Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 gru 2009, 14:14

dorotaczekolada- mam nadzieje, że jednak przetrzymasz wigilie w domku :ico_sorki:

A u mnie piernik się piecze, zupka gotuje, ciasto drożdżowe mi wyrosło tak, że wyszło z foremki :-D może będą z tego aż trzy makowce, prezenty spakowane, ale trochę mnie krzyże znów bo.ą więc teraz chwilka przerwy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 gru 2009, 14:20

anusiek, powodzenia na ktg!!!!!!!!
a u mnie właśnie pierniczki już upieczone i się studzą do ozdabiania.

dziś idziemy jeszcze z M. na USG 3D! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I potem po ostatnie prezenty.

[ Dodano: 2009-12-23, 13:20 ]
dorotaczekolada, trzymam kciuki, żeby wigilia w domku była! :ico_sorki:

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

23 gru 2009, 14:40

Anusiek trzymam kciuki za KTG!!! ale na pewno wszystko będzie dobrze :ico_haha_02: :ico_sorki:
Dorotaczekolada przetrzymaj przynajmniej wigilię :ico_sorki:
Faktycznie mało osób aktywnych na forum..., ale czas przelatuje przez palce. Dzidzia niby dużo śpi, ale jak nie śpi to już nic innego człowiek nie zrobi tylko siedzi z nią na rękach :ico_haha_02: jak za długo śpi to już mi się tęskni żeby się obudziła... .
dziś w nocy od 2 budziła się co 1-1,5 godziny. nie płakała specjalnie... musiała pojeść, popatrzeć, poprzytulać się i usypiała.
zastanawiam się jak to jest z usypianiem przy piersi takiego maleńkiego ssaczka... bardziej doświadczone koleżanki napiszcie kiedy dziecko powinno zacząć usypiać same? po 2 miesiącach? wcześniej? później?
u nas zmiany odnośnie wigilii, mieliśmy być sami we trójkę...troszkę na to czakałam i liczyłam, ale jednak ostatecznie zaprosiliśmy męża rodziców. on jest jedynakiem a oni postanowili nie jechać do żadnej rodziny tylko zostać w domu na całe święta. więc nie mogliśmy pozwolić żeby byli sami. czasem plany trzeba zmodyfikować... ehh. oby tylko dobrze się u nas czuli :ico_sorki: to dla nich tez nowa sytuacja :ico_sorki: :ico_sorki:
wczoraj mój tata wpadł na kąpiel wieczorną, jest tak nakręcony od momentu kiedy został dziadkiem. całą rodzinę zasypuje zdjęciami na mailu, odzywają się do mnie ludzie, z którymi nie utrzymuję kontaktów, z którymi spotykamy się na uroczystościach typu śluby i pogrzeby... . oh ten dziadek :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

23 gru 2009, 14:42

tibby,Pruedence, dzieki :ico_oczko: na razie pije herbatke z melisy i licze ze mi przejdzie... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 gru 2009, 15:55

A ja skończyłam już prawie pichcić, zupka gotowa, makowce w piekarniku, polukrowałam pierniczki na choinkę, i teraz muszę się chyba położyć, na 17.30 idę do ginka!

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

23 gru 2009, 16:25

Dzięki dziewczyny :-) udało się :ico_brawa_01:
usłyszałam te dwa magicze słowa: Zapis prawidłowy! cieszę się baaardzo że maluszkowi lepiej i że będziemy odpoczywać w domu :-)

tibby, daj znać jak po usg i może jakieś fotki wrzucisz :-)
a ja znow mam skurcze.. na razie slabe i nieregularne... zobaczymy co z tego wyjdzie
żeby maluszek przetrzymał święta :ico_sorki: trzymam kciuki :ico_sorki:
czasem plany trzeba zmodyfikować... ehh. oby tylko dobrze się u nas czuli to dla nich tez nowa sytuacja
święta na pewno będą udane w takim gronie :-)
oh ten dziadek
:ico_haha_01:
na 17.30 idę do ginka!
powodzenia :-)
ps. zastanawiam się co z Rybką???

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 gru 2009, 16:30

Anusiek super, że zapis prawidłowy :ico_sorki: i swięta w domku!

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

23 gru 2009, 16:48

Anusiek super, że zapis prawidłowy i swięta w domku!
najlepszy prezent :ico_brawa_01:

a z Rybką ok tylko zajęta a ja już myślałam że może się zaczęło :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 gru 2009, 17:58

jestem dziewczyny,nie rordze jeszcze.Maz dzis na dniowce,wiec ja sama - bylam z Jedrulka moim na sankach i przy okazji reszte zakupow zrobilam.U nas +1,wiec trzeba bylo jeszcze chociaz raz na saneczki.Jak wrocilam wzielam sie za pierogi,nawet dobre wyszly,gorzej wizualnie :ico_wstydzioch: No ale to moj pierwszy raz.Po pierogach zrobilam rybke po grecku,teraz salatka z kurczakiem i ananasem,wieczorem jeszcze sernik z mezusiem zrobimy i upieke strucle makowa :ico_sorki:

Brzuch mam jak skala,krzyze bola i dziwnie sie czuje :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

23 gru 2009, 18:03

Brzuch mam jak skala,krzyze bola i dziwnie sie czuje
oj kochana zeby sie nie okazalo ze tak napichcilas a nic nie sprobujesz bo na porodowce wyladujesz :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele i 1 gość