Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 gru 2009, 14:59

u mnie mróż :ico_brawa_01: -12. Kuba poszalał sobie na śniegu. Niestety jak wrócilismy do domu to okazalo się, ze raczej sie nie rozgrzejemy, bo w domu tylko +12. Nie wiem co się stalo. Czujnik na piecu pokazuje 20 ale zimno jak w psiarni a na rtęciowym termometrze tylko 12. :ico_olaboga:
Nie mam pojęcia co teraz zrobić.

W dodatku mój mąż zapowiedział, ze kolejny weekend spędzi w pracy :ico_zly: Jak się wściekłam to stwierdził, ze przecież zakupy na świeta, prezenty i choinkę zdążymy kupić w wigilię, bo wtedy ma wolne :ico_olaboga: :ico_zly: pogieło go... samych zakupów nei zdążę zrobic a co dopiero mówić o ubraniu choinki i posprzataniu po tym ubieraniu :ico_zly: chyba zapomniał, ze ja mam jeszcze 2 dzici, którymi muszę się zajać :ico_zly:

Od 6 tygodni nie moge wybłagać w byłej pracy papierów do ubezpieczalni, zeby kasę wydębic i opłacać sobie samej teraz ubezpieczenie na bezrobociu :ico_zly: Dzisiaj dzwonie do kadrowej a ona, ze zapomniała :ico_zly: i jeszcze, że jeszcze przed świetami muszę pojechać do Pzu żeby to załatwć żeby mieć ciaglość :ico_zly:

Wiecie co, ja juz mam wszystkiego dość serdecznie. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 gru 2009, 15:08

u nas -9,właśnie spojrzałam :-D

kilolek u ciebie teraz to normalnie wszystko pod górkę jest :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: współczuję ci bardzo,wszystko masz na głowie i to jeszcze przed świętami gdzie kupa roboty :ico_olaboga: mam nadzieję,że niedługo wszystko się ułoży :ico_sorki:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

18 gru 2009, 16:59

WITAJCIE !!!

Nie mam czasu na pisanie, bo w pracy ostatnie dni przed przerwą świateczną, ale obiecuje doczytać co napisałyscie.

Kilolek ja Cię świetnie rozumiem, ja mam tak samo, sama zajmuje sie dziecmi, robie zakupy, sprzątam nasz dom, pracyje a w nocy jak wszyscy śpią to poprawiam zeszyty i sprawdziany, tylko ze Ty masz mniejsze dzieci i jeszcze nocki nieprzespane. Mam nadzieję ze jak dzieci podrosną to będzie nam troszke lżej.

Dziewczyny, u mnie sprzatanie w połowie, okna mam umyte i firanki poprane, prezenty mam dla dzieci i rodziców , tylko dla meza jeszcze nie mam. Chciałabym w niedziele ubrac choinkę, posprzątac dokładnie do końca.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 gru 2009, 17:03

Ania, a co mężowi kupujesz? Bo ja nie mam pomysłu.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 gru 2009, 17:09

Chciałabym w niedziele ubrac choinkę
ja ubieram w niedzielę,bo jutro A przyniesie choinkę z lasu :ico_brawa_01:
tylko dla meza jeszcze nie mam
a masz jakiś pomysł?? ja swojemu chcę zegarek kupić albo portfel :ico_noniewiem: bo ani tego ani tego nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 gru 2009, 20:56

ja w zeszłym roku kupowałam zegarek. A 2 lata temu portfel i pasek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 gru 2009, 21:24

w zeszłym roku kupowałam zegarek. A 2 lata temu portfel i pasek
no to teraz masz problem :ico_sorki: a nie sugerował ci co by chciał dostać?

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

19 gru 2009, 09:53

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: w ten mrozny porannek.U nas -15
u mnie mróż -12. Kuba poszalał sobie na śniegu
to super bo moja Dominika też wczoraj szalała w sniegu i jeżdziła sankami i miała wielki uśmiech na twarzy.
W dodatku mój mąż zapowiedział, ze kolejny weekend spędzi w pracy Jak się wściekłam to stwierdził, ze przecież zakupy na świeta, prezenty i choinkę zdążymy kupić w wigilię, bo wtedy ma wolne pogieło go... samych zakupów nei zdążę zrobic a co dopiero mówić o ubraniu choinki i posprzataniu po tym ubieraniu chyba zapomniał, ze ja mam jeszcze 2 dzici, którymi muszę się zajać
tak to z tymi naszymi chłopami jest.Mój małżonek jest na urlopie i też nie wiele pomaga,wczoraj pomógł mi lepić pierogi.Miał iść do piwnicy sprzątnąć,bo już nie idzie wejść,ale on stwierdził że ma urlop i odpoczywa. :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Wiecie co, ja juz mam wszystkiego dość serdecznie.
u Ciebie kochana szaleją jeszcze hormony ale bedzie wszystko ok bo jesteś silna :-)


Ania, a co mężowi kupujesz? Bo ja nie mam pomysłu.
ja Wam dziewczyny nie pomogę bo my w tym roku kupiliśmy sobie drukarkę.
Dziewczyny, u mnie sprzatanie w połowie, okna mam umyte i firanki poprane, prezenty mam dla dzieci i rodziców , tylko dla meza jeszcze nie mam. Chciałabym w niedziele ubrac choinkę, posprzątac dokładnie do końca.
_________________
przyznaje się bez bicia że ja jeszcze nie mam nic posprzątane okna nie umyte nic a nic zrobione :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 gru 2009, 10:21

no to teraz masz problem :ico_sorki: a nie sugerował ci co by chciał dostać?
powiedział, ze nic nie chce

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 gru 2009, 10:40

a ja mam w koncu internnet w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: udalo sie zalatwic, nie musialam podpisywac umowy z TP, zadzwonil wczoraj technik powiedzial, ze zrobi mi gniazdko i wystwi rachunek netii :ico_brawa_01: myszka105, ja za to nie mam za bardzo co robic bo od 2 tygodni codziennie cos robilam i w zasadzie tylko odkurzyc musze, ale moze w szafach sobie poukladam i pomyje, bo tego nie robillam. Jak Lenusia pojdzie spac to doczytam

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość