Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lis 2009, 20:55

riterka, - jk się czujesz słońce ?

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 lis 2009, 22:53

Riterko- nie wszystko musi być na pokaz :-) a suwaczek jest i to wystarczy.

Edyta no to czekamy razem z tobą cierpliwie na wyniki.Służba zdrowia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lis 2009, 10:15

Witam :-) Pamietacie mnie jeszcze??????????? Wiem długo mnie tu nie było, praca praca i praca. I same z tym kłopoty :ico_olaboga: Dziewczynki ładnie się trzymały chodziły do szkoły i do przedszkola. Ale od środy przyszła wstrętna choroba :ico_zly: :ico_zly: Martynka zaczeła gorączkowac, nic nie je kaszle poszłam z nią we czwartek do lekarza. Oczywiście nie swojego bo przez prace musze iśc do takiego co akurat przyjmuje :ico_olaboga: I przepisała jej same syropki na kaszel i katarek. Powiedziała że grypa, :ico_olaboga: Już wiedziałam że do poniedziałku jej nie przejdzie i wczoraj dostała antybiotyk, bo gardło w takim stanie że szok :ico_szoking: Całe podniebienie przekrwione, i pełno ropy, kaszel okropny i do wczoraj cały czas utrzymywała się gorączka. Dziecko os srody nic nie jadło :ico_olaboga:
A Matyldzie chwyciło w sobote gorączka kaszel, wymioty i to samo, narazie dostaje bactrim. Ale strasznie kaszle.

Ja oczywiście pracuje na popołudnie przychodzi do nas teściowa i strasznie pankiuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: siedzi z nimi 3 godzinki i przyjeżdża mój mąż.
W takich chwilach żałuje że wróciłam do pracy. Oczywiscie że bym mogła iśc na opieke, i napewno bym poszła jak bym pracowała na rano ale te 3 godz. teściowa niech się wykarze. Dziś dziewczynki już nie maja gorączki więc jest lepiej tylko te kaszle są okropne.

[ Dodano: 2009-11-17, 09:21 ]
Dla wszystkich tych co w ostatnich dniach mieli urodzinki wysyłam buziaczki i wielkiego torta :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Widze że wasze skarby pomału wracają do przedszkola, a ja znowu się martwie co bedzie jak wyzdrowieje. Znowu płacz, a tak ładnie już tam jadła :ico_olaboga:

U nas tez ładna jest pogoda i nawet ciepło, ale cóz mi z tego że one takie chore a ja wiecznie w pracy.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 lis 2009, 10:22

Witam
mazia***, - duzo zdrówka życze tak to jest jedno od drugiego łapie:/ trzymaj sie kochana i ucałuj dziewczynki
My od rana na nogach Niki po przerwie dziś w przedszkolu było troche płaczu jak ja juz do grupy prowadziłam ale mam nadzieje ze się uspokoiła. Lece poprac, poprasowac i wogole ogarnac domek a później na spacer z Ida bo słońce już przedziera się prze mgłe więc szkoda mi takiej pogody :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lis 2009, 10:27

Edulitko ja tez kiedys robiłam takie badanie słuchu Martynie miała wtedy 3 miesiące a drugie uszko jak miała 6 miesięcy, Musiałam ją wtedy uspac, no i przy badaniu drugiego się obudziła. Ale nie pamiętam jak było z tymi wynikami. Ale wyszły prawidłowe, potem jeszcze szłam do okulisty tez dobrze. Ale się z nią najezdziłam :-) Trzymamy za was kciuki i napewno będzie dobrze :-) Ja też ide cos zrobic jakiś obiadek dla moich niejadków :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

17 lis 2009, 11:04

witam

Edytko- napewno wyniki są dobre, szkoda tylko, że nikt telefonu nie odbiera, cóz niestety trzeba być cierpliwym, cieszę się ,ze mała już zdrowa i Niki w przedszkolu mój niestety nudzi się w domu

Kornel czuje sie dobrze mam nadzieję, że nic się nie przyczepi znowu do niego. A ja zaczynam poszukiwania sukienki na sylwestra wczoraj upatrzyłam sobie w internecie na stronie Tiffi i pojechałam przymierzyc ale jakoś tak inaczej wygladałam niż w katalogu ,cóz nie jestem modelka 180 wzrostu więc była duzo dłuzsza na mnie, hihi, cały czas sie nad nią zastanawiam . Cięzko mi się wyrwac z domu na zakupy i boje się czy zdąze coś na spokojnie kupić, do tego jestem niezdecydowana :ico_noniewiem:

Maziu- zdrówka dla Was

Anetko- ja juz niedługo też będę pracy szukać i boje się jak to będzie do stycznia mam wychwoawczy, musze cos nowego znalezc,

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lis 2009, 11:53

No no wy już tu o sylwestrze myślicie, ja na razie wiem tyle że w tym roku sylwestra spedzimy w gronie znajomych. Nigdzie na sale się nie wybieramy. Teraz bardziej modle się zeby dziewuchy wyzdrowiały bo za tydzien na Andrzejki idziemy. Szykuje się super imprezka :509: :ico_brawa_01: AAAA no i trzeba już oglądac się za prezentami, najpierw mikołaj potem pod choinke :ico_olaboga: Razem z mężem robimy sobie prezent i kupujemy sobie lustrzanke cyfrową. Własnie jesteśmy na etapie wyboru, i tak naprawde ja się na tym nie znam. I nie wiem która wybrac Canona czy Nikona :ico_olaboga:

Może któraś z was ma taki aparat i by cos podpowiedziala?????????? :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 lis 2009, 15:13

Hej!
maziu, zdrówka wam życzę.
Powiem szczerze, boję się tej grypy, bo pracuję w grupie ryzyka, u nas na razie zachorowania w normie.
mery, szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo bym ci kieckę pożyczyła, w końcu szukałam jej 4 miesiące. Na sylwestra nie idziemy, może na jakąś potańcówkę andrzejkową.
riterko, ty uważaj na siebie. A jak się czuje Lenka??
edulitko, ciągle nic nie wiesz??
A nasza kasiulka to już wcale nie zajrzy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

17 lis 2009, 16:02

Hej
Widze,ze sie watek troche ruszyl... :ico_brawa_01:
Ja od niedzieli znowu pracuje (ciezko bylo wrocic po urlopie)...Troche malo roboty jest i niekiedy nudzi mi sie w pracy, ale byle do wolnego! - czyli jeszcze 2 noce :ico_oczko:

U nas chorobsko przyszlo po powrocie z Polski ale (odpukac!) chyba juz przeszlo :ico_noniewiem:
Widze,ze szykujecie sie na Sylwestra :-) Fajnie Wam. My pewnie kolejnego spedzimy w domu - a w sumie to taka nasza rocznica i troche smutno,ze nie da sie nigdzie wyjsc (juz 3 rok z rzedu)...No ale coz, tutaj w Anglii nie ma na kogo liczyc, zeby zostal z dzieciakami.

edulitka -> wyniki na pewno sa w porzadku. Wydaje mi sie,ze jakby bylo cos nie tak, to od razu by Cie powiadomili...

chloee -> co do grypy - to ja tez mam obawy, ale coz mozna zrobic :ico_noniewiem: Przed taka choroba nie bardzo jest sie jak ustrzec. Miejmy nadzieje,ze jesli ja zlapiemy, to przejdziemy lagodna forme :ico_oczko:

mery -> mam nadzieje,ze znajdziesz wlasciwa kreacje :ico_haha_01: no i prace tez :ico_oczko:

aaneta -> widze,ze i w Polsce problem teraz ze znalezieniem pracy...u nas tez, wiec u mnie ciezko ze zmiana :ico_noniewiem:

mazia -> widze,ze Wy tez sobie postanowiliscie zrobic taki sam prezent co my...ja troche poszukalam, maz potem jeszcze tez i pod wplywem impulsu juz raczej zamowilismy sobie Canona 500d. Teraz czekam na dostawe i juz nie moge sie doczekac,zeby wyprobowac :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 lis 2009, 18:00

Hej
Edulitko dzięki czuje się ok :-D Lenka też bo zdrowo kopie :-D
Mery jak fajnie sylwester i kiecka :ico_brawa_01: no cóż jueszcze sobie odbiję :ico_oczko:
Mazia my kupiliśmy jakiś czas temu Sony alfa 300, jak dla mnie jest rewelacyjna i polecam z czystym sumieniem, a jak chcesz robić bardziej profesjonalne foty to wystarczy dokupić mocniejszy obiektyw.
dużo zdrówka życzymy!!!!!!!!!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość