asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 lis 2009, 18:04

dotad nie urodzila
a ja myslałam,że juz Bigottka ma niunię przy cycu :ico_wstydzioch:
w takim razie jeszcze wątek żyje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 lis 2009, 18:12

hej kobietki
jak tam nadal czekmy na Bigottkę ?

a tu moj synek Karolek :ico_haha_02:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 lis 2009, 18:15

Witam!!!
Ja juz w domku wlasnie weszłam 10 min temu - mała wprawdzie spi ale ja tylko na krotko musze troche porobic przy sobie
ale tak po krotce to mała spi jak zabita cały czas budzi sie tylko na jedzonko - nocki jak narazie przespane :ico_brawa_01:
Co do Bigottki - to meczy sie biedna nadal wczoraj napisała mi ze rozwarcie na 2,5 cm ale tak ogolnie nic sie nie dzieje - zal mi jej bardzo bo ile mozna - napewno jej ciezko jak my juz rozpakowane a ona bidula sama takze apeluje do Was zebysmy jeszcze nve zamykały watku własnie spaecjalnie dla Bigottki niech wie ze jestemy z nia i trzymamy kcuki napewno bedzie jej miło jak wroci :-D

Co do mnie to wpadne jutro z ranka i wszystko opisze co i jak

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 lis 2009, 18:21

wiolaw, sliczny synek:)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

05 lis 2009, 10:36

Dziewczynki, właśnie naszej Basi odeszły wody, także dziś powitamy na świecie Wiktorię. Trzymajcie kciuki za nią oby jej szybko poszło

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 lis 2009, 11:25

wiolaw śliczne maleństwo

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 lis 2009, 12:43

wiolaw, sliczny synuś

[ Dodano: 2009-11-05, 11:45 ]
Własnie ja tez sie dowiedziałam ze Bigottce wody odeszły :) takze mam nadzieje ze juz dzis urodzi

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 lis 2009, 12:56

takze mam nadzieje ze juz dzis urodzi
trzymam kciuki aby tak było

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 lis 2009, 13:01

A wiec po kolei opisze Wam jak to było u mnie otóz :
Pojechałam w koncu na ta porodówke bo te wody były coraz bardziej brazowe i z jakims czyms tak jakby mała kupke zrobiła - wiec decyzja jedziemy bo moze jest cos nie tak a jak cos to nas cofną i najwyzej przyjedziemy w poniedziałek
No ale jak sie okazało to byli zdziwieni ze czemu ja tak długo czekałam heheehh, no to im mowie ze dlatego ze wy sie tak zabieracie za porody wiec o co wam chodzi heheheh
w kazdym razie decyzja była bardzo szybka tylko nie umieli sie wkuc w moje zyłki czujecie byłam 4 razy kuta az w koncu wezwali anestezjologa aby mi werflon załozył - masakra doslownie :ico_olaboga:
Dostałam swoja sale z łazienka i czekałam na godzinke bo dostałam tabletki i musiałam poczekac 3 godz - w tym czasie wody juz mi zeszły do konca takze dziwne uczucie jak sie szło bez wod a dzidzia taka ciezka :-)
Na stole zakładali mi znieczulenie epidural no i tu tez był problem bo nie umiał sie miedzy kregi wbic takze jak zwykle trwa to 5 min to u mnie było to 25 min - ale zaraz potem było juz sprawnie - wszystko czułam jak ja wyciagaja jak mnie czyszcza i takie tam ale bolu nie było takze spoko
Po chwili pokazali nam mała i mezus miał ja na raczkach a mnie zszywali w tym czasie i wygladała bosko bo na zdjecach tak tego nie widac ale ona w miejscu gdzie czoło laczy sie z noskiem ma taka fajna fałdke co dodaje jej uroku :-D
A dodam jeszcze ze dostałam na stole straszne trzesawki ale tak ogolnie było spoko, potem pojechałam na salke gdzie byłam przez godz monitorowana a potem juz na poporodowa ..... no i w sumie to na tyle
Mała cały czas spi i je i tak w koło mam kupe czasu i nie mam co robic mimo ze nie powinnam za duzo chodzic bo brzusio mam dosc spory to ja na miejscu nie moge wysiedziec i cały czas cos robie albo spzatam albo prasuje heheh
Dzis prawdopodobnie przyjdzie połozna na zmiane opatrunku - takze jak mi pozwoli to wyjde na spacer :-D , ciecie mnie boli ale co to dla mnie jak patrze na mała to w ogole o tym nie mysle

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 lis 2009, 13:20

ale co to dla mnie jak patrze na mała to w ogole o tym nie mysle
_________________
świetnie Sabciu tak trzymać
Mała cały czas spi i je i tak w koło mam kupe czasu
u nas ten okres już minoł mała chce się bawić choć teraz jak ma to zapalenie płuc to jest markotna i niespokojna :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość