NICOLA_1985

10 gru 2009, 14:41

aga216, hej fajnie ze wpadłas :ico_brawa_01: ja mysle ze jesli lekarz przepisuje jakis lek to wie co robi.... oczywiscie jesli to ma słuzyc mniejszemu złu...... bo wiadomo ze tak na prawde zaden lek nie jest w ciazy 100% bezpieczny i wszedzi pisza ze jesli nie trzeba to lepiej nie brac.. no chyba ze nie ma wyjscia...
u mnie no - spa nie jest koniecznoscia ostateczna dlatego nie bede jej brala, tak dla czystego sumienia... wole troche wytrzymac tego bólu niz dziecku zaszkodzic... a moze wcale bym nie zaszkodził? sama nie wiem... a skoro czegos nie wiem na 100% wole nie ryzykowac.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 gru 2009, 14:44

NICOLA_22, no pewnie,ja też myśle że lekarz wie co robi,a mi cały czas twardniał brzuch wie musiałam je brac,no cóż teraz to gdybanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 gru 2009, 15:05

No pewnie, że czasami trzeba brać co każą i tyle. I antybiotyki czasem trzeba, bo niektóre bakterie są bardziej szkodliwe dla dziecka niż sam lek.
Ale powiem szczerze, że w szoku bylam i jestem z tą no-spą. Ja byłam święcie przekonana, że jest w 100% bezpieczna. Nawet łykałam na własną ręcę :ico_olaboga: jak mi brzuch za mocno twardniał (w drugiej ciąży)...

Teraz na szczęście nie ma takiej potrzeby, ale dobrze wiedzieć i po prostu zwolnić tempo, położyć się, odpocząć, a nie łykać leki...

aga, fajnie Cię widzieć :-)

[ Dodano: 2009-12-10, 18:33 ]
Przedstawiam Wam Damianka: Obrazek

[ Dodano: 2009-12-10, 18:33 ]
I Bartka
Obrazek

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 gru 2009, 20:35

Jestem Kochane! Dzięki wszystkim za wsparcie! :ico_sorki:

Właśnie wróciłam od lekarza. No i wszystko jest w porządsiu! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mąż był dzisiaj ze mną po raz pierwszy, a dzidziuś fajnie się obrócił do nas twarzyczką i pomachał rączką :ico_brawa_01: Ależ to cudne było! Ginek wykluczył wady genetyczne. Zapytałam go też delikatnie o łożysko i czy ogólnie wszystko jest w porządku, bo coś tam wczoraj nieopatrznie ciężkiego podniosłam i mnie brzuszek zabolał - nie chciałam opowiadać całej sytuacji, bo oczywiście o niczym nie powiedziałam wczoraj mężowi - miałabym 2 tyg prawienia "kazan'", więc tak delikatnie to ujęłam. Ale lekarz powiedział, ze nic złego się nie stało i że wszytsko jest ok! :-) Aż mi ulżyło. Powiedział też, że coś tam jest miedzy nogami, no ale że to cos na tym etapie rozwoju i u dziewczynek i u chłopakó wygląda podobnie, a dokaldnie nam powie kto to będzie za miesiąc :ico_brawa_01: , choć jego wstepne podejrzenia są że chłopak :ico_oczko: No i tak, moje drogie. Kamień spadł mi z serca :ico_sorki:

aga, fajnei Cie widzieć! :-)

Nicola, co tam z mieszkankiem, bo kciuki już bolą :ico_oczko:

mmarta, jeszcze troszkę i będziesz wiedziała na pewno kto siedzi w brzuszku :-D

Martalka, dobrze, że napisałaś o tej nospie. Ja szczerze mówiac tez myślałam, że to jest bezpieczny lek, a tu masz. A Skarbów masz przecudnych!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Myślę, że jak dorosną to będą mieli niezłe powodzeniu u dziewczyn, bo są baardzo przystojni!!! :-D Ba... pewni już mają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 gru 2009, 20:50

julchik22, ciesze się, że wszystko ok. wielkie gratulacje!!! :ico_brawa_01:
no i po cichu gratuluję synka! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 gru 2009, 21:39

Czesc laseczki. I jak sie czujecie? Ja byłam po wyniki badań, które zalecił zrobić lekarz i wszystko jest dobrze nie mam niczego za dużo ani za mało. Tak więc czekam na wizytę u gina we środę.
Skarbów masz przecudnych!!!!!!
popieram :ico_brawa_01: :-D chłopaki na cud!!!!!

[ Dodano: 2009-12-10, 20:40 ]
Spróbuje wstępnie sama ustalic dzien porodu i zrobie sobie suwaczek. Zawsze poźniej mozna coś zmienic :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-12-10, 20:47 ]
E poczekam na wizyte u lekarza i wtedy bedzie już wszystko jasne, chociaz z moich obliczen wynika, że termin porodu wypada mi na 30 lipiec.

NICOLA_1985

11 gru 2009, 10:23

hej laseczki
mam super nowinke :-D :-D :-D
mieszkanko bardzo fajne! ogólnie wyremontowane tylko trzeba kupic melbe do kuchni(koszt około 2.000zł)i wymienic kibelek i umywalke łazience bo mi sie nie podobaja ale to mam u mamy w piwnicy wiec luzik :ico_oczko: i cos trzeba zrobic z prysznicem bo ma jakies czarne naloty w rogach.. ale jak same widzicie czysto kosmetyczne sprawy, mieszkanie jest duże przestronne bardzo mi sie podobało. dzisiaj spiszemy umowe i bierzemy sie za kredyt bo nie ma czasu na zwlekanie :-D w styczniu zaczniemy sie po mału przeprowadzac bo i tak do konca stycznia musimy tu byc i za styczen jeszcze zaplacic za to mieszkanie wiec umowilismy sie z wlascicielka mieszkania ze ona jeszcze zapłaci za styczen w tym mieszkaniu co my go kupujemy. juz sie niemoge doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D

Martalka, piekne chłopaki jak sie widzi takich przystojniaków to sie tez chce miec syna :-D

julchik22, super ze wszystko ok z dzidziusiem :ico_brawa_01: no i bez dzwigania mi tu wiecej :ico_nienie: masz sie oszczedzac wiem ze ciaza to nie choroba ale to jest czas kiedy trzeba wrzucic na luz i z niektorymi rzeczami dac sobie spokuj mniedzy innymi wlasnie z dzwiganiem.
no i po cichutku równiez gratuluje synka :-D :ico_brawa_01:

zirafka, spokojnie termin i tak sie moze jeszcze 10 razy zmienic hehe :ico_oczko: mi w pierwszej ciazy to co usg to temin byl inny raz poczatek pazdziernika raz polowapazdziernika i tak skakały te terminy a i tak we wrzesniu karoline urodzilam przez cc :ico_oczko:

no dziewczynki miałam takie emocje z tym mieszkaniem ze nie umiałam spac a teraz przez to głowa mnie boli... :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-12-11, 09:28 ]
stawiam :ico_tort: za skonczony 15 tydzien :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 gru 2009, 10:31


Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 gru 2009, 10:58

Dzien Dobry dziewczyny,stawiam ciacho z okazji urodzinek,częstujcie sie!!
Obrazek

NICOLA_1985

11 gru 2009, 11:11

aga216, 100 lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W dniu urodzin Twych Agusiu, życzę szczęścia pod dostatkiem. Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem. Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości. I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość