Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 sty 2010, 22:25

kilolek ja też bym męża rozszarpała za takie zapraszanie :ico_sorki: :ico_sorki: wcale ci się nie dziwię że jesteś wkurzona :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

01 sty 2010, 22:33

kilolek :ico_pocieszyciel:


Parę sylwestrowych fotek
Obrazek

spacerek po zamarzniętym jeziorze
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trochę widoczków
Obrazek


z górki na pazurki, oczywiście z mamusią
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 sty 2010, 22:36

no wiesz niby zaproszenie bylo wczesniej ustalone, więc ok. ALe miał mi pomóc,a on nawet dziećmi nie mógł się zająć, nie mówiąc juz o samej pomocy.
Za to jak rodzina przyszła to się uwijał jak w ukropie... pozorant!
W międzyczasie dowiedziałam się, ze zaprosił na przyszły tydzień znajomych na impreze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale sie wkur... a on oczywiście nie wie o co, bo przecież nic nie musze robić, bo możemy pizze zamówić. Jasne!! poza tym ja nie bede siedziec po nocy bo i tak musze wstawać na karmienie, bo by mi cycki eksplodowały więc się nie wysypiam, a przeciez nie pójdę spać jak dom pełen ludzi, nei mówiąc już o paradowaniu w koszuli przez salon na karmienie :ico_wstydzioch: i stąd kolejna noworoczna kłótnia!!!!! powiedziałam ABSOLUTNIE NIE!!!! I W D... MAM CO SOBIE KTO POMYSLI!!! ma to odwołać i koniec. ja mam wrażeń dosyć na kilka miesięcy po tych świętach, nie potrzebne mi jakieś imprezy w domu

[ Dodano: 2010-01-01, 21:40 ]
Agnieś81, myszka fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
az normalnie ja jutro musze cos na śniegu popstrykac, bo zazdroszczę :-D

aaaa wybrała się dzisiaj sama (! :ico_noniewiem: ) z dziec iakami na noworoczny spacer - śnieżek super skzoda było,z e nie mogę wziąć sanek. Zapakowałam dzieicaki w podwójny wózek i wyjechalam na osiedle i doznalam szoku :ico_szoking: :ico_szoking: była 11 a ani jedna alejka nie była odśnieżona. Upociłam się jak mysz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 sty 2010, 22:41

Agnieś81 pięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zaproszenie bylo wczesniej ustalone, więc ok. ALe miał mi pomóc,a on nawet dziećmi nie mógł się zająć, nie mówiąc juz o samej pomocy.
myślałam,że tak nagle zaprosił :ico_sorki: :ico_sorki: ale pomóc mógł :ico_zly: faceci to myślą,ze wszystko samo się robi :ico_zly:
powiedziałam ABSOLUTNIE NIE!!!! I W D... MAM CO SOBIE KTO POMYSLI!!! ma to odwołać i koniec. ja mam wrażeń dosyć na kilka miesięcy po tych świętach, nie potrzebne mi jakieś imprezy w domu
i tu się z Tobą absolutnie zgadzam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-01, 21:43 ]
wyjechalam na osiedle i doznalam szoku była 11 a ani jedna alejka nie była odśnieżona. Upociłam się jak mysz
wszyscy odpoczywali po sylwestrze :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-01, 21:46 ]
uciekam

dobranoc

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

01 sty 2010, 23:12

oczywiście nie wie o co, bo przecież nic nie musze robić, bo możemy pizze zamówić. Jasne!!
niestety faceci nie mają takiego wyczucia i nie potrafią tego zrozumieć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
u nas śnieg leży już od poniedziałkowego wieczora, więc drogi już są porządnie wyślizgane :ico_olaboga: a chodniki wydeptane. Tylko w niektórych miejscach jest odśnieżone i posypane. U nas nie ma problemu z wózkiem, bo powędrował już do piwnicy. Adaś nie chce już jeździć w wózku, nawet na sanki niechętnie wsiada :ico_noniewiem: Dzielnie maszeruje i pokonuje długie dystanse. Dziś np, pani wiozła sankami 2,5-letniego chłopca i dziwiła się, że Adaś woli chodzić :-D Tylko jest taki problem, że nie zawsze w tą samą stronę chcemy iść :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 sty 2010, 00:33

a no właśnie, u nas jest ten sam problem, ze nie mogę się doprosić by szedl tam gdzie chcę. Choć muszę go pochwalić, bo ostatnio jest wielka poprawa i już mi nie ucieka i idzie w tym samym kierunku co ja tylko w takim tempie, ze normalnie szok :ico_olaboga: bo wszystko go interesuje, wszędzie musi zajrzeć itd ale jak jest ulica to zawsze staje i sam z siebie rączke daje, bo tak to idzie za mną albo leci przodem. Ale jak zawołam STOP to zawsze staje. Zwykle spacerujemy z sąsiadką i jjej dwu letnią córeczką, to nad tamtą to zupełnie nie ma kontroli - leci prosto pod samochody i na nic nie reaguje.
U nas wciąz wózek grany, bo wszędzie mamy daleko a nie mamy samochodu, no i to tempo! Choć Kuba też nie chce w wózku jeździć i zwykle wygląda to tak, ze ja pcham wózek z samym michasiem, a Kuba na nogach, ale zawsze mam alternatywę, ze w kazdj chwili mogę Kube do wózka zapakować. Jeszcze tak do kwietnia, najdalej do maja pojeżdżę tym podwójnym, a potem jak Michaś podrośnie do spacerówki to już pojedyńczym, chyba, ze gdzieś naprawdę daleko trzeba będzie pojechać.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

02 sty 2010, 01:04

tylko w takim tempie, ze normalnie szok :ico_olaboga: bo wszystko go interesuje, wszędzie musi zajrzeć itd
hi hi
to tak jak u nas :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

02 sty 2010, 10:28

jest wielka poprawa i już mi nie ucieka i idzie w tym samym kierunku co ja tylko w takim tempie,
no to mamyb wszystkie taki sam problem.Dominika woli swoje nogi od wózka.Jak idziemy to co chwilę przystaje i pyta się "co to" i tak z 100 razy.Nieraz idzie w odwrotną stronę ale ostatnio jest już lepiej.

a ja dzis jestem nie wyspana.Dominika budziła się dziś w nocy 2 razy na kupkę i raz na siku a ja miałam problemy z ponownym zaśnieciem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-01-02, 09:29 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2010, 15:24

witam z :ico_kawa: :ico_kawa:

my po obiadku i po kolędzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Hania sobie spi :ico_brawa_01: później idziemy na spacerek :ico_brawa_01:

moja córcia chyba się różni od waszych maluchów :-D :-D
wasze nie chcą do wózka,a ona tylko od czasu do czasu chodzi o własnych nogach :ico_noniewiem: choć tu po wiosce to do sklepu czy cioci to chodzi na nogach bo wózka mi sie nie opłaca brać,a wiem ze da radę pójść :-D usłyszy o sankach to od razu trzeba z nią wychodzić na śnieg :-D :-D
a jeśli chodzi na własnych nóżkach to zawsze trzyma mnie za rękę i to sama ją podaje :ico_szoking: dopiero jak powiem jej że może teraz sama iść to puszcza mnie i idzie przede mną :ico_brawa_01: jakoś jeszcze mi nigdzie nie uciekała :ico_noniewiem: a jak zobaczy samochód albo jakikolwiek pojazd to od razu leci do mnie i daje rękę i ciągnie mnie na bok i czeka aż samochód pojedzie dalej i dopiero ona się ruszy z miejsca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 sty 2010, 15:33

u nas rączka tylko przez jezdnię i to udąlo mi się to osiągnąc tylko dzieki temu, ze na chodniku biega samopas. Jak idziemy naszą drogą (taka piaszczysta, nie ma chodników) i jedzie samochód to Kuba staje przy płocie i wołą "jestem ostrozny!! Mamo bądź ostrozna!!! :-D :-D :-D ubaw po pachy :-D
tylko jjak psa zobaczy to malo na mnie nie wlezie i pyta czy go obronie :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość