Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 lis 2009, 00:14

Ja też sutki w stanie tragicznym mam. Koszmarnie pozarte, całe w strupach. Poczekam jeszcze dzień, dwa jak nie będzie poprawy to kupie ten rem choć szkoda mi kasy, b z Kuba szybko mi przeszło samo.

a tak przy okazji to stawiam :ico_tort: bo dzis Kuba konczy 2 latka :ico_haha_02: al impreza przeniesiona na środe jak juz będe bez szwów i znów bede biegać jak rącza łania :ico_oczko: tylko ne wiem w co się z tym smiesznym miękkim workiem zamiast brzuszka ubiorę na tę uroczystosc :ico_noniewiem:

Czekam teraz az Michas się na papu obudzi. Powinien za jaies pól godziny wstac wc nie ma sensu sie teraz kłaść. Chociaż juz oczy mi się same zamykają mimo, ze w dzień kładę sie na drzemkę na 2 godziny. Na szczęście chlopaki drzemią w tym samym czasie, więc i ja korzystam póki mogę. W sumie mam wrażenie że nie robie nic innego poza spaniem i karmieniem.

To przy okazji kilka fotek wkleję
to moje ulubione :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

09 lis 2009, 09:21

Witajcie
kilolek, zdjecie piekne Michas sliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
witaj w klubie z sutkami
ja smaruje sobie rumiankiem i widze poprawe :-D
do tego smaruje sobie mascia bepanten piersi bo mialam zapalenie a skora na piersiach taka delikatna i polozna kazala natluszczac cycki

dzis zauwazylam ze musze znow pic szalwie na zmniejszenie laktacji :ico_olaboga: bo po 1,5-2 godz mam cycki takie twarde :ico_olaboga: i bolace ze niedaje rady jak kamienie
i musze uwazac na nawal zeby znowu niebylo tak jak w szpitalu
no mam nadzieje ze to minie
Zuzka sobie spi
choc wczoraj na wieczor wymiekalam niechciala skubana zasnac :ico_olaboga: no i tak od 20 do 23 karmienie,tulenie i jeszcze ja brzuszek bolal bo okazalo sie ze sobie nieodbila
ale wkoncu zasnela o 23 i obudzila sie o 3,30h
no i potem do 5 karmienie i przebranie i tulenie i wkoncu zasnela o 5 rano
i do teraz spi poki co :ico_oczko:

jzu uciakam na sniadanko papa

[ Dodano: 2009-11-09, 08:33 ]
Ano i Wszystkiego najlepszego dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 lis 2009, 09:56

8 listopada o godzinie 20tej , przyszła na świat Wiktoria córeczka nerowercia .
Mała waży 4150g

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia z okazji 2 urodzin :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:


A ja sie dziwnie dzis czuje cos jak przed porodem Milana i Nathana od 4 rano skurcze teraz cos ustalo, ale brzuch dalej taki dziwny, no zobaczymy co bedzie, bo zazwyczaj dzien w miare mijal i na wieczor sie nasilalo, moze i tym razem tak samo bedzie.

[ Dodano: 2009-11-09, 08:58 ]
kilolek, super zdjecia, widac ze Michas donoszony, bo taki czysty sie urodzil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 lis 2009, 10:33

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:44 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lis 2009, 11:35

Kasia90 dobrze, że przetrwałaś wesele:)

Kilolek Michaś super. Aż się łezka w oku kręci jak starsze dziecko głaszcze to młodsze;)

Mówiłam, że Nerowercia wkrótce się rozdwoi:) GRATULACJE OGROMNIASTE DLA NIEJ!!

Nasza mała też wczoraj nie miała dość mleczka albo tulenia:) jak po kąpieli zaczęłam po 19 to po 21 skończyła. Co chwila wyciągałam ją z wyrka:) wreszcie usnęła i potem jadła o 1.20, 3.40 i 6. Potem spała do 9, a my zdążyliśmy się poubierać i zjeść śniadanko. Teraz M zawiózł Matiego na 2,3 godzinki do domowego przedszkola, a sam pojechał do szpitala po zwolnienie i po zakupki.

Ja z brodawkami daję radę. Z Matim miałam gorzej. Najgorszy jest pierwszy kęs:)

Ściągnięcie szwów mam dzisiaj. Próbowałam odciągnąć małej trochę mleka, ale laktator coś nie ciągnie. Nie wiem teraz czy jest kompletny i po każdym karmieniu odciągam ręcznie. Już mam 20 ml. Jeszcze z 10 muszę.
Potwornie się boję ściągania tych szwów bo ta rana nie jest tak tymi nićmi złapana jak miałam z matim tylko przez cały szew idzie nić w środku. Ja nie wiem jak oni to pociągną i wyciągną to chyba umrę z bólu. :ico_sorki:
Także dziś cała trójka dzieci samych w domku zostaje;)

Chrzciny załatwione. mama dała zaliczkę na obiadek. Ksiądz termin zaklepał. mamy 27 grudnia. teraz tylko muszę zrobić tak by kałdunek się zmniejszył :ico_olaboga:

I jeszcze taka dobra wiadomość z rana. Stanęłam na wagę i już 11 kg w dół:)

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

09 lis 2009, 12:07

Witajcie mamusie!

3.11.2009r o godz 9:16 przyszedl na świat moj skarb Oliwierek 2930g, 52 cm :) okruszynek ale do dzis juz przybral na wadze, apetyt ma niesamowity i jest czarniuski :))))

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

09 lis 2009, 12:12

Witajcie a u mnie cisza byłam na usg i ktg skurcze mizerne niewiem czy sie cos do środy z tego wykluje mam dużo współżyć z mężęm nawet w niewygodnych pozycjach zeby moja szyjke pobudzic jak nic nie wyjdzie do przyszłego tygodnia to znowu ktg i pani doktor mi masaż szyjki zrobi więc musze tego mojego męża zagonić :ico_oczko:
A dziewczyny Kacperek mi sie rozchorował w nocy bolał go brzuch i teraż zresztą też raz mi zwymiotował i niewiem czym go dalej leczyć dałam mu nifuroksazyd już 2 raz i zobaczymy :ico_olaboga:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 lis 2009, 12:27

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:44 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lis 2009, 12:40

Halucynka na pewno przybrał nawadze:) Moja Milenka też ma długie czarne włoski. M się śmieje, że może to po jakimś czarnuchu, a nie po nim:)

Laurunia my chrzcimy tak wcześnie bo moi rodzice mieszkają 900 km od nas i będą na święta, a na Wielkanoc już nie. Z chrzestnymi też mamy problem bo jakby się chciało tak po bożemu, to nie ma kogo wziąć:) jednak będę patrzeć na charakter, czy dana osoba jest w ogóle zainteresowana dzieciątkiem i padło na mojego brata i jego narzeczoną;)

MonikaSko miłych zabaw z mężem:)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 lis 2009, 13:01

Halucynka , gatulacje !!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość