Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

10 lis 2009, 11:27

Witam wtorkowo :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lis 2009, 11:27

Dzień dobry:)

Blask ja gdzieś wyczytałam że dzidzia teraz ma okres krążenia i fikania po całej macicy, póki jeszcze ma na to miejsce. Tak jak pisały dziewczyny... jeszcze nie raz zmieni swoją pozycje :ico_ciezarowka:

Co do zgagi to ja miałam po 12 tc jakiś czas i po 20 tc znów wróciła... tylko że w moim przypadku czuję się gorzej jak mam pusty żołądek. Wystarczy, że zjem coś lekkiego i zgaga na jakiś czas mija.

Sylwia kto wymyślił w ogóle tę Hanne Montane ? :ico_zly: Moja pięcioletnia chrześniaczka właśnie przeszła z jednej przepaści w drugą! Tzn z lalki Barbie właśnie na to mierne bożyszcze małych nastolatek :ico_puknij: Chyba wolałam jej fascynacje kucykami Pony :ico_olaboga:

Blask, Sylwia... problem kropelkowy chyba dopadł i mnie... ech :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

10 lis 2009, 13:30

Qanchita to jest nasz trójka juz :)

Ja dziś spędzam dzień w domu.nie chce mi się nigdzie wychodzić.Zaraz zabiore się za sprzatanie,bo mnie szlag trafi.
Jestem wściekła,zła delikatnie mówiąc.
Mam problem z Łukaszkiem.Od ponad roku robił ładnie do wc kupe a od kilku dni zaczał popuszczac w majtki.
nie pomagaja tłumaczenia,nagrody,krzyk bo juz mi nerwy puszczaja.
szukam w necie informacji,ale wszystko lipa doradzaja duzo cierpliwosci,ze z czasem wyrosnie.
Mi wstyd jest go prowadzic do przedszkola,bo wczoraj 3 razy gacie mu zmieniali.
Nie mam sił. Nie miałam takich problemów z Natalką. Boże skad to sie bierze.
Zabroniłam mu ogladac bajki dla starszych dzieci,ktore uwielbia tylko bedzie ogladał bajki dzidziusiowe.
Zabroniłam mu grania w gry komputerowe.
Po wczorajszym myślałam,ze zrozumiał a tu znów powtórka ... gacie brudne i powiedziałam ,ze ma sam wyprać te gacie.
Nie wstydzi sie kompletnie.Nie umiem dotrzec do swojego dziecka.czasami mam wrazenie,ze robi mi na złość.
gdy zrobi,gdy pobrudzi majtki wtedy płacze,jest mu przykro,brzydzi się kupy,ale za chwile znow to robi więc nie czaje swojego dziecka kompletnie.Nerwy już mi puszczają i nie wiem jak pomoc swojemu dziecku.
Nie umiem mu do tej głowy wytłumaczyć.Przecież robił ładnie przez ponad rok. Nie wiem gdzie tkwi problem czy w jego psychice? Jednym słowem MAM DOŚĆ !!!
Do wszystkiego mądry ale by srac do kibelka to nie. Zła jestem strasznie.
Wstyd go puscić do przedszkola ,pomimo ze daję mu majtki na przebranie to wczoraj wrócił z dwiema parami przedszkolnymi gatkami. Nie piszcie,ze to normalne,ze samo mu przejdzie.Bo czytałam w necie,ze zdarzaja sie takie przypadki u starszych dzieci a ja nie chce czekac az wyrosnie tylko chce go teraz tego oduczyć.Nie ma zatwardzenia,kupa noralna więc nie rozumiem.Nie mogę pojąć dlaczego.

No to się wyrzaliłam ...wybaczcie,ze gówniany temat poruszyłam,ale nie wiem co robić,gdzie szukac pomocy?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lis 2009, 15:26

sylwia.uk, a może to na tle nerwowym? Może boi się czegoś? Może to przedszkole go przerasta. Nie wiem jak Ci pomóc bo nie mam dzieci...mogę tylko gdybać z obserwacji bratanic :ico_olaboga:

Ciężki dzień dzisiaj... na nic nie mam ochoty. Od rana korci mnie żeby wybyć na kilka godzin do centrum handlowego lub marketu, połazić po sklepach, może coś nabyć nowego, ale mąż wziął dziś do pracy moje auto i jestem troszkę uziemiona :ico_placzek: Wraca późno a służbowe auto stoi w warsztacie :ico_zly:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

10 lis 2009, 15:46

Wtajcie :ico_ciezarowka:

Zborra :ico_brawa_01: gratulki 6mc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sylwia.uk, co do śmierdzącej sprawy , moja mam miała tak z moim bratem jak mił 5 lat , przeszło dopiero jak dzieci zaczeły za nim gonić i yśmiewać się z niego -> coś mu wypadło wtedy nogawką , a wiadomo co .Przeszło jak ręką odjął
:ico_haha_01: :ico_haha_01:

Qanchita, miss mokrych barchanów :ico_smiechbig:

Dziś byłam na wizycie , wszystko w porządku .
Mam się nie przejmować , na spokojnie do wszystkiego podchodzić..
Dostałam skierowanie na badania i maluszek został pochwalony ,że ładnie urósł .
Co do kg , jak na razie - 1 kg :) :-D

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

10 lis 2009, 15:59

Blask no co ty -1 :ico_szoking: kurka wodna zazdroszcze a ja 7 jak nie 8 na plusie :ico_olaboga:

Na tle nerwowym ... przedszkole na pewno zle na niego nie działa,bo chetnie tam idzie.
Bardziej chyba chodzi tu o maleństwo,które noszę w brzuszku. Chyba zazdrosc przemawia i zwraca na siebie uwage.
Zobaczymy jak dzis bedzie jak pojde po niego do przedszkola az strach mnie bierze na sama myśl.
Kupie kilak szt pieluch ciekawe jaka reakcja bedzie :)

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

10 lis 2009, 16:18

sylwia.uk, o właśnie każ mu chodzić w pieluchach ..... może mu się odechce

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

10 lis 2009, 18:38

sylwia.uk ja tez nie wiem co ci poradzic, ale moze te pieluchy to dobry pomysł....Kurcze, to naprawde ciezka sytuacja....

A ja po USG prenatalnym i okazuje się że Tymuś pozostaje Tymusiem, chłop jak nic. Waży 613g, i jest zdrowiutki. Mam zdjęcie pięknych stópek, ale buzi łobuziak nie chciał pokazać, zasłaniał się rączkami :-D Jesteśmy ogromnie szczęśliwi bo najważniejsze że jest zdrowy. No i termin porodu chyba się zmienił trochę bo teraz jest 6 marca... Ale się cieszę!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

10 lis 2009, 19:01

hormiga ciesze się,Gratuluje Tymusia :)))) duzy on juz tyle wazy.

Dziewczyny ja to jestem problemowa wybaczcie,ale moze znacie cos na chorobe dziaseł? Bolało mnie dziąsło,dentystka w PL powiedziała,ze strasznie krwawią .Smaruje saholem i płucze woda utleniona z woda i nie działa na mnie.
Teraz przy zebie,który mi leczyła kanałowo wyszła mi narosl i krwawi.Nie wiem co robić. Tu sie nie dostane do dentysty,dopiero od stycznia :((((
Tak zastanawiam sie czy to nie bedzie musiało byc chirurgicznie usuwane :(

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

10 lis 2009, 19:51

sylwia.uk, pułkaj sobie buzie szałwią może pomoże , jak miałam problemy z okostną i dziąsłami to mi pomogło

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość