hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

10 sty 2010, 19:32

doczłapałam się tu wreszcie, więc trzeba wszystkim odpisać... :-D

zubelek fajnie, że tu do nas zajrzałaś!!! Rodzinkę macie naprawdę śliczną i na szczęśliwych wyglądacie :-D I oby w tym Nowym Roku tego szczęścia wam los dał jak najwięcej :-D

Qanchita, te dosrywania na temat wyglądu...Ja np uważam, że prawie wcale nie przytyłam oprócz brzucha oczywiście, mąż też tak uważa, ale bez przerwy słyszę:Ale z ciebie grubas! Może ludzie uważają to za zabawne? Dla mnie to po prostu prostackie ale nie przejmuję się. Wierzę w to co słyszę od męża i tyle. A on jest zachwycony. A od kiedy to w ciązy się wygląda na kościotrupka? To by dopiero było chore! Dlatego nie przejmuj się, tyj na zdrowie Jolki i ciesz się ciążą, a inni niech się w d*** pocałują

zborra, kochana, co za smutki dziś masz? Nie martw się, hormony poszaleją i przestaną, i daj sobie prawo do złego samopoczucia, kopnij męża w zadek jak ci ma to pomóc :-D W końcu teraz Ty i Mały jesteście najważniejsi...I myślę, że w ciąży pewnie wyglądasz slicznie - pamiętam jakieś Twoje zdjęcia - więc się nie przejmuj komentarzami!!!

jagodka brawo za brzusio, bardzo ładniutki!!!

A wiecie co? Ja mam już wszystko co zaplanowane dla Synka to kupione :-D Tylko wózek, ale chcemy w lutym zamówić przez internet. Jestem spokojna teraz i szczęśliwa i ćwiczę zadane do domu ćwiczenia ze szkoły rodzenia :-D Sapię przy tym jak hipcio :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

10 sty 2010, 19:37

hormiga, kochana czy ja dobrze widzę? jestes w 33 tc? :ico_szoking: Ale expresowo Ci to idzie :) jestem ciekawa Twojego Syneczka :-) :-) :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 sty 2010, 20:06

witam dziewczynki:)

ja tez mysle ze mam wielki brzucho o to on zdjecie bylo robione wczoraj

Obrazek

wy macie juz duzo rzeczy pokupowane a ja tylko 5 ciuszkow i na tym koniec mysle ze jednego dnia sie pojedzie do sklepu i wszystko pokupuje

a my dzis bylismy w kinie na ciacho super film mozna sie posmiac pozniej polazilisy po manufakturze na WOSP i pojechalismy do mamy na kawe i tak dzien zlecial

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 sty 2010, 20:19

no wlasnie jednym mowia że za duzy jednym ze za mały a tak naprwde to kto wie jaki powinna miec wzorowy brzuch ciężarówka?????????
nikt bo to sie strasznie szybko zapomina tak naprawde
więc cieszmy sie naszymi brzuszkami poki możemy je ze sobą wszędzie targnąć i zabrac bo potem to już nie bedzie taki łatwe :-D uwierzcie mi
trzeba cały majdan targać ze sobą a to na początku jak wyprawa na księżyc :ico_haha_01: :-D ale idzie sie nauczyc

wisnia3006, pięknie i cudownie wyglądasz

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 sty 2010, 20:48

zborra, nie martwię się tym "małym" brzusiem. ale denerwujące są takie docinki, bo ludzie myślą właśnie stereotypowo - że jak ciężarna i już przy końcu, to powinna mieć brzuszek jak szafa trzy-drzwiowa (za przeproszeniem!) :ico_sorki:

hormiga, nieźle lecisz z tymi wygodniami. jeszcze chwila i będzie Tymek z tobą! :ico_brawa_01:

ja dziś z nudów weszłam sobie na allegro.pl i przejrzałam co bym było potrzebne i w sumie, to nie za drogo tam jest. :ico_brawa_01: Widziałam super podkłady do łóżeczka pod przecieradełko 12szt. za 8.98zł!!!! :ico_szoking: więc to chyba nie jest źle. do tego dużo przydatnych rzeczy dla mnie samej po porodzie. ale w to, będę się zaopatrywała dopiero w marcu, bliżej daty rozwiązania. póki co, najważniejszy jest Tobi i to, by dla niego wszystko było. :ico_sorki:
Okazało się, że wózek kupi nam moja babcia!!!!! :ico_brawa_01: używany będzie, ale ładny. zielony, więc dla chłopca będzie pasował. z gondolą, potem można z tego spacerówkę zrobić, z pompowanymi kołami, taki wg mnie akurat. nie ten co mi się marzy z internetu, ale w dobie liczenia grosika do grosika to i taki prezent warto przyjąć i nie marudzić. :ico_sorki:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

10 sty 2010, 21:13

wisnia3006, brzuszek masz śliczny, wcale nie wielki tylko ciążowy po prostu :-D Ślicznie ci z nim, takaś promienna :-D :ico_brawa_01:
A co do zakupów to pewnie że można w jeden dzień, jak kto woli, dla mnie tyo była kwestia pieniędzy. W sumie wydaliśmy naprawdę kuuuupę kasy na to wszystko, nawet nie próbuje sumować bo by mnie głowa rozbolała, więc wolałam stopniowo, a nie na raz. Bo bym nie miała za co żyć :-D

jagodka24, masz rację. Ja się swoim brzuszkiem bardzo cieszę i będzie mi go potem brakować :ico_haha_02:

tibby, ojjj tak. czas leci...A na Allegro rzeczywiscie jest mnóstwo rzeczy dużo taniej, ja też sporo właśnie tak kupiłam i polecam.

Katka, napisałam ci PW :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sty 2010, 21:43

hormiga, dzięki dzięki
super, że już wszystko macie!
mi jeszcze coś tam zostało do załatwienia
ale nie martwi mnie to bo ja lubię zakupy, hehehe
szkoda, że ubranek nie mogę kupować...bo to najlepsze są wydatki prawda?
no cóż, będę kupować jak podrośnie

a w necie to różnie bywa
czasem coś tanie się wydaje, ale jak dodasz przesyłkę, to się okazuje porównywalna cena
jak popatrzyłam po sklepach, to czasem jednak opłaca się ruszyć do marketu...
no ale fakt faktem, że jak się trafi np u jednego sprzedawcy kilka rzeczy to jest taniej

wisnia3006, ślicznie!
duży? nie marudź! jest idealny!!! wzorowy
hehehehe

jagodka24, dokładnie!
teraz to mi wszystk ojedno
ale pamiętam, że w ciąży z Hanią wcale nie czekałam na koniec ciąży!
marzyłam, żeby to trwało jak najdłużej
właśnie....nie przeszkadzał mi ten brzuch, ale świadomość, że potem wszystk osię zmieni
i że będzie o wiele trudniej, hehehe

tibby, no tak...a jak wygląda jak ta szafa 3drzwiowa to wszyscy jej dopierdzielają , że gruba! matko co za ludzie!!!
wózek super sprawa, a sprezentowany tym bardziej!!!
nam dla Hani kupowali moi rodzice, my dokupiliśmy tylko fotelik

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 sty 2010, 22:37

A co do zakupów to pewnie że można w jeden dzień, jak kto woli, dla mnie tyo była kwestia pieniędzy. W sumie wydaliśmy naprawdę kuuuupę kasy na to wszystko, nawet nie próbuje sumować bo by mnie głowa rozbolała, więc wolałam stopniowo, a nie na raz. Bo bym nie miała za co żyć :-D
wychodzę z tego samego założenia! :ico_sorki: dlatego my powoli zaczynamy myśleć już teraz co będzie potrzebne najpilniej, a na co można sobie pozwolić jak Tobi się urodzi.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 sty 2010, 22:40

ja przyjemność zakupów rozkłdałam sobie na jak najdluższy czas :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 sty 2010, 22:51

zborra, co do kołyski to na pewno wstawię jej zdjęcie jak tylko mąż zniesie ją z góry bo stoi tam i się wietrzy. Nie powiem Ci dokładnie jaka jest głęboka ale oczywiście biorę pod uwagę to, że jak tylko stwierdzimy że dzieciątko jest w niej już mało bezpieczne bo zaczyna się podnosić, to zaraz kupujemy łóżeczko. Spokojnie, nie skrzywdzę własnej dzidzi, ale cieszę się jak dziecko że mogę dać córci coś po mnie :ico_ciezarowka:

wisnia3006, masz śliczny ciążowy brzusio :ico_brawa_01:

hormiga, mój mąż też cieszy się z każdego centymetra mojego brzucha i pociesza mnie po każdych docinkach ze strony innych ludzi.
Powiem Ci, że dla mnie najważniejsze żeby nie mieć rozstępów bo to już nie zniknie i póki co udaje mi się. Brzuchol mam wypięty na maksa ale gładki. A mówią że w 9 m-cu brzuch już nie rośnie tylko opada w dół więc może mój już osiągnął swoje apogeum :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-10, 21:58 ]
Znalazłam jakieś stare zeskanowane zdjęcia. Tu jest również foto mojej kołyski z załącznikiem w środku... to ja:) Zdjęcie zrobione 27 lat temu :-D

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość