nawet przy zwyklym robieniu obiadku. Polozna polecila mi zakaz odkurzania, zginania sie ani nic takiego co by moglo nadwyrezyc moje miesnie. Pamietam z zeszlej ciazy ze im blizej konca tym wieksze bole i strasznie sie boje ze tym razem pojawilo sie tak szybko i bedzie gorzej niz zeszlym razem. mam nadzieje ze fyzjoterapeuta mi jakos pomoze... znaczy w sumie nie moga pomoc w tym by to schorzenie zaniklo ale moga mi zlecic cwiczenia i masowac mnie tak zeby mi usmierzyc bol. Echh zobaczymy. Na razie proboje robic jak najmniej i to pomaga bo bole czuje najbardziej wieczorkiem no i jak kombinowalam cos fizycznie w ciagu dnia, a tak to jest sii i tylko musze czesto zmieniac pozycje. Ale strasznie sie boje co sie stanie kiedy moj brzusio podrosnie.... :ico_olaboga: no nic przezylam to zeszlym razem, przezyje i tym. :ico_noniewiem:

tibby, Ty rowniez zabralas sie za robienie robotek :ico_brawa_01: Bosze ja uwielbiam wszystkie prace reczne :ico_brawa_01: Koniecznie musisz nam sie pochwalic efektem!!!!!! Ja jestemw trakcie robienia Julci takiego jakby kombinezonu - tyle ze z krotkimi nogawkami i gora jak sweterek na szydelku, pokaze jak skoncze choc ostatnio bardzo malo nad tym pracowalam hehehehe moze do swiat skoncze :ico_brawa_01:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

02 lis 2009, 12:32

hej dziewczynki :] macie może jakiś przepisik na naleśniczki z kurczakiem??:]

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość