Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 gru 2009, 10:21

Jagna30, co robicie z dziecmi na Sylwestra? bo rozumiem, ze w domu organizujesz impreze..
dzieci,beda w domu...u mojej mamy...
u nas jest tak,ze kazdy ma osobne wejscie do pokoju....łaczy je bardzoooooo długi korytarz,takze dzieci beda mogły spokojnie spac;)
oczywiscie łóżeczko Emi tez tam wyniesiemy... :ico_oczko:

w ogóle bedzie kolezanka mojej siostry....to jest koreanka urodzona w Kazachstanie...
wiecie jak wygladaja takie kobietki...
mała,zgrabna....wyglada jak laleczka :ico_brawa_01:

zapowiedziała,ze zrobi jakies specjały ... :ico_brawa_01:
no i ona bedzie obchodziła 2 razy Nowy Rok...pierwszy o godz. 21-ej...w Kazachstanie wtedy jest północ...
10 lat nie widziała sie z rodzina...
sama w Polsce załozyła swoja ...ma meza (polaka) i 5-letniego synka...(mały to wykapana mama...)
i nie stac ich na podroz :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

09 gru 2009, 10:59

czesc laski, przepraszam, ze nie zagladam, ale nie mam za bardzo czasu...
ciagle albo egzaminy, albo praca, albo Zuzia... :ico_noniewiem:

u nas wszystko ok, jesli chodzi o dietke, to na razie -6,5 kg :-D , jestem z siebie bardzo dumna, jeszcze ze 4 kg i dalej zobaczymy :ico_haha_01:

w pracy teraz nie mam czasu na forum, bo jestem sama do odwolania, wiec mam w ch*j roboty...

pozdrawiam Was i dzieki za pamiec :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 gru 2009, 11:29

Witam mamusie!
Kubuś z tatusiem bardzo serdecznie proszą o Wasze głosiki :ico_sorki:

http://www.benc.pl/konkurs/z/232/ :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 gru 2009, 12:44

Gie, no w koncu zajrzałas... :ico_sorki:
jesli chodzi o dietke, to na razie -6,5 kg , jestem z siebie bardzo dumna, jeszcze ze 4 kg i dalej zobaczymy
superrrrrrrrrrrrrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pozdrawiam Was i dzieki za pamiec
buziaki...nie zapracuje sie;)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 gru 2009, 16:42

Hej rok "starsze" sierpniowe mamusie i dzieciaczki :)
Mam ogromną prośbę o oddanie głosu na zdjecie Majeczki w konkursie Pampers. Mozemy wygrać zestaw pieluszek i chusteczek na rok, więc prosze o poświęcenie chwilki i oddanie głosu jest to dla nas wielka szansa.
na stronie http://www.pamperspremium.pl/konkurs/we ... er_id/1018
trzeba sie zarejestrować, aktywowac konto na e-mailu potem PONOWNIE kliknać w ten link aby otworzyło sie zdjecie Majeczki
http://www.pamperspremium.pl/konkurs/we ... er_id/1018
i oddać głos na Majeczkę. Głosować można raz na 24 godziny, tylko na jedno zdjecie.
Będziemy miło zaskoczone jeśli ktoś odda głosik przez pare dni, będzie to dla nas prezent świateczny.
Bardzo prosimy o pomoc w głosowaniu :)
Majeczka dziekuje za każdy oddany głosik i przesyła pozdrowienia

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

09 gru 2009, 19:36

Jagna30, aha, no to fajne rozwiazanie z tym Sylwestrem, a co do kolezanki Koreanki, to wspolczuje... czy jej dom jest w Korei czy w Kazachstanie? tak czy siak, zdaje sobie sprawe, ze bilety sa drogie... my wydalismy fortune (doslownie!) na bilety stad do Anglii i z Anglii do Polski (te do Polski to dopiero drogie byly :ico_zly: )
niezle to nadwyrezylo nasz budzet... :ico_chory:
nie wiem, czy co roku bedziemy tak sobie latac tam i z powrotem... bo jak jeszcze doliczyc do tego koszty prezentow i calej otoczki, to az wlos sie na glowie jezy.

Gie, milo, ze wpadlas :-) gratuluje ciaglego spadku wagi!! pojawiaj sie czesciej ;-)

cos sie tych konkursow nazbieralo... oddalam glosy tam, gdzie nie trzeba sie rejestrowac... sorry, ale nie mam za bardzo czasu na wypelnianie formularzy itp.. :ico_sorki:

w ogole, nie wiem, co zrobic na kolacje, w lodowce tylko swiatlo, bo nie bylismy na zakupach w weekend... chyba skonczy sie na kebabie z budki, heheh

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 gru 2009, 22:19

czy jej dom jest w Korei czy w Kazachstanie?
rodzice pochodza z Korei,ale ona urodziła sie w Kazachstanie...

zal mi jej,kiedy mowi o rodzicach(w ogole o rodzinie)to ma łezki w oczach...

i smutne jest to,ze nie moze ich spotkac,przez brak pieniedzy :ico_zly:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

09 gru 2009, 23:21

i smutne jest to,ze nie moze ich spotkac,przez brak pieniedzy :ico_zly:
zycie jest czasami niesprawiedliwe... moze jeszcze uda jej sie odlozyc i w koncu tam poleciec.. :ico_sorki:

dobrej nocy zycze wszystkim..
zmykam, zeby troche poczytac i do wyra, a jutro rano idziemy na grupe, takze zamelduje sie pewnie okolo poludnia :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 gru 2009, 10:33

pierwsza :-D
zycie jest czasami niesprawiedliwe... moze jeszcze uda jej sie odlozyc i w koncu tam poleciec..
tego jej zycze,z całego serca :ico_sorki:

dzisiaj leniuchuje :ico_brawa_01:

zapomniałam Wam napisac,ze pokupowałam juz prezenty...zrobiłam zakupy w miesnym..(aby nie stac w gigantycznych kolejkach,przed samymi Swietami)
po mału porzadkuje mieszkanko...wymyslam swiateczne dekoracje...
czuje juz te Swieta....

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

10 gru 2009, 15:35

Dzien dobry :))

Ja juz jestem znowu w domu :) Portugalia jest cudna! I taka ciepla!! Jej moglam chodzic w krotkim rekawku :)))

A co do swiat to ja nie moge sie doczekac, chociaz zaczne najpierw od choinki i mysle nad zywa bo sztuczne w sklepach sa takie drogie, ze to dopiero masakra! Placic 200, 300zl za choinke ktora postoi kilka tygodni w ciagu roku?

My dopiero w sobote obchodzimy Mikolaja :) spotykamy sie z sasiadkami i kazda kupuje prezent dla dzieci :) ja kupilam sliczne pizamki po dwie sztuki (w Londynie za 2funty kazda :O masakra! Nina ma najlepsza - mummy's little sweetheart :D czerwono biala w serduszka :) Do tego paczka z bodami (u Was body ;) za 2 gunty 3 sztuki i do tego sweterki takie sliczne w serek za 5 euro :O to sa super ceny a nie to co w Polsce :( szlafroki za kilka funtow, sukienki, buty, spodnie wszystko :)

Ja zapragnelam polskiego jedzenia, chociaz faktycznie portugalskie bylo przepyszne!! Najbardziej smakowal mi stek z sosem serowym z gorgonzoli! Jejj na sama mysl, slinka mi cieknie ;) i deser = mus z trzech roznych czekolad :) mniam! Ale fakt, ze Portugalia jest ze 3 razy drozsza niz Polska! I pewnie gdybysmy sami mieli zaplacic za taka podroz, hotel, jedzenie to nigdy bysmy sobie na to nie pozwolili (np kolacja w restauracji z deserem, winem, herbatka - prawie 100 euro ... masakra!)

My Swieta spedzamy sami w domu (mam nadzieje ;) i mam nadzieje, ze omina nas prezenty - chce skromna kolacje i choinke - moj M kupil mi troche ubran, plaszczyk, buty wiec stanowczo wystarczy i na urodziny i na gwiazdke :)

No nic zmykam robic pierogi ruskie bo mnie naszlo ;) milego dnia!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości