Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 lis 2009, 15:25

ażenie po sklepach to tez przyjemność
to prawda ale trzeba miec czas na lazenie a jeszcze z dzieckiem to w ogole :-D
no ale chyba wole sie pomeczyc bo jakos intrnetowe kupowanie nie przekonalo mnie :ico_haha_01:
ale jak wam sie podoba to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniutek99
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2009, 02:15

17 lis 2009, 02:22

Zasada jest prosta. Tak jak wcześniej Dziewczyny zauważyły... należy najpierw iść do markowego sklepu, przymierzyć, a potem wklepać rozmiar w którymś ze sklepów internetowych. Jest dużo wygodniej, taniej, ekonomiczniej, a przede wszystkim bez kolejek do przymierzalni i kas. Jest jeszcze jeden plus: nie nosisz ze soba gotówki. Ja często gubię pieniadze :( No i zawsze można wymienić, lub odesłać.

[ Dodano: 2009-11-17, 11:22 ]
No i tak się wczoraj nakręciłam, że musiałam coś kupić przez internet. Co te fora robią z ludźmi. Siedzę sobie w pracy, piszę z ludźmi , po czym bierze mnie nieprzeparta ochota wejść na jakiś sklep internetowy. Allegro mam już dość, to wchodzę na moda.pl. I co? Kupiona bluzka. Niebieska w paski. Trzymajcie kciuki, żeby pasowała.

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

18 lis 2009, 14:08

Kupowanie przez internet jest świetną sprawą i potrafi naprawdę wciągnąć tak jak i łażenie po sklepach. Nie boję się kupować dlatego, że zawsze w porządnych sklepach istnieje możliwość wymiany w przypadku gdy zakupisz zły rozmiar (warto się wcześniej dowiedzieć w sklepie czy zezwalają na wymianę lub zwroty). Zresztą można iść wcześniej do sklepu stacjonarnego i przymierzyć jakiś ciuch a potem przez internet kupić go taniej! :) Ja zazwyczaj przez internet kupuję ubrania sportowe w sklepie centersport.pl. Mają fajne ceny, promocje itp

kejtina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2009, 20:21

Mój sklep

23 lis 2009, 20:26

Ostatnio miałam okazje zaprojektować własne t-shirty, zapraszam do obejrzenia :)) link usuniety Może znajdziecie coś dla bliskich lub znajomych na prezent ;) Podzielcie się swoją opinią czy pomysły na t-shirt wam się podobają.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 17:17 przez kejtina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

30 lis 2009, 15:37

Dokładnie najpierw przymierzasz a potem zamawiasz. A ja robię też na odwrót tzn. najpierw oglądam w necie np. na fashionnow- super portal swoją drogą a potem zaczerpnięte inspiracje przenoszę już na konkretne sklepy.

szpileq
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 21 paź 2009, 00:55

01 gru 2009, 00:59

Oo, faktycznie bardzo przyjemny portal:) Nie wiedziałam, że Fashion Magazine ma swoją stronkę... A taki sposób kupowania, o jakim piszesz, też nie jest mi obcy:)

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

01 gru 2009, 13:31

Bo to nowe miejsca w internecie:) Ma dużo wspólnego z tą gazetą choć funkcjonuje zupełnie oddzielnie. A już kilka fajnych pomysłów zdążyłam ściągnąć stamtąd.

Natty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2009, 16:16

11 gru 2009, 10:35

Ja sobie bardzo cenię internetowe sklepy, bo oszczędzają mój czas. Czasem przebiegnę przez jakąś galerię, ale na prawdziwych zakupach nie byłam całe wieki. A przejrzenie oferty sklepu internetowego nie zajmuje dużo czasu i jest wygodne. Znam dobrze tabele rozmiarów i nie boję się zamawiać, nigdy jeszcze nie zdarzyła mi się wtopa. Chociaż serwisom aukcyjnym bym raczej nie zaufała w kwestii ubrań, chyba że byłyby wystawiane przez sklepy. Ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep z bielizna, link został usunięty przez obsługę forum. Mają śliczne, kobiece rzeczy, bardzo duży wybór i dobre marki. Polecam zajrzeć.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2009, 10:54 przez Natty, łącznie zmieniany 1 raz.

Preggi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2009, 12:35

14 gru 2009, 12:56

Witam :)

Co do wątpliwości związanych z rozmiarami.. Sklepy internetowe z odzieżą zwykle przedstawiają tabele rozmiarów, także trzeba się dobrze pomierzyć i powinno być ok :) Wiadomo, że podany rozmiar, rozmiarowi nierówny.. No i zawsze jest prawo do zwrotu w ciągu 10 dni.. niektóre sklepy pozwalają na zwrot towaru nawet do 30stu.

Sama często kupuję przez Internet i jestem zadowolona. Na allegro co prawda jest taniej, ale w sklepach internetowych bezpieczniej.. no i jakość zwykle lepsza.


:ico_ciezarowka:

amandaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 gru 2009, 15:46

15 gru 2009, 17:58

Ja ma pod górkę i w internecie i w sklepie, bo nie ma dla mnie rozmiaru :( Jak już coś znajdę to zdarza się, że i do krawcowej muszę zanieść ubranie do poprawki :/ Jak już link został usunięty przez obsługę forum przyniesie wymagany efekt to chcę zaszaleć na zakupach :)
Ostatnio zmieniony 15 gru 2009, 20:48 przez amandaS, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość