Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

04 sty 2010, 00:22

Ale oni są fajni :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 sty 2010, 01:43

hejka

ja dopiero teraz mam chwilke
po urodzinkach juz posprzatane, dzieciaczki nie chcialy usnać , dopiero koło 24 Ala padła, tyle miala dzis wrażeń :ico_oczko:
a jutro juz koniec laby i trzeba do szkoły wstać , dobrze że na 10.45 , to wstanie , ale od wtorku już na 8.00 :ico_noniewiem:

noga juz całkiem dobrze , trochę sina i spuchnieta ale nie boli , a może nie mam czasu sie nad nia poużalać :ico_oczko:

mój Lolek jeszcze się nie przekreca , ale to może dlatego że zazwyczaj siedzi sobie grzecznie w leżaczku , bo bardzo nie lubi na plasko leżeć i jak go położe na macie to się strasznie denerwuje, więc go nie meczę

magduś81, chłopcy są świetni , ale i jacy różni , pewnie podzielili sie jeden podobny do mamy a drugi do taty ?

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

04 sty 2010, 11:30

Dzień doberek :-)
Ja własnie wcinam sniadanko i pije herbatke :ico_kawa: moje Kluski spią ładnie.
Dzisiaj rozrabiały od 5 rano więc lekko nie wyspana jestem.

A wy gdzie?????

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 sty 2010, 11:52

ja własnie uspałam moją małą
a tak wogóle to pochwale sie wam co wymysla moj piotrek
Tak więc wózek to dzieciowóz
smoczek to dziobozapychacz
śpiochy to rajtki
a miejsce gdzie wisi pranie dziecka to kraina zwana pieluchowo
oczywiscie wszystkie te zwroty używane są w rozmowie z dzieckiem
a czy wasi mężowie też wymyslają nowe nazwy rzeczy dziecięcych

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

04 sty 2010, 12:05

Witam :ico_haha_02: Ja juz po sniadanku. Moja Juleczka bawi sie grzechotkami. O 6 musialam ja obudzic na jedenie. :-D
A ja dzis swietuje swoje 25 urodziny :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2010-01-04, 11:08 ]
isiawarszawa moj maz takch rzeczy nie wymysla :-D :-D :-D
Jula próbuje juz wstawac :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 sty 2010, 12:30

ja dopiero co uspałam małego i się witam z Wami :ico_sorki:
Mój mnie budzi codziennie swoim gaworzeniem "buuu", "a guu" hehe nie ma mocy żebym dłużej podrzemała tak9i jest uroczy, po za tym wita mnie jego uśmiech takie to fajne
emikaw85, :ico_tort: za Twoje urodzinki :ico_brawa_01:

Młody robi teraz jedną kupkę dziennie, albo 1 co 2 dni, więc powoli będzie tak jak u Was Asiu i Basiu.

Mojemu Gracjankowi nie przechodzi katarek i mam wrażenie że to alergia a nie przeziębienie, bo przy badaniu młody nie miał zaczerwienionego gardełka, tylko kicha, nie kaszle, nie ma gorączki i je z apetytem. Nie wiem co mam o tym myśleć....


Póki on śpi to lecę coś ze sobą zrobić i wstawić pranko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 sty 2010, 12:50

magduś81, ale twoi chlopcy sa super :ico_brawa_01:
moja klusia super przekreca sie juz z plecow na boczek i podnosi sie lezac na brzuchu do siadu dzis zrobila to przy pani doktor ktora byla w szoku :ico_szoking:

Nicola dzis miala dwie szczepionki jedna w lewa a druga w prawa nozke ale bylo spoko plakala tylko przy wkluciu

aaaa od soboty jestem na diecie i mam 1,4kg mniej uffff jak dobrze

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 sty 2010, 13:35

Witam,
moje dziecko siedzi sobie teraz w leżaczku i śmieje się do zabawek, a ja mam chwilę dla siebie, choć ostatnio takich chwil mam coraz więcej. Zosia spała całą noc, później przerwa o 5.40 na jedzenie i zmianę pampersa, znowu spanie do 9.40. Po kolejnym jedzonku i zmianie pampersa spanko do 12 :ico_brawa_01: Teraz czas na zabawę :-D , bo jeść jej się na razie nie chce.
Piotr wrócił po kilku dniach wolnego do pracy, a ja się wzięłam za porządki żeby mieć zajęcie. Gdyby nie to, że w czwartek mamy wizytę u ortopedy, a w przyszłym tygodniu szczepienie, to pojechałabym na jakieś 2 tygodnie do mamy żeby się nacieszyła wnuczką, szczególnie, ze niedługo moja bratowa rodzi i babcia będzie musiała podzielić miłość i czas na kolejnego wnuka :-)

Magduś chłopcy są boscy i mają piękne oczęta!!!!! :-)


emikaw sto lat, sto lat, dużo zdrówka i spełnienia marzeń!!!

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

04 sty 2010, 14:54

Dzieki dziewczyny :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ja 20 stycznia ide z mala na szczepienie. A ja dzis ide sie zapisac do kosmetyczki :-D A jutro jade do mojej mamy na torcika :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 sty 2010, 15:54

emikaw85, STO LATEK I DUZZZZOOOO ZDROWKA !!!!
Magda33 - sliczne zdjecie Zosi :ico_brawa_01: , twoja kruszynka sie bawi a moja jak zwykle weszla w dyskusje z zolwiem ktorego jej wieszam na sznureczku na karuzelii - dzieciaki sa przekochane :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości