Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

24 lis 2009, 18:40

Babeczki!!!! ja też jestem z Wami!!!
u mnie ostatnio trochę depresyjnie było... ale już lepiej, chociaż coś mi od wczoraj brzuchol twardnieje....a do gina dopiero 3.12...
jaja jak berety z tą Amolą, muszę chyba częściej słuchać mojego T, bo mi od razu powiedział, że mam tak tej jej historii nie przeżywać... chyba mu nie powiem prawdy... :) szkoda mi laski, bo zdrowa na umyśle to ona na pewno nie jest

Herbaciana super njus!!!!!!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 lis 2009, 19:13

Herbaciana Szok... za taka kasę... Super... można prosić później o fotki

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 lis 2009, 19:20

witajcie :-) postanowilam zobaczyc, co u Was slychac
niezla sprawa z ta Amolka, mi wydawala sie od poczatku po prostu niesympatyczna - ciagle dopraszala sie uwagi (moze w domu jej nie ma i tu sobie to kompensowala) i komentarzy do "jej" zdjec... chyba jakas gowniara albo i grupa gowniar-kolezanek robila sobie "jaja" po szkole z braku normalnego hobby... ale koniec na ten temat.

Mam nadzieje, ze dobrze sie wszystkie czujecie i dzielnie znosicie jesien :-D
herbaciana to i ja czekam na fotki, bardzo ciekawy Twoj opis domku :ico_brawa_01:

a tak w ogole to strasznie dawno mnie u Was nie bylo i zastanawiam sie, co sie dzieje z Asia :ico_noniewiem: wszystko u niej dobrze?

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

24 lis 2009, 19:20

Novac ja swojemu M też nic nie powiem bo mnie wyśmieje,że ja taka łatwowierna i dałam się omamić jak małe dziecko :/
Leż wypoczywaj,żeby dzidziulek zdrowy był.

Moni zdj są w www tylko póki co domku którego nie kupiliśmy,ale ten co jest-już-prawie-nasz jest tylko o 2 okna większy :-)

[ Dodano: 2009-11-24, 18:22 ]
Witaj Helen jak dawno Cię nie było!!!

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 lis 2009, 19:27

jak dawno Cię nie było!!!
_________________
teraz ograniczam sie w zasadzie do zagladniecia wieczorem na styczniowki, a poza tym czasu brak, bo szkola mi go duzo zabiera, w domu zadania, przygotowania do roznych zaliczen, a do tego trzeba cos w miedzyczasie ugotowac, posprzatac itp. Ale za 2 tygodnie wszystko pozaliczam i mam nadzieje, ze czasu bedzie wiecej :ico_sorki: a tak w ogole to czekam juz na swieta :-D
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 19:39 przez Helen, łącznie zmieniany 1 raz.

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

24 lis 2009, 19:30

to trzymam kciuki za same 5 na zaliczeniach :-)
ja o świętach jeszcze nie myślę.



lece po syna do szkoły.do jutra :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 lis 2009, 19:38

to trzymam kciuki za same 5 na zaliczeniach
wolalabym jedynki i dwoje :ico_oczko:

pa!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 lis 2009, 19:39

witaj novac :-) wiesz, mi też często bzruch twardneije, tlkoz jagą miałam pdoobnie, jak za dużo - to biorę nospę i jest ok, ale ostatnio duzo mnie kłuje w pochwie i mam ogromnego stracha przed wizytą z atydzień, bo jak usłyszę, ze szyjka do reanimacji...leżenie plackiem do końca ciaży by było :ico_noniewiem: ale poczekajmy obie... :-)

helen no w końcu sie pojawiłas nasza styczniowa lutóweczko :-D jeste jeden plus z historii z amolą - towarzystwo wróciło :ico_haha_01:

a asia dzisiaj mi sms-a pisała, ale ja nic na koncie nie mam i odpisac nie mogę :ico_placzek: jutro doładuję to sie dopytam - ja tylko słychy o amoli dszoły i pisała z ciekawosci :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 lis 2009, 19:44

jeste jeden plus z historii z amolą - towarzystwo wróciło :ico_haha_01:
nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo :ico_haha_01:

mi tez czesto brzuchol twardnieje, ale ginka kazala mi tylko brac magnez i pytala, czy mam duzo stresu...
a dzisiaj w nocy mialam okropne skurcze lydek, na zmiane budzl mnie bol lewej i prawej lydki, a teraz caly czas mnie bola :ico_sorki:

eve.ok, a czemu Asia juz sie nie pojawia?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 lis 2009, 19:50

helen bo nie am dostępu do netu - a poza tym cały czas w pl :-) ale dlaczego - nie wiem :ico_noniewiem: wiem, ze była w spzitalu z pwoodu kłopotów z nerkami :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość