Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

16 mar 2007, 14:58

Ja tez mam,a co tu ukrywac??? :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 mar 2007, 17:45

ja lubie torebki, paski i bizuterie, ale odkad jest Oskarek to juz nie nosze prawie nic w domuu, ew jak gdzies ywchodze,bo maly juz mi zerwal lancuszki 2, bransoletke i kolczyka prawie wyrwal z ucha...


ojoj gdybym miala pelno kasy tobym chodzila i butyyy kupowalal rozbne rozniaste a najchetniej te na obcasach

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

13 lip 2007, 14:27

Trochę odnowię wątek, bo jakoś mnie zainteresował, a nie widziałam go wcześniej :ico_oczko:

Zacznę od tego, że się wyróżnię dosyć mocno - nie cierpię torebek, torebusiek, itp :ico_nienie: Mam 1 klasyczną małą-czarną, którą miałam ze sobą może 2-3 razy (pogrzeb, ślub czy coś w tym rodzaju). No i 1 torbę codzienną, z którą jeżdżę na uczelnie, itp.

Ale za to lubię kolczyki. Najlepiej bardzo oryginalne, ale nie jakieś przesadnie wymyślne. Chętnie też noszę proste bronzoletki. Ostatnio coraz chętniej kupuję sobie apaszki, szaliczki kolorowe. Tylko to wszystko wkładam, kiedy wychodzę. Wracając do domu od razu wszystko zdejmuję :ico_haha_02:

mama-emilki popieram co do kupowania butów, to po prostu jest straaaszne. Zwłaszcza że ostatnimi czasy królują obcasy, czuby, niestorzone kolory i różne świecidełka, czyli nic dla mnie :ico_noniewiem:

coda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2007, 12:24

19 lip 2007, 12:32

A kapelusze i czapeczki? Nikt nie pamieta o tych momentami uroczych dodatkach :)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Od jakiegos czasu piekne rzeczy Goorin mozna znalezc w Polsce, w koncu!!! :P

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=goo ... lr=lang_pl

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lip 2007, 10:56

uwielbiam buty!buty i jeszcze raz buty! :-D i paski i okulary :-D czapki też ale żadko mi jakaś pasuje.No i torebki oczywiście :-D Tylko gdzie na to wszystko kasa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

28 paź 2009, 12:44

ja najbardziej lubię duże kolczyki duże torby. to wystarczy. nie lubię się poobwieszać różnymi biżuteriami. kolczyki wystarczą. a teraz jeszcze zakochałam się w szalach, piękne są i ładnię wzbogacają strój

togs
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2009, 15:29

29 paź 2009, 22:39

Ja też uwielbiam przeróżne dodatki, ale od razu muszę dodać, że pomimo iż mam ich mnóstw, jednak zwykle zakładam te same kolczyki, ulubiony pasek i dużą torebkę. Przywiązuję też wagę do makijażu i perfum, bo szczerze mówiąc jeśli wychodzę do pracy bez pomalowanych rzęs, to czuję się gorzej niż bez ulubionej torebki.

szpileq
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 21 paź 2009, 00:55

06 lis 2009, 20:38

A ja chyba będę musiała się w końcu wybrać na sklepy, bo czytałam w nowym Fashion magazine, że będę modna tylko w asyście jak największej ilości błyszczących, świecących dodatków, bransoletek itd... Więc póki co jestem bardzo niemodna, niestety;)

kasiula86
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2009, 10:30

19 lis 2009, 15:35

Obowiązkowy zestaw do wyjścia "na miasto" - duże (w tym sezonie błyszczące) kolczyki, oryginalna torebka i albo jedna, gruba bransoletka (ewentualnie designerski zegarek) albo kilka cieniutki bransoletek.
Poza tym z dodatków lubię mieć ładny szal i obowiązkowo w tym samym kolorze rękawiczki.

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

30 lis 2009, 15:34

Błyskotki na ten sezon rzeczywiście są wyjątkowo modne. A jeśli lubisz fashion magazine to polecam też nowy portal fashionnow

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość