Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 gru 2009, 14:08

Inia- wszystkiego naj z okazji półrocza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja też nigdy nie mogłam sie dogadać z koziorożcami, ale u mnie raczej na pewno właśnie taki znak zodiaku będzie. Najlepiej mi się dogaduje z lewkami i bliźniakami:)

Co do włosków u nas jest tak, że mąż ma mega kręcone, ale goli na 3mm i tego nie widać, ja też mam kręcone ale tak lekko i prostuje bo tego nie lubię, wiecznie mi się nie układają te moje włosiska. Ciekawa jestem czy Adas też będzie miał takie kręcioły jak Tosia. Ona się urodziła z czarnymi prostymi, ale jej wypadły i wyrosły te miodowe kręcone. Wczoraj mnie wzięło na sentymenty i oglądałam jej zdjęcia z pierwszych miesięcy :-D

Dorotaczekolada- szkoda, że tak wyszło z tą pracą, mam nadzieję, że jednak coś twój mąż znajdzie co będzie wam odpowiadać.

Rybka- Tosia dla odmiany dzisiaj wstała o 7 i przyszła do mnie z książeczka i mama czytaj więc nie było spania, a potem musiałyśmy się zbierać do przedszkola, już wróciła, zrobiła takie fajnego aniołka z papieru:) zawsze wraca z jakąś pracą plastyczną.

A ja dzisiaj nie wiem czy przez to niespanie czy ciśnienie ale znów czuje się fatalnie :ico_placzek: cały brzuchol mnie boli i dziś dodatkowo zaczęły mnie krzyże boleć, nic tylko leżeć, zobaczymy na ile mi się to uda. Zapisałam się na czwartek do mojego szpitala na ktg bo to już 39tc będzie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 gru 2009, 17:17

inia1985, ja 7 kwietnia mam urodziny,8 kwietnia mielismy rocznice slubu i tez liczylismy,zemlody wyjdzie - a ten dziad czekal az do 18-stego :ico_oczko:

dorotaczekolada, szkoda....

Pruedence, a ja dzis czuje sie dziwnie,tzn brzuch mnie bardzo boli,mam nieregularne skurcze,jem za 4 i jakis taki niepokoj czuje :ico_szoking: Mala zaczela sie dziwnie nerwowo krecici i cisnie mi na szyjke,co przyjemne nie jest :ico_zly:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

11 gru 2009, 18:09

Rybka , Ja też mam urodzinki 7 kwietnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I czuję się strasznie zmęczona , no a Ja to chyba dzisiaj zjadłam za 10-ciu , skurczy to jeszcze nie miałam ani razu , więc boję się czy czy jak zacznę rodzić to się zorientuję , no i plecki mnie bolą :ico_noniewiem:

Inia , Wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 gru 2009, 19:27

Widze, że mało nas zostało w sumie piszących, wszystkie poszły rodzić lub już urodziły.
Ja też chce.

No ja dzisiaj też ciągle głodna, co u mnie ostatnio rzadkie, może taka pogoda po prostu.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

11 gru 2009, 20:06

Kochane, my z Justynką jesteśmy już w domku :-) Postaram się doczytać co się u Was działo, ale to dopiero jak dojdę do siebie ;-) Dziękuję bardzo za gratulację i sama też gratuluję rozpakowanym grudnióweczkom :ico_brawa_01:
Oczywiście fotkę córci też wkleję :-D
Pozdrawiamy

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 gru 2009, 20:12

Shiva witaj :-D Jeszcze raz serdeczne gratulacje! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

11 gru 2009, 20:18

Shiva , fajnie , że już w domciu i raz jeszcze ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i czekamy na fotki malutkiej :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 gru 2009, 21:14

Dzięki Dziewczynki :-D

iw_rybka, Monika 25, mój mężuś ma też 7 kwietnia urodziny :-D

Shiva, super, że jesteś już w domku, czekamy na szczegółową relację i obiecane zdjęcie :-)

Odebrałam dziś brakujące wyniki, wszystko oki :-) i mam już wszystkie zrobione :-D mogę rodzić :ico_haha_01: Jak byliśmy w szpitalu po te wyniki, to czekał na izbie przyjęć przyszły tatuś. Był tak zdenerwowany, jakby miał bombę do klaty przyczepioną :ico_oczko: Pociesznie to wyglądało :-D Ciekawe jak mój mężuś się spisze. Coś mi się zdaje, że będzie podobnie, bo jak tylko mam jakiś skurcz, to od razu chce jechać do szpitala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 gru 2009, 21:17

, Ja też mam urodzinki 7 kwietnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
- ale fajnie,to my dwa baranki jestesmy :-D
więc boję się czy czy jak zacznę rodzić to się zorientuję
- oj tak :ico_oczko:
może taka pogoda po prostu.
- a moze,bo ja naprawde zjem i zaraz patrze co by tu jeszcze :ico_olaboga:

Shiva, jaki sliczny suwaczek,zdecydowanie fajniejszy od naszych :ico_oczko:
Czekamy na fotke Justynki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Czy ubranka w rozmiarze 56 sa dobre?

[ Dodano: 2009-12-11, 20:19 ]
iw_rybka, Monika 25, mój mężuś ma też 7 kwietnia urodziny :-D
- kurcze,same barany :-D :-D :-D
Był tak zdenerwowany, jakby miał bombę do klaty przyczepioną :ico_oczko:
hi,hi,hi :-D

shiva - zapomnialam zapytac - rodziliscie razem ostatecznie???

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

11 gru 2009, 21:41

ale fajnie Shiva, że już jesteś w domku :ico_brawa_01: jeszcze raz wielkie brawa i uściski dla Ciebie i Justynki :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: dużo zdrówka dla Was :ico_haha_02:
odebrałam dziś wyniki, myślę, że jak na koniec ciąży są ok. może bez rewelacji, ale też bez tragedii. przynajmniej tak ja to oceniam.
recepty nie udało mi się załatwić, poddałam się zatem i wyskoczyłam z 50 złotych na paski do glukometru. za namową jednego z lekarzy robię dziś test. jem to czego nie powinnam ( właśnie wsunęłam pizzę ) i potem zbadam cukier... aż się boję :ico_olaboga:
byłam dziś u koleżanki i jej miesięcznej już córeczki. bardzo urosła i zmieniła się przez te dwa tygodnie. wyprzytulałam ją i wycałaowałam... i opowiadałam, że wkrótce pozna moją córeczkę, taką troszkę mniejszą dziewczynkę :-D słodkie miałam przedpołudnie :ico_haha_02:
przywiozłam sobie po maleńkiej już troszkę ubranek, z których wyrosła... okazuje się, że im więcej tym lepiej. dziś do 13 mama już ją przebrała 3 razy. raz przy mnie w czasie przebierania zasikała wszystko. łącznie z kocykiem... podobno prania to jest naprawdę sporo :ico_szoking: także lepiej mieć zapaski w szufladach :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość