karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

02 sty 2010, 21:46

hej my właśnie wróciliśmy ze sklepu lepiej sie czuje troszkę więc pojechaliśmy na zakupy dla brzdąca kupiliśmy przewijaczek w przecenie za 35zł na duże łóżeczko jest wyprzedaż modeli z 2009 roku
czyli zakupy udane :ico_brawa_01:
jadziś ledwo żyję.Jestem padnięta,nic mi się nie chce,na nic nie mam siły.Popołudniu zrobiło mi się słabo i musiałam na balkon wyjśc pooddychać świeżym powietrzem.

[ Dodano: 2010-01-02, 20:47 ]
a Filip tradycyjnie szaleje na całego :-)

[ Dodano: 2010-01-03, 11:25 ]
Dziewczyny gdzie wy jesteście??????????????????????????

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 sty 2010, 12:48

witajcie kochne :-D

jak wpadam znowu na chwilkę, bo Marcin zwinął Młodą to mam czas ponadrabiać zaległosci :-D pokupowałam sobie w końcu anglojezyczne książki bo ostatnio zaniedbałam sie z językiem, nawet ćwiczyć nie ma gdzie, skoro wyautowana z życia zawodowego :ico_noniewiem: pooglądałam też posciele dla Tymka, ale kupię jednak w sklepie - sprawdzone mamy jakosciowo feretti :-)
aaa...miałam Wam pisac - prezes mi taaaką sporą sumkę - nagrodę zapodał na Nowy Rok - niby za wyniki, ale kadrowa po cichu mi powiedziała, że tylko ja ją dostałam (od pół roku na L4!!!) bo prezesowi zależy zebym wróciła po macierzyńskim. Fakt, wracam zaraz po 5-6 m-cu życia Tymka, tylko jak sie przeprowadzimy to prezes bedzie musiał mnie baaaardzo zmotywować żeby chciało mi się tak daleko dojeżdżać :-D ale miło byc doceniaonym, nie mówiac o sporym zastrzyku gotówki :ico_brawa_01:

karmelka co do formy - to ja Ci podrzucę swojego turbodoładowania bo normalnie sie czuję jakbym w 4 m-cu ciaży biegała, tyle werwy i kondycji we mnie :-D tylko brzusio czasem przypomni, że pedicure to już nie gratka :ico_haha_01: a co do wariowania Tymka, to juz zupełnie inaczej Go czuję, wcześniej byly typowe kopniaki, a teraz te ponad 2 kg już czuć, bo bardziej się przeciąga, wierci, kreci niż faktycznie kopie, chociaż od początku bardziej po kregosłupie i pecherzu niz brzuchu dostawałam :-) no i czekamy na przekręcenie się :ico_noniewiem: a tu cały czas nici :ico_noniewiem: za tydzień znowu wizyta to zobaczymy co lekarz powie :-)

jutro Jaga wraca do przedszkolnego rytmu wiec jak mi znowu nic z bieganiem po mieście i koleżankach do głowy nie strzeli to przysiedzę dłuzej :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

03 sty 2010, 14:46

aaa...miałam Wam pisac - prezes mi taaaką sporą sumkę - nagrodę zapodał na Nowy Rok - niby za wyniki, ale kadrowa po cichu mi powiedziała, że tylko ja ją dostałam (od pół roku na L4!!!) bo prezesowi zależy zebym wróciła po macierzyńskim
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

03 sty 2010, 16:14

hej kochane ja mam pracowity dzionek :( razem z Jackiem robimy rewolucje w mieszkaniu :) powoli przygotowujemy się na przyjście Kubusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale już powoli wymiękam zmęczyłam się okropnie :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-01-04, 09:14 ]
hej kochane czuje się fatalnie od samego rana mdłości i to poważne :ico_placzek: spuchły mi troszkę nogi, no i kichanie mnie męczy chyba jakieś przeziębiene mnie bierze... :ico_placzek: aaa no i dziś o 18;40 mam wizytę u ginekologa :ico_sorki:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 sty 2010, 15:52

dziś o 18;40 mam wizytę u ginekologa
powodzenia :-)
dziewczyny gdzie wy łazicie??????????????????? Herbaciana opuściłaś nas :ico_placzek: ???????????????

[ Dodano: 2010-01-04, 14:53 ]
to ja Ci podrzucę swojego turbodoładowania
podrzuć,przyda się,bo ja opadam z sił,a sesja się zbliża.

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

04 sty 2010, 18:34

Jestem kochane,jestem :D Zawalona robotą jestem,w środę jedziemy na wieś na wigilię prawosławną to w kuchni siedzę.
Z moim M mamy gorszy okres i też jakoś tak ochoty na sieć nie miałam.Choć do Was zajrzałam parę razy,przyznaje,bo się stęskniłam.
Syn mi się wyprowadził z domu do babci i cały czas biję się w głowę' gdzie popełniłam błąd jako matka,że rodzony dzieciak do domu nie chce wracać '
I w ogóle tak mi się popie*** życie,że tylko kopa w nonono sobie dać :/
Zima nas dopadła dziś było minus 31 st dwie pary spodni nie pomogło :(


Madzia daj znać po usg
Karmelciu,Ewuś i Novac jak tam wasze brzuszki? :D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 sty 2010, 08:55

hej kochane :-)
ja miałam przysiedzieć z wami wczoraj, ale wyszło tak, ze przełaziłam pół dnia po mieście w poszukiwaniu prezentu dla Jagódki - ma 3 urodziny w pt. a potem pojechaliśmy z rodzinką na 35-lecie ślubu mojegpo wujostwa :-)
ale dzis mam zamiar przeleniuchować cały dzień. tzn. zostać w domku, ale nadgonić z syndromem wicia gniazda i wszystko dokąłdnie wymyć, wyczyścić, wypucowac :-) część juz za mną :-)

herbaciana wigilia prawosławna - swietna, niezapomniana atmosfera, raz byłam na jednej w szerszym gronie i szczerze mówiać wydaje mi się, ze katolicy moga sie duuuużo w podejściu duchowym do świąt od prawosławnych uczyć :ico_sorki:

a co do brzuszka, to postaram sie dzisiaj ze zdjeciami nasrobić, ale w sb szłam spać "normalna" a w ciagu niedzieli mój brzusio stał sie niebotycznie duży :ico_olaboga: mam wrażenie, ze Młody ma tam już ze 3 kg :ico_oczko: (dobra, oby nie :ico_sorki: ) i inaczej jest na bank ułozony, nawet trudno mi sie zorientowac jak, bo do tej pory dostawałam głownie po kręgosłupie a teraz brzuchol mi wyskakuje jak z Jagą na 10 cm wzwyż :-D pupcie jednak nadal co jakiś czas czuję w dole a głowkę pod zebrami wiec meidnicowo się raczej nie zmieniło :ico_noniewiem:

madzia daj znac jak u gina :ico_sorki:
karmelka a Ty kiedy wizyta, hm?
ja musze w tym tyg. badania zrobić, w czw. jedziemy z Marcinem na hurtowe wykończeniowe zakupy dla Tymka a w pn. wizyta :-)

to aj mykam pranie rozwiesić, ale jakby co - cały czas na posterunku :ico_haha_01:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

05 sty 2010, 11:10

mam tyle wieści dobrych i złych że nie wiem od czego zacząć :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-01-05, 10:23 ]
dobre i złe wieści.... lekarz trzymał nas 90minut stare babki się denerwowały że tak długo ale miałam to w nosie bo żadnej ciężarnej po mnie nie było:) przebadał nas od stóp do głów :] usg nie robił będę miała dopiero 22 stycznia ale podłączył nas do jakiegoś aparatu to chyba ktg słuchaliśmy serduszka biło jak dzwon :) zbadał nam ułożenie kubusia jest główkowo aa no i rodzimy naturalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: PH w pochwie mam troszkę nie takie ale nie ma czym się przejmować bo delikatnie odbiega od norm.. dostałam jakieś globułki na odbudowanie fory bakteryjnej... a zła wiadomość skróciła się mi szyjka, jest miękka i mam delikatne rozwarcie :ico_placzek: :ico_placzek: ale cieszę się że trafiłam na tego człowieka jest wspaniały do rany przyłożyć dał mi swój nr prywatny kazał dzwonić o każdej porze dnia i nocy rozwiał wszystkie nasze wątpliwości jestem spokojna wiem że mam zdrowego synka że mnie nic nie jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aaa bym zapomniała nadal mam tą bakterię ale przed porodem dostanę jakiś zastrzyk który uchroni kubusia... noo i Pan doktor podobno przyjeżdża do pacjentek gdy rodzą jeśli się go o to poprosi

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 sty 2010, 11:39

madziu cieszę się, ze wszystko dobrze :ico_sorki: :-D a szyjkę jaka masz długą? bo tak poniżej 2 cm dopreo trzeba się martwić niewydolnoscią. Ja z Jagódka od 20 tyg. miałam 1,5 cm szyjki i 1,5 cm rozwarcia a urodziłam po terminie - tylko fakt, trza sie oszczędzać :ico_sorki: :ico_haha_01: najważniejsze, ze mozesz polegać na swoim lekarzu bo to jest bardzo istotne :-)

a ja miałam mieć leniuchowy dzień, ale wymyłam całą kuchnie z szafkami włacznie, cała łazienkę wypucowałam a teraz dzwoniła męża siostra, ze na kawę wpadnie a potem marcin przyjedzie, bo jednak dzis sie urwie i jedziemy po komplet wyprawki - wszystko bedzie ready :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 sty 2010, 11:42

madzia dobrze,że trafiłaś na lepszego lekarza :-) będzie dobrze,trzymaj się dzielnie i go słuchaj.
herbaciana zobaczysz wszystko się ułoży.Może syn też chce trochę pobyć sam.Wróci :ico_sorki:
eve no coś cię tutaj mało widzę :ico_nienie: Wizyte do ginekologa muszę sobie umówić na 14.01,bedę dziś dzwoniła.W piątek mam diabetologa i spotkanie z położna,bo juz czas żeby ją poznać.

[ Dodano: 2010-01-05, 10:45 ]
wiecie co mi się marzy od kilku dni? Zjeść kawałek tortu :ico_tort: Ta myśl chodzi za mną,mniam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość