misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 20:46

Jeśli w cytologii masz bakterie to bierz kochana te antybiotyki
biore biore jeszcze 13 dni :ico_sorki: mam nadzieje ze mi to nie przeszkodzi w przytulankach i plemniczki dojda gdzie maja dojsc ze to nie przeszkodzi :ico_sorki:
ale juz czuje ze pomagaja bo brzuszek mniej boli a takto bolał codziennie znaczy bardziej muliło w tym brzuszku :ico_noniewiem:
Masakra jak ja się pocę teraz, coś okropnego. Znów mam skórcze... czekam czekam. Od teraz zacznę liczyć
licz licz kochana moze moze juz tuz tuz :ico_brawa_01: ja ci wykracze poród bardzo szybciutko przekonasz sie :-D juz tu na forum nie jednej wykrakałam ciaze boja tak mam ze cospalne i potem tak sie dzieje z jednej strony to źle a z drugiej dobrze wiec czas start :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2009, 20:48

misia81, Ty z Wroclawia jestes??Mi ten Twoj facet starsznie znajomo wyglada,nie pracowal kiedys w delegacji w w Gdansku?Cos z wykladzinami???I ma brata??I jest sporo starszy od nas??

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 lis 2009, 20:50

nie jednej wykrakałam ciaze boja tak mam ze cospalne i potem tak sie dzieje z jednej strony to źle a z drugiej dobrze wiec czas start
trzymam Cię za słowo!!

iw_rybka, A Ty co tu o jakichś wykładzinach piszesz?? hihii

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 20:51

ja mieszkałam na ołbińskiej,koło słowiańskiej
ale numer ja mieszkam na nowowiejskiej :ico_haha_02: to żut beretem :-D
a jak wogole Wrocław podoba ci sie?

[ Dodano: 2009-11-11, 19:56 ]
y z Wroclawia jestes??Mi ten Twoj facet starsznie znajomo wyglada,nie pracowal kiedys w delegacji w w Gdansku?Cos z wykladzinami???I ma brata??I jest sporo starszy od nas??
tak jestem z Wrocławia mój narzeczony pochodzi z Olesnicy no teraz juz mieszka ze mną...i niestety nie...on pracuje przy budowie dróg naprawy itd...czasem kieruje ruchem..bo ma uprawnienia..i tak ma brata..ale przy wykładzinach nigdy nie robił i on ma kochana 27 jeszcze lat w grudniu konczy 28 :ico_oczko: czyli rocznikowo jestesmy rówiesnikami ale w miesiacach ja jestem starsza :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2009, 20:57

iw_rybka, A Ty co tu o jakichś wykładzinach piszesz?? hihii
- bo jak mieszkalam w internacie w Gdansku,w wakacje,to byla tam tez taka ekipa,co wykladziny zakladali i mieszkali tam,czasem sobie imprezowalismy,bo nas tam w sumie chyba 5 osob przez wakacje bylo :ico_olaboga: I wlasnie byl tam taki facet,bardzo fajny i jest podobny wlasnie do chlopaka Misi :-D No i oni z Wroclawia byli :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 20:57

uleczka170, wogóle ja tak patrze na twój suwaczek i popatrz jak milo jestesmy z naszymi mezczyznami praktycznie od tego samego czasu miło :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2009, 20:58

czyli rocznikowo jestesmy rówiesnikami
- yhy,to napewno nie on,bo byl wowczas po 30-stece,a to bylo jakies 6 lat temu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 lis 2009, 21:00

misia81, świat jest mały i to bardzo widzę hehe

Pewnie, że Wrocław mi się podoba, ale szczerze mówiąc nie potrafiłam się w nim odnaleść, bo całe życie mieszkałam w miasteczku oddalonym o 60 km. Może to dlatego, że to był okres kiedy dziecko się z domu wyprowadza, zaczyna studia, pracę, nie ma czasu na zrobienie sobie żarcia za to na imprezy czas zawsze był hehe.
No i miałam samych wspóllokatorów bo koleżanki się wyprowadziły akurat wtedy kiedy ja się wprowadzałam. Więc sami faceci i zero tematów do gadania, bo to takie mośki były szczerze mówiąc hehe Sama atmosfera jest cudowna, z resztą opisałam to nawet na swoim blogu. Możesz sobie wejść i poczytać, ostrzegam tylko, że tam jest bardzo dużo rzeczy do czytania i możesz mieć problem z odnalezieniem :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2009, 21:01

ja dziewczynki uciekam na dzisiaj
pora na kolację i niunia coś zaczyna marudzić więc pewnie niedługo spać pójdzie :ico_noniewiem:
jutro pewnie odezwę się jak wrócimy z małą od lekarza
do jutra
:ico_papa:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 21:04

- yhy,to napewno nie on,bo byl wowczas po 30-stece,a to bylo jakies 6 lat temu
ojoj toon naprawde na takiego starego wyglada ? heheh
Możesz sobie wejść i poczytać, ostrzegam tylko, że tam jest bardzo dużo rzeczy do czytania i możesz mieć problem z odnalezieniem
napewno poczytam :ico_oczko:

ja juz mam dosc tego miasta i chcielibysmy wlasnie przeprowadzic sie do rodzinnego miasta mego R ale czy ja tam sie odnajde nie wiem boto mniejsze miasto juz jest ale nie ma tego natłoku ludzi :ico_sorki:

dziewczynki musze was opuscic bo mój R chce do kompa akurat teraz :ico_zly:
tak mi sie fajnie rozmawia badzcie na markach do potem kochane

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość