Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 sty 2010, 23:17

dlatego jakos bardzo ci zaufałam i wierze w to bardzo,ze w jakis sposób przyczynisz sie do tego,ze bedę mamą :ico_brawa_01:
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ale mi się milo zrobiło, naprawdę dziękuje!
wiesz co? :ico_noniewiem: moze jednak nie wywoływac wilka z lasu :ico_noniewiem: jest duzo innych szpitali..moze jednak nie tamten :ico_sorki:
W zasadzie myślę ,że mam jeszcze dużo czasu na podjecie decyzji.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

10 sty 2010, 17:56

Ale mi się milo zrobiło, naprawdę dziękuje!
nie musisz dziękowac taka prawda jestes w tych sprawach obeznana bardzo a ja poprostu nabrałam jakos do ciebie zaufania z czego bardzo sie ciesze,ze jest ktos kto chce m pomóc :ico_brawa_01:
W zasadzie myślę ,że mam jeszcze dużo czasu na podjecie decyzji.
tez tak mysle wiec narazie poprostu o tym nie myslec :ico_oczko:

PS: zrobiłam TSH czyli tarczyce według wyniku mieszcze sie w normie bo ja mam wynik 1,12 a min norma to jest 0,24 a max 4,20 czyli jest git :ico_oczko:
teraz czekam na @ ma sie jutro zjawic ,ale znowu chyba nici z tego niestety..najgorsze jest to ze nie moge wywołac ja luteina bo mam zrobic hormony w danym cyklu a luteina mi je zafałszuje :ico_sorki: wiec bede czekała :ico_sorki: ale czuje sie źle przyznam pare dni chodze padnieta zero we mnie energi,dzis dostałam takiej biegunki,że masakra i okropne mdłosci ,ale powstrzymałam to jakos bo wziełam stoperan i jako tako mineło..tylko co ja jadłam paste jajeczna i popiłam woda gazowana nigdy tak nie miałam :ico_noniewiem: dopiero dochodze do siebie... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 798
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

12 sty 2010, 16:14

ja tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale na temat ;)
czy Was też przy castagnusie (oczywiście pytanie do tych, które brały :P) tak strasznie bolały piersi? za niecały tydzień kończę pierwsze opakowanie i mam nadzieję, ze dostanę @, a piersi bolą mnie już chyba od 2 tygodni :ico_szoking:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

12 sty 2010, 21:47

tak strasznie bolały piersi? za niecały tydzień kończę pierwsze opakowanie i mam nadzieję, ze dostanę @, a piersi bolą mnie już chyba od 2 tygodni
ja przestałam brac te tabletki bo nic mi nie pomogły ani piersi nie bolą a @ brak.
nie wiem co jest przyczyna tak mocno bolacych piersi :ico_noniewiem:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość