rysio51
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 27 paź 2009, 11:22

04 lis 2009, 16:25

Ja tez nie lubię kłamstwa.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

20 lis 2009, 20:23

bozeee
jest najwieksza skleroza tego swiataaaaaaaaaa
cud ze nie dzwonie mu przypomniec jak sie nazywa!!!!

Ninim
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 15 lis 2009, 21:27

22 lis 2009, 19:40

Mój facet nie jest zły, ale czasem potrafi mnie wyprowadzić z równowagi. Dostałam na imieniny piekną reprodukcję "Krzyku" Muncha. Chaciałam wykazać się samodzielnością i poprosiłam mojego mężczyznę o udostępnienie wiertarki. Wtedy zaczął się cyrk, bo on stwierdził, że nie poradzę sobie z wywierceniem jednej małej dziurki. Powiedział, że sam zaraz wywierci, ale to "zaraz" trwało 3 dni. Nie zastanawiałam się długo, poklikałam w necie i znalazłam na link został usunięty przez obsługę forum ). małą, zgrabną wiertarko-wkretarkę, która mieści się w torebce. Sama powiesiłam obraz - mój meżczyzna się bardzo zdziwił, ale już nie wmawia mi, że nie umiem tego czy tamtego:)
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 21:05 przez Ninim, łącznie zmieniany 1 raz.

AlicjazkrainyOz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2009, 14:30

27 lut 2010, 22:01

Ja nie lubię prób manipulacji, jak np. facet mówi mi, że jestem za gruba itp. Tzn. nie powie tego wprost tylko tak niby to mu się wymyka, a wiem, że robi to specjalnie. Faceci lubią nas pomniejszać.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 sty 2011, 23:26

nienawidzę kłamstwa nie ważne od płci i wieku, kłamstwo skreśla wszystko!!!!
u siebie nie znoszę wybuchowości, jak się wnerwię to wciskam i gadam takie głupoty, że wstyd.
u męża bałaganiarstwa i skarpet gdzie popadnie - choć już wiele się zmieniło, kiedyś ciuchy były wszędzie, teraz w jego pokoju (ograniczył bałagan do swojego pokoju komputerowego)
brak szacunku do kobiet i złe traktowanie dzieci - zamordować się chce jak widzę, jak ktoś bije, tarmosi czy wyzywa dzieci od kretynów debili, idiotów itp, a ma przed soba kilkulatka, to jak on bedzię w zyciu się czuł, kim/??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość