Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

13 sty 2010, 11:04

Witajcie lutóweczki.Ja dosłownie na momencik wpadłam.Czasem Was podczytuje :027:
Przede wszystkim zdrówka dla maluszka Asiuli. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

eve.ok, ty się nie wygłupiaj bo jeszcze z tego wszystkiego mnie prześcigniesz z tym porodem :ico_olaboga: U mnie cisza i ani razu nie miałam bolesnego skurczu.Jutro idę do gina-choć tej wizyty miałam podobno nie doczekać :ico_puknij: taaaaa.....

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

13 sty 2010, 13:18

Jutro idę do gina-choć tej wizyty miałam podobno nie doczekać taaaaa.....
_________________
lekarze często tak mówią,a potem kobiety po termiie rodzą.Z tym to nigdy nic nie wiadomo.

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

13 sty 2010, 14:42

hej kochane ja właśnie dziś wróciłam do domku ze szpitala :ico_placzek:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

13 sty 2010, 16:08

hej kochane nadrabiam zaległości w czytaniu was

[ Dodano: 2010-01-13, 15:12 ]
hej kochane :-)

ale dziś jestem padnieta po odprowadzeniu Młodej - nie te siły już :ico_noniewiem:

no, ale co do asiuli - krótko siedzieliśmy, bo drogi fatalne wiec zanim dojechali to po 1,5 godz. musiałam po Młodą do pzredszkola biec a oni dalej na badania jechali do p-nia. Rodzinke tworzą na prawdę super a Zuzia po prostu podbiła szczeroscią i otwartoscią moje serducho :ico_brawa_01:
ale najważniejsze wieści co do wady serduszka. Trafili do tego lekarza, który okazał sie być...kompletnie pijany :ico_szoking: skierował ich dalej do kardiologa Mrozińskiego (tezn jest ponoć rewelacyjny, bo też tam z tymkiem byłam zapisana poki nie wyszło u drogiej-pani-docent, ze wszytsko jest ok) i ten kardiolog dziecięcy zbadał wszytsko dokładnie, okazało się, ze jest dużo lepiej niz poczatkowo myśleli. To ze seduszko jest lekko obrócone ponoć nie ma duzego wpływu, do tego w serduszku jest mała dziurka, ale dopieor po porodzie okaże sie na ile wpływa na funkcjonowanie Maluszka, ale z dziurkami przecież najczęsciej jest tak, że nie trzeba ich operować i dziecko "wyrasta" :-) wiec trzymamy dalej kciuki - bo wierzę, ze na poczatkowym strachu sie skończy a nasza forumowa Rodzynka-dziewczynka będzie zdrowiutka :ico_sorki: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-01-13, 09:01 ]
novac kochana - najważniejsze, z ew wymazach nic nie wychdozi bo w takim razie na Maluszka w trakcie porodu infekcja nie przejdzie :-) ale faktycznie dziwna sprawa - skoro sa objawy a nie ma przyczyny :ico_noniewiem: u mnie jest odwrotnie, osttani wymaz wyszedł, ze grzybicę mam, a objawów zero kompletne :ico_noniewiem:
a jaki wymaz miałaś brany? bo wiem, ze są rózne rodzaje: z podkłądem, bez itd. - i każdy rodzaj albo na bakterie albo na wirusy albo na zakażenia daje wynik.
Ewa pozdr Asie ode mnie,trzymam bardzo mocno za nią kciuki
Novac mam nadzieję,że ta choroba jest groźna tylko z nazwy i tobie i maluszkowi nic nie będzie

[ Dodano: 2010-01-13, 15:31 ]
a mnie w nocy...skurcze dwa razy wybudziły wprawdzie na kilku pod rząd sie skończyło i spałam dalej, ale sygnał, ze cos sie dzieje juz nie stawiania macicy tylko bolesne skurcze, co gorzej ciagnace od kregosłupa wiec na porodówce moze byc masakra, w sensie boleśnie
a wiesz,że mnie też coś dzisiaj w nocy brzucho 2 razy zabolał.No,ale potem był spokój i teraz też.
a u Ciebei jak samopoczucie?
znowu wstrętną noc miałam,bo wszystko mnie w nocy boli,a przed 7.00 musiałam wstać i teraz ledwo żyję :ico_placzek: Badanka dzis sobie zrobiłam,bo jutro mam ginekologa.Jeszcze dzisiaj czeka mnie wizyta u dentysty i być może usuwanie ósemki.
Karmelko uwazaj na siebie,duzo odpoczynku zycze :-*

[ Dodano: 2010-01-13, 15:47 ]
hej kochane ja właśnie dziś wróciłam do domku ze szpitala :ico_placzek:
Madziu a co się stało????coś z twoim maleństwem?

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

13 sty 2010, 17:29

Madziaa czemu byłaś w szpitalu?
Ja wróciłam właśnie od dentysty i dostalam skierowanie na usunięcie górnej usemki (bolała ostatnio,ale przestała).Jutro dzwonię,żeby się umówić do chirurga.Boję się tego rwania.Nigdy mi zęba nie wyrywali :ico_noniewiem: Ale dentystka poradziła mi żebym zrobiła to teraz póki nie boli,bo potem będzie gorzej :ico_placzek: na drugą górną ósemkę też dostałam skierowanie do usunięcia,ale ona nie boli i to juz po porodzie zrobie,bo taka odważna nie jestem żeby rwać dwa na raz,o nie!!!!!! Dziecko urodziłam,a boję się zęba wyrwać,paranoja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-01-13, 16:30 ]
od łazikowania po tych zaśnieżonych chodnikach to mnie wszystko boli :ico_placzek: plecy,nogi,cała miednica.Na dodatek pod śniegiem jest lód i trzeba uważać bardzo.

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

13 sty 2010, 19:43

rozwarcie mi się zrobiło, szyjka ledwie trzyma no i miałam skurcze założyli mi pessar ... czuje sie fatalnie ledwie chodzę jestem strasznie obolała ale lekarz powiedział że mi to przejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 sty 2010, 20:17

madziu ale Ci sie zadziało kochana :ico_olaboga: a Ty pisałś ze masz infekcję, tak? to przy niej nie wolno pessarów zakładać :ico_noniewiem: ja z Jaga przy rozwarciu i szyjce 1,5 cm nie dostałam pessara bo mi wymaz źle wychodził :ico_noniewiem: i u ans tak do 28 tyg., najpóźniej 30 zakładaja krążek, więc fuksem sie załapałaś. ale i tak kochana - leż, odpoczywaj bo to najskuteczniejsze lekarstwo...zobaczysz, ze tak jak ja z jagą, geheimnis teraz, przenosisz Malsuzka jeszcze :ico_sorki: :ico_haha_01:

geheimnis haha - no wiesz - jak ja bym rodziła w 36 tyg a ty sie spóźniła ze 2 tyg to nasze dzieci rówieśnikami by były :-D

a dzis dzwoniłam do połoznej, jesteśmy nagrane i umówione a co najlepsze jak usłyszała, ze z nią drugie dziecko rodzę to zamiast 400 zł, bo tyle teraz bierze weźmie jakz Jagą 250 zł :ico_brawa_01: haha - smiała sie przy piątym jej sie i tak zwróci :-D

karmelciu mi zaczęły tez zęby siadać :ico_noniewiem: w dwóch widzę dziurkę, ale pójdę z tym po pordozie bo teraz bym dojechała na tym fotelu chyba :ico_noniewiem: nie zazdroszczę kochana - ósemki to paskudna sprawa :ico_zly:

herbaciana
zapominasz o nas kochana :ico_nienie:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

13 sty 2010, 20:42

rozwarcie mi się zrobiło, szyjka ledwie trzyma no i miałam skurcze założyli mi pessar ... czuje sie fatalnie ledwie chodzę jestem strasznie obolała ale lekarz powiedział że mi to przejdzie :ico_sorki:
Madziu tak jak pisze Eve leż odpoczywaj i dbaj o siebie

[ Dodano: 2010-01-13, 19:55 ]
herbaciana zapominasz o nas kochana
nie zapominam skarbie
mam gorszy okres po prostu,nic mi się nie chce,leżałabym tylko i ryczała.chciałam iść na terapie do nas na oddział do psychiatry ale M jakoś tak krzywo patrzy.i zrezygnowałam.poza tym krucho z kasa u nas na moje widzimisię
za 3 dni mam dostać @ hormony mi buzują i jakoś tak do d*** jest
ale czytam was :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 sty 2010, 21:32

herbaciana kochana...tak bardzo chciałabym Ci napisać...ze dobrze bedzie, że się uśmiechniesz niedługo...chciałabym , ale mnie takie banały wkurzyły doszczętnie...
jakbyś chciała porozmawiac kochana...psychiatra to ja nie jestem ale ramię, choćby wirtualne oferuje do płaczu i śmiechu :-)

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

13 sty 2010, 21:51

eve.ok, została mi sama bakteria paciorkowca skoro lekarze założyli mi ten krążek to znaczy że wiedzieli co robią chyba...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość