Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

15 gru 2009, 11:11


Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 gru 2009, 14:37

Witam dziewczynki :-D

Mam troszke zaleglosci ale juz sie tłumacze dlaczego nie pisalam.
Postanowilismy zrobic remont jeszcze przed swietami i tak na spontanie to wszystko wyszlo ze nawet sie nie pochwaliłam przed wami.
Oczywiscie mam komputer stacjonarny wiec byłam odcieta przez prawie dwa tygodnie od swiata. Myslalam ze szybciej to załatwimy ale jakos sie dłuzyło :ico_oczko:

Moj Filipek tez niestety zaliczyl chorobe, antybiotyki go nie mineły, ale na szczescie jest juz dobrze :-D

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

21 gru 2009, 01:33

cześć, witam się ...
u nas też choróbsko dopało, jedno jak i drugie
david nadal ma chryyyyyyyypke na maksa...ale że to tylko chrypa, bez gorączki i kataru... więc, jesteśmy w domku ale bez antybiotyków...

jutro przychodzi do nas pielęgniarka dziecięca... bedziemy mieć bilans roczny...
bardzo się cieszę...
ciekawe jaki wysoki jest Davidek...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:41 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 gru 2009, 12:39

Hej lasencje!!

U nas obyło się bez chorób, tzn ja się cały czas smarkam i kaszle, ale Młodego całe szczęście omineło, myśle, ze pomogło to szczepienie przeciw grypie, bo inaczej cały czas łapałby odemnie, bo ja tylko co się podlecze, wyjde z nim na spacer i znów kaszle..

Po za tym tragedia, rozpada się nasze łóżeczko, w sumie się nie dziwie, bo używa go trzecie dziecko, więc ma prawo.. tak się zastanawiam czy jest sens kupywać nowe, czy może rozłożyć turystyczne, krtóre wcześniej słoużyło jako kojec, jest standardowych wymiarów 120x60cm więc i materac i pościel z obecnego łóżeczka by pasowało.. szczerze to trooche szkoda mi kasy, bo jeszcze troche i Młody nędzie spał na normalnym łóżku..

Po za tym zima pełną parą, -17 stopni za oknem, próbuje się jakoś ogarnąć i zorganizować święta, ale sama z Jasiem nie wiele zrobie, więc będzie jakoś.. ale najważniejsze, że będziemy razem, a że wszystkie kurze nie wytarte, to co z tego..
poccoyo, Jasiek nie miał robionego bilansu roczniaka, zważyli go tylko, a o bilansie, to u nas u 2latków glośno..

No i dopadła mnie opryszczka!! Masakra, bo Jaśka bardzo interesuje, a ja nie chcę się z nim dotykać, żeby nie zaraził się wirusem..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

21 gru 2009, 16:49

#ania#, hehe wiesz, ten bilans u nas troske smieszny był
przyszła pielegniarka, sprawdziłą czy chodzi, czy ma balans, czy chwyta paluszkami...czy gryzie czy śpi ładnie, czy coś mówi... czy słyszy... i to wszystko
ale po nowym roku mam miec szczepienie wiec wtedy go zmierze i zważe...
w domu na wadze ma 10,300
a mierzy cos ok 80cm, tak po ubraniach...
No i dopadła mnie opryszczka!! Masakra, bo Jaśka bardzo interesuje, a ja nie chcę się z nim dotykać, żeby nie zaraził się wirusem..
wiesz mój mąż ma, i zasze się całujemy i to już 10 lat i nigdy nie miałam,
sa ludzie podatni na wirusa,
a ja np mam afty i on nigdy tez sie nie zaraził


kupiłam syropek Davidkowi na kaszel ,wczoraj dąłam mu jedna łyżkę
i dziś rano i niebo lepiej... wiec dam mu znowu na sen... i oy spobie juz poszedł ten okropny kaszel i chrypka...

[ Dodano: Pon 21 Gru, 09 15:59 ]
wiola85, pochwal sie fotkami,plisssssss
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:41 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 gru 2009, 17:56

poccoyo, to faktycznie smieszny ten bilans..

ja nie chcę Jasia zarazić opryszczką, ale tak ja mówisz, 90% ludzi ma wirus, a u niewielkiej liczyby osób się uaktywnia, u mnie głównie latego, że od 2 m-cy kaszle i ogólnie jestem podziębiona, ale niedoleczona, bo nie mam kiedy polezeć, ale po za tym nie pamiętam kiedy ją miałam, chyba z 10 lat temu albo jeszcze dłużej..

Wiola wrzuć foty!!!

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

21 gru 2009, 18:13

#ania#, a jak dietka?? maż cos juz zauwazyl??
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:41 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 gru 2009, 18:42

poccoyo, szczerze to nie pytam go o to, na pewno zauważył, że nie jem słodyczy, a zamiast coli pije wode mineralną owocową/, no i jem dużo mniej.. bo jakoś mnie nie ciągnie, tzn jem normalnie 3 główne posiłki i 2 mniejsze, bi tak trzeba, żeby chudnąć zdrowo, mam około 2,5 kg mniej w 14 dni więc wynik jakiś jest.. co najważniejsze motywujący.. Po za tym to robie to zupełnie dla siebie, a co do męża, to chciałabym, żeby mu szczeka opadła za kilka miesięcy..

Z rzeczy pocieszających mieszcze się w dzinsy rozm.46 więc sukcesik!! własciwie wszystkie ubrania kupuje w tym rozmiarze,, myśle, ze przez najbliższe 2 m-ce będzie dobry, a później poszukam czegoś w szafie, bo sporo ubrań odłożyłam już na strych, z myślą że ich nigdty nie założe, a teraz wiem, zejeszcze troche i znów wrócą do ładk..

Po za tym znalazłam fajne forum, na którym jest sporo ludzi, którzy chudli po 40 kg i to na prawde motywuje.. No i najwazniesze robie to wyłącznie dla siebie, nie bo ktoś mnie prosił, bo coś powiedział.. tylko i wyłącznie dla siebie..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 gru 2009, 23:05

poccoyo, my tez nie mielismy takiego bilansu roczniaka, jedynie na poł roku miał dokladniejsze badania a teraz nic :ico_noniewiem:
A co to sa te afty??

#ania#, trzymam kciuki za diete :-D najwazniejsze zebys dobrze sie czuła i robiła to dla siebie tak trzymaj :-D
A wirusa opryszczki to ja tez mam niestety i nienawidze tego, moj maz jeszcze nigdy sie nim ode mnie nie zaraził. A ja dostaje ja tak raz na poł roku, chociaz teraz juz dawno nie mialam.
Az strach sie bac, kiedys to robily mi sie nawet po 3 naraz i wtedy nienawidzilam na siebie patrzec :ico_zly: :ico_zly:

No a teraz kilka fotek z wyremontowanego pokoiku, teraz to by mi sie przydal laptop bo ten komp mi tam przeszkadza i nie pasuje, ale wszystko w swoim czasie :ico_haha_01:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 gru 2009, 09:44

wiolka śliczny pokoik!! na prawde..

ja musze jeszcze przed świętami zamalować jasiowe paluchy,a bo jak wstaje to się odbijają na ścianach.. Ale mam farbe w rtym samym kolorzei jak tylko sie coś upapra, to od razu malujemy plamy i nawet nie widac, że prawie 2 lata jak było malowane..

Wsciekla jestm od świtu, bo P miał się zajać jasiem, a ja na spokojnie sprzątnąc, bo z Młodym się zwyczajnie nie da tak porządnie, bo to co sprzątne on zaraz znów rozciąga.. ale mój maż stwierdził, że musi koniecznie do fryzjera. bo jak bedzie na święta wygladał.. n o i się zmył.. pewno wróci koło południa i stwierdzi, że musi już do pracy, bo coś tam.. I jak tu się nie wściekać.. kurcze nie da się.. chłopy jakoś mało domyslne sa..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość