Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

11 lis 2009, 13:37

Jadzia, no i okazało sie ze czopków nie musiałam kupowac bo miałam w apteczce
:-D
.hm m,am ostre zapalenie układu moczowego :ico_szoking: ponoć pozostałosc po porodzie :ico_noniewiem: biore juz leki i dastałam skierowanie na powtórne badania
no widzisz :ico_sorki: to dużo zdróweczka , dużo pij (kwaśne soczki) i dużo wit. C :ico_sorki:

a z ząbkiem to może cisz przed burzą :ico_noniewiem:

u nas powolutku jakoś tak szaroo i buro, ale robienie , aniołeczków i ozdóbek świątecznych uprzyjemnia czas :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

14 lis 2009, 16:06

witajcie dziewczynki :ico_sorki: troszke was zaniedbałam przepraszam :ico_sorki:
udzielałam i udzielam sie na innych watkach i tak jakos tam sie zasiedziałam :ico_wstydzioch:
po za tym w tamtej pracy jak byłam ciezko było wchodzic na neta bo wracałam padnieta teraz kiedy mam inna prace i tylko dwie zmiany bo tydzien w tydzien moge sobie w koncu pozwolic na posiedzenie na forumku :-) noi co najwazniejsze wszystkie weekendy mam wolne :ico_brawa_01:
a tak po za tym u mnie po staremu(noi straciłam niedawno fasolinke nie wiedzac nawet ,ze ja trace bo brałam normalnie tabletki,ale to długa histori) :ico_sorki: jedynie co to odstawiłam tabletki anty niestety mój nic nie wie i czekam moze cos z tego wyjdzie :ico_sorki: bo poki co moj nie zgadza sie na dzidzie wiec nie bede z nim dyskutowac bo pieniazki mamy i poradzilibysmy sobie spokojnie...ale on czeka na jeszcze lepsze fudusze to tak mozna w nieskonczonosc niestety i nic do niego nie dociera nawet to ze w styczniu stuknie mi juz 29 lat :ico_szoking:

a tak wogóle ZMIENIŁAM NICKA! bo byłam magdalena1981 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkielko
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 18 paź 2009, 00:04

23 lis 2009, 22:23

witajcie. pozwole sobie dołaczyc sie do was. kwiecien 81

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 lis 2009, 09:50

o szkielko, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a ja nie wiedziałam ze ty mój rocznik jesteś :-D :-D witaj

Awatar użytkownika
szkielko
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 18 paź 2009, 00:04

24 lis 2009, 12:05

Jadzia, witaj

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 lis 2009, 11:08

powrót córki marnotrawnej !!!! :-D :-D :-D

u mnie tak ........z tymi białymi krwinkami sie okazało ze miałam ostre zapalenie układu moczoego ponoc pozostałasc po porodzie :ico_wstydzioch: no ale juz jestem po kuracji antybiotykiem i wyniki sa duzo lepsze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Natasza w poniedziałek skonczyła pół roku :ico_brawa_01: :ico_tort:
no i od tygodnia mamy pierwszego ząbka :ico_brawa_01:
szkielko, witaj :ico_brawa_01:

czym wiecej nas tym lepiej !!!! moze wreszcie rozkerca sie te nasze pogawetki ????

[ Dodano: 2009-11-26, 10:03 ]
no i co nikt ze mn a nie popisze :ico_placzek:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

30 lis 2009, 21:14

no i co nikt ze mn a nie popisze
witaj jak widzisz znowu pustki :ico_sorki: nic nie poradzi sie na to...


a ja powiedziałam jednak memu R ze nie biore tabletek i jestem bardzo zadowolona z tego bo teraz kochamy sie bez zabezpieczeń i wiem ze on ma tego swiadomosc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 lis 2009, 22:12

zoola27, :ico_szoking: już pół roku???? alee leci ten czas :ico_olaboga:

fajnie że już ok z tym układem moczowym, pilnuj się teraz bo to niestety lubi powracać :ico_zly:

misia81, pewnie teraz i seksik lepszy :ico_sorki: :ico_sorki:

ja nad aniołami siedzę i nie mam czasu na klikanie :ico_placzek: ale zaglądam

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 gru 2009, 09:51

a ja powiedziałam jednak memu R ze nie biore tabletek
bardzo dobrze !!! szczerośc jest bardzo wazna w związku :ico_sorki:
Jadzia, miłej pracy nad aniołkami _- wiem ze to lubisz :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 gru 2009, 23:55

misia81, witaj słoneczko!!!!! trzymam mocno kciuki za :ico_ciezarowka: :ico_sorki:
jadzia co u Ciebie słychać?
zoola27, jak córcia?
co tam u marty ?????

Jadzia, Aniołki zrobiły furrorę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SĄ REWELACYJNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u mnie jakoś leci,prawie kończymy górę :ico_sorki: więc jest oki,teraz mam 4 dni urlopu ale zabrałam się za sprzątanie bo później nie będę miała kiedy,pokupowałam już prezenty :ico_wstydzioch:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość