Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 lis 2009, 11:59

mój ginekolog przyjmuje po południu umówiłam sie juz na wizytę ok 17
miała któraś z was może jakieś badanie z glukozą??
ja miałam z krwi

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 lis 2009, 12:00

witam się i ja.
trochę mi zeszło czasu zanim się przywitałam, ale zamówienie w Avon trzeba było złożyć, a tu tego tyle, że szok!
miała któraś z was może jakieś badanie z glukozą??
ja miałam takie pierwsze badanie. z krwi mi odczytywali poziom cukru. Ale takiego, co to trzeba to coś słodkego wypić, to nie miałam. Ginek powiedział, że to niedługo przede mną. :ico_sorki:
a ja w nocy znów zaczęłam krwawić
Ja podobnie jak wisnia3006, nie czekałabym w domu, tylko jechała. :ico_nienie:
Trzymam kciuki, żebyś jednak przestała krwawić i zdecydowała się pojechać na wizytę.

A wiecie, że jutro stuknie mi 5okienko? :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-11-04, 11:00 ]
gozdzik, ciesze się, że jednak się zedecydowałaś jechać. :ico_brawa_01:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

04 lis 2009, 12:02

70 chyba mam mieć 2 pomiary... mam jeszcze troszkę czasu do tego badania a co ono ma na celu?... u nas jest teraz bardzo źle i ciężko czasami już nie daję rady.... stojąc przed lustrem zadaję sobie pytanie jak długo to jeszcze zniosę i dlaczego mnie to spotyka ;(

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 lis 2009, 12:03

gozdzik, :ico_olaboga: w sumie ja bym zbadala o co chodzi chociazy u lekarza, ale jesli mialas to samo krwawienie czesto to w sumie niewiem, mi lekarka powiedziala ze jesli nie bedzie mnie bolalo przy krwawieniu to nie mam co sie pojawiac :ico_puknij: wiec jak krwawilam a nic nie bolalo no to siedzialam w domciu, i tak mi nic nie przepisze a nawet nie chciala zrobic wizyty. Ale na USG bylam, dzidzia wszystko ok, zamknieta jestem wiec nie ma co tez panikowac. Mam nadzieje ze krwawienie ci samo przejdzie, a jak poczujesz ze cos nie tak to moze idz do lekarza chociaz zeby Cie zbadal, upewnisz sie ze ok a do szpitala nikt Cie nie zmusi, przeciez Cie nie porwie :ico_oczko:

echh a ja znow cala noc mialam z glowy, wczoraj troche bardziej sie wysililam - no tak, az poltoragodziny ruchu, no i straszne bole znow mialam, dobrze ze juz dzis sie z fyzjoterapeuta widze , to sie dowiem czy to samo schorzenie co w zeszlej ciazy czy tez inne miesnie i sciegna mnie bola i dlaczego no i czy przejdzie. Bo jesli to to samo schorzenie co zeszlym razem to z biegiem czasu jest coraz gorzej, po 20 tygodniu nawet siedzenie sprawia bol. Ale jesli to inne miesnie to wtedy jest szansa ze przejdzie, takze trzymam za siebie kciuki! :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 lis 2009, 12:05

madzia0609, badanie przez pitna glukoze jest ok 25 tyg ciazy i ma na celu sprawdzic czy nie masz cukrzycy ciazowej
madzia0609, a co sie dzieje jesli mozna spytac

Awatar użytkownika
kacha30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 15 lip 2009, 16:14

04 lis 2009, 12:05

madzia0609, glowa do gory kochana !! U mnie tez czasami ciezko psychicznie to chyba normalne ... pozdrawiam goraco !

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 lis 2009, 12:06

trzymam za siebie kciuki!
ja za ciebie też trzymam! :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-11-04, 11:09 ]
glowa do gory kochana
potwierdzam. nie ma co się załamywać. Nie warto. wszystko będzie dobrze. pomyśl, że jeszcze trochę się pomęczysz i już będziesz tulić swojego maluszka i to będzie najpiękniejszy dzień w twoim życiu, kochana!

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

04 lis 2009, 12:14

wykryli mi w pochwie paciorkowca, od września się z nim męczę, wciąż nowe leki, pobyt w szpitalu itp. mój mądry ginekolog dał mi ERYTROMECYNĘ i jeszcze jeden lek nie wiem czy dobrze napisałam ale nie chce mi się wstawać do opakowania:P mógł również dać mi to dopochwowo ale po co ma się chłopak męczyć z układaniem składu czopka dopochwowego!! zmieniłam lekarza na kobietę, ona mi wszystko wytłumaczyła i wzięła się za nas. ta pier**** erytromecyna i to 2 dziadostwo wykończyło mój organizm, schudłam 4kg, biegunka wymioty napady zimna i gorąca, mdleje, tak do końca ciąży muszę leżeć :ico_placzek: nie jestem w stanie nawet sobie jedzenia sama zrobić do łazienki dochodzę z wieeelki trudem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 lis 2009, 12:20

madzia0609, wszystko to brzmi dość nieciekawie :-/ Ale może jednak skoro ta lekarka kest lepsza, to może kwestia czasu jak wam się jednak polepszy. powiedz jej o skutkach ubocznych od tego leku i może jednak coś zmieni, zamieni ci je na inne równie dobre, czy coś. I może nie będziesz się musiała tak męczyć.
Trzymaj się kochana! :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 lis 2009, 12:20

madzia0609, o cholera to ci narobil ten durny ginek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a gukoza do picia stwierdza czy nie masz cukrzycy ciazowej

MamciaKochana, tez trzymam kciukasy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość