moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 lip 2009, 12:02

nie wiem jak u was, ale u nas jest że jak coś odłożymy to zawsze wypada coś niespodziewanie np awaria auta :ico_zly: albo jakaś choroba, a wiecie same ile antybiotyki kosztują...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 lip 2009, 19:26

moni26..to wiesz co..u nas zawsze cos wypada jak nie mamy kasy wlasnie :ico_noniewiem: w tym roku mielismy taki moment ze zepsulo sie auto,dekoder i pralka w jednym tygodniu :ico_szoking: :ico_chory: ..pralke udalo sie naprawic tanim kosztem a reszta juz niestety poszla ciezej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 lip 2009, 23:09

GLIZDUNIA pisze:w tym roku mielismy taki moment ze zepsulo sie auto,dekoder i pralka w jednym tygodniu

u nas tez tak bylo, nie mielismy za bardzo na jedzenie, a pralka poszla, na szczescie pranie wozimy co 2 tyg do rodzicow, i na dobre nam to wyszlo, bo mielismy 2 zalegle rachunki za prad i bez pralki okazalo sie ze wyrownania mamy niecale 40zl, a wczoraj okazalo sie ze zuzylisy polowe wody mniej. czekamy az bedzie kasa na pralke przyzwoitej klasy energetycznej i zuzyciem wody, bo nasi rodzice maja znacznie lepsze niz ta nasza :ico_oczko:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

26 lip 2009, 10:43

u nas tez ja zajmuje sie budzetem domowym i nidy nam kasy nie brakuje. :)

togs
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2009, 15:29

25 lis 2009, 02:21

Ja planowania dopiero się uczę. Próbuję za wszelką cenę zaoszczędzić trochę na tych świętach, bo zawsze w tym okresie wydaję ponad moje możliwości. Sporządziłam sobie nawet listę zakupów, z obietnicą, ze tylko to, i nic więcej. Zakupy robię w necie (zaczynam od rzeczy spożywczych na Link skasowany przez obsługę forum ze względu na reklamę) bo po pierwsze nie kuszą mnie kolorowe wystawy i przepełnione pułki, a po drugie jest znacznie taniej. O ile na podstawowych produktach uda mi się może coś zaoszczędzić, to pewnie kupując prezenty, przekroczę dopuszczalny limit.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 08:04 przez togs, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość