july
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2008, 18:10

03 lip 2008, 18:17

ja slyszalam ze ezeli wypije sie szklanke zimnej wody to organizm to spali i wtedy spalamy iles tam kalorii bo organizm musi nagrzac sie zeby spalic to

Awatar użytkownika
Crazy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:58

16 lip 2008, 09:20

niestety to prawda, dieta cud nie istnieje, a w kazdym rzie nie ma jej bez cwiczen. najlepiej cwiczyc i jednoczesnie stosowac jakas diete. ja szczerze powiedziawszy w diety jako takie nie wierze – wyznaje zasade, ze do schudniecia wystarczy zastapic czesc posilkow warzywami, jesc male ilosci, ale za to często i oczywiście po 19 zakaz otwierania lodowki. picie wody jest korzystne o tyle, ze szklanka wody wypita 10 minut przed posilkiem sprawia, ze czlowiek mniej zjada. Woda tez z tego co ppamientam pomaga oczyscic organizm z toksn ruznych…

a co to szklanki zimnej wody to mit. jezeli organizm jest wyziebiony, to odklada tluszcz, wiec nie nalerzy pic zimnyh napojow..

szpileq
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 21 paź 2009, 00:55

kalorie ujemne

27 paź 2009, 01:03

To podobno prawda, że woda bardzo dobrze wspomaga odchudzanie. Po pierwsze oczyszcza organizm, pomaga mu pozbyć się toksyn. A po drugie woda to tzw. kalorie ujemne, znaczy to, że sama ma wartość zero kolorii a trzeba zurzyć sporo energii zeby ją przyswoić lub przetworzyć np. ogrzać zimną, pitą przez nas wodę. Oznacza to, że więcej spalamy niż przyjmujemy kalorii i to jest odchudzanie waśnie.

ryha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2009, 02:08

05 lis 2009, 00:54

pewnie, tylko istotną kwestią jest, jaką wodę pijemy. Wiele tak zwanych wód mineralnych, zalegających półki sklepowe, z minerałami ma niewiele wspólnego. Każdy, kto nie mieszka w żadnym mieście zdrojowym, jest zatem w kłopocie. Podobno sprawdzają się filtry na rury i krany - woda w miastach jest z ujęć podziemnych, jest oczyszczana w oczyszczalniach i przechodzi jeszcze przez taki filtr. Co myślicie, ma ktoś?

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

05 lis 2009, 09:04

Ja od ok. 3 miesięcy wypijam 1,5 - 2 l wody i żadnych efektów odchudzających nie zauważyłam. Prawdę mówiąc wręcz przeciwnie, choć to oczywiście nie z powodu picia wody :ico_oczko:
ja też uwierzyłam, piłam jakieś 2 litry dziennie ale okazało się, że mój organizm za dużo tej wody magazynuje :ico_noniewiem: okazuje się, że to co jednym pomaga innym niekoniecznie

Awatar użytkownika
milavanila
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 07 lis 2008, 11:28

09 lis 2009, 09:45

To, że woda smakowa nie zawiera cukru to bujda grubymi nićmi szyta i tyle Wam powiem. Poczytajcie może męskie fora dla tzw pakerów i same przekonacie się że tam profesjonalni dietetycy nawet o tym piszą.

Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę
Ostatnio zmieniony 10 lis 2009, 17:10 przez milavanila, łącznie zmieniany 1 raz.

paryżanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:14

12 lis 2009, 19:58

Ja piję wodę, bo nie lubię słodkich napojów to po pierwsze.
A po drugie - zawsze gdy nachodzi mnie mały głodek wypijam kilka łyków wody i przechodzi :)
To taki banalny sposób zwalczania głodu, ale daje radę :)

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

01 gru 2009, 15:19

Woda to tzw. ujemne kalorie, bo organizm musi coś oddać ze swej energii by móc ją spalić, a ona przecież nie ma kalorii więc więcej bierze niż daje i na tym polega odchudzanie na bazie picia wody.

mala80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:36

10 gru 2009, 14:08

hm.... czyli do sklepu i po hektolitry wody :)

amandaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 gru 2009, 15:46

15 gru 2009, 17:49

Moja Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę składa się z przede wszystkim z warzyw, owców oraz wody. Dzięki temu wypłukuję toksyny z organizmu, nie jestem odwodniona
Ostatnio zmieniony 15 gru 2009, 21:23 przez amandaS, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość