katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

05 sty 2010, 16:24

Mmarta sliczny brzusio maludki i w rzeczywistoci tez tak wyglada :ico_brawa_01: hoho no 2 kilo :ico_oczko: to faktycznie sporo hihihi ja mniej wiecej tak jak martalka z 8 przytylam a konca nie widac hehe :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 sty 2010, 17:14

Martalka, Ty sie smiejesz, a ja naprawdę mam problem, bo przy wzroscie 177 cm noszę właśnie rozmiar S. No i jest tragedia z rękawami i z długoscią nogawek w spodniach. A większe już wiszą jak na wieszaku :ico_zly: Ale wiesz ludzka natura jest taka, że i tak źle i tak niedobrze. Kilka lat temu nosiłam rozmiar nawet XL, bo miałam kurację hormonalną. No to wtedy narzekałam, że tu i ówdzie jest za dużo sadełka, a teraz w rozmiarze S czuje się świetnie, naprawde, ale jest problem z ubraniami :ico_noniewiem: Jak spodnie - to tylko i wyłącznie Levis czy Wrangler, a one wiadomo kosztują, a jak bluzki to najlepiej rękaw 3/4 lub krótki...

NICOLA_1985

05 sty 2010, 17:15

ja Wam powiem jutro ile przybrałam hehe :ico_oczko: ale macie problemy hihi :-D takie grube jestescie po 200 kilo ważycie :ico_oczko: Mmarta jakbym przytyła aż 2 kilo to też byłabym załamana... 2 kg!!! no straszne.... :ico_szoking: :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 sty 2010, 17:52

Ależ nikt nie mówi, że to straszne! Gdyby nic sie nie tylo, to wówczas można by było zaczynać sie niepokoić. A swoją drogą Nicola, mój mąż tez mówi że ja wieczorem jestem w ciaży, a rano nie :ico_haha_01: Dzwine, po przecież przed ciążą jadło się normalnie, ale aż tak brzuch nie wysadzało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 sty 2010, 18:12

Nikt nie mówił, że to straszne, ale padło słowo JUŻ. "już 2 kilo" dokładnie.
A ja bym powiedziała "dopiero 2 kilo" :ico_haha_01:

A niektóre dziewczyny chudną w pierwszym trymestrze i jest OK, natura wie co robi. :D

No właśnie julchik, to jest problem z ubraniami. One są teraz uśrednione jakieś :ico_noniewiem: Ja ZAWSZE muszę skracać spodnie, ale to w sumie mały problem, choć dość upierdliwy...
Ale wiesz co, jak sobie kupowałam spodnie w C&A latem (rybaczki) to było podział na rozmiar np.38 tall, albo 38 short (ja kupiłam sobie short i faktycznie długość idealna tych rybaczek). Jakość nie jakaś powalająco dobra, ale zawsze ;)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 sty 2010, 18:56

Zgadza się Martalka, ja też czasami mogę trafić na longi, ale to mało gdzie. Np w Reserwed są czasami. O takiej ofercie C&A nie wiedziałam - już wiem - czyli mam o 1 sklep więcej do poszukiwania :ico_brawa_01:

A propos JUŻ - jeśli to powiedziałam ja, to na pewno dumnie, że wkoncu cos się dzieje! :ico_haha_01: Ale, fakt - mogło być odebrane inaczej :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 sty 2010, 18:59

:D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sty 2010, 19:09

heheh no 2 kilo plus 8 z poprzedniej ciazy wiec wlasciwie powinnam mowic ze 10 :-D

ja juz nie pamietam kiedy spodnie kuplam oststnio fajne :ico_noniewiem:
mam wrazenie ze jestem przed po lub w czasie ciazy caly czas :ico_haha_01:
hihihi Iga zwinala sie w kulke i duzi kupke pod choinka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Martalka, a damianek do pampersa czy na nocnik ???

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 sty 2010, 19:16

mmarta, do pampka :)
I jestem zła, bo wie skubany o co chodzi. Poszedł ze mną wczoraj do kibelka, ja siadam, a ten mówi:
-"mama e-e"
-tak
Na co on lekko się wypiął i... zrobił kupę w pieluchę..
No rozumie, kuma, umie na własne życzenie wydusić.
Ale.... NOCNIK PARZY... drze się jak go sadzam jak dziki, zwiewa... No i nie chce go zrazić... Poczekam troszkę... może się przekona do tronu.
Może kupię inny tron. Słyszałam że firmy Curver są najwygodniejsze, ale nigdzie nie mogę spotkać

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 sty 2010, 19:40

dziewczyny, ja mam wzrot 171cm, normalie wchodzę w rzeczy L (czyt.przed ciążą!). i wg wagi przytyłam 6kg. w czwartek pewnie okaże się, że już 8! :ico_olaboga: bo swieta itp. mam nadzieję, że za duzo to nie przytyję do konca! :ico_sorki: aczkolwiek i tak mowią mi, ze nic po mnie nie widac i chyba malo przytylam :ico_brawa_01:
ale tez słyszałam teorie, że jak się karmi piersią długo, to szybciej się chudnie. nie wiem ile rzeczywiście w tym prawdy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość