wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 sty 2010, 11:22

witam :ico_kawa: :ico_kawa:

no czas isc na spacerek musze isc na poczte ale w ogole nie chce mi sie wychodzic na dwor.

wy chcecie sie rozpakowac juz w lutym a ja marze o marcu bo termin mam na 1 dzien swiat i mam nadzieje ze juz bede w domciu z cora

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

13 sty 2010, 11:22

dzień dobry!

Qanchita i wisnia już chyba sobie wyjaśniłyśmy, że nieważne ile tyjemy tak? Ważne jest samopoczucie i zdrowie dziecka, reszta to pikuś. Możemy nawet potem założyć KLub Pociężarowych Grubasów i razem gubić kilogramy :-D :-D :-D

Qanchita, no, tylko komody brak, czyli w zasadzie wszystko gotowe. Jak już będzie, to ułożysz wszystko i cacy

tibby, ciuszki prześliczne, aż się buźka cieszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja chyba aż takich ślicznych nie mam... :-D a taka babcia to Skarb! Zawsze marzyłam by mieć kogoś w rodzinie kto wszystko potrafi uszyć...

zborra, to oczywiste, że przesada niewskazana. Ja wcale nie marudzę i się nie użalam, wręcz przeciwnie, wszystko przyjmuję z radością, nawet jak Tymek mi się pod żebro wwierca aż do bólu. Chodziło mi tylko o to, że jak mam chęć się położyć, to się kładę, nie zmuszam się do niczego. Ale w domu robię wszystko - sprzątam, piorę, prasuję, gotuję, chodzę z psem na długie spacery i mam kilka godzin zajęć prywatnych poza domem (douczam nieuków). Ciąża to nie choroba - wiadomo, ale warto dać sobie trochę luzu :-D

jagodka24, bierz się do roboty, bo z porodówki będziesz męzem dyrygować jak prac i prasować dziecięce ciuszki!!! :-D Żartuję, oczywiście. Każda zna swój czas, wie kiedy się za co zabrać i na spokojnie wszystko zdążysz, zwłaszcza że masz już wprawę :ico_haha_02:

riterka, a kto ci tam hałasuje? Synek? Jak on w ogóle przyjmuje to, że będzie drugi dzidziuś?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 sty 2010, 11:45

Cześć :ico_ciezarowka:

tibby ciuszki naprawdę cudne... ten szary pajacyk z kapturem powala :ico_brawa_01:
Chodziło mi tylko o to, że jak mam chęć się położyć, to się kładę, nie zmuszam się do niczego. Ale w domu robię wszystko - sprzątam, piorę, prasuję, gotuję, chodzę z psem na długie spacery i mam kilka godzin zajęć prywatnych poza domem
A ja się nie dziwię że chcesz czasami odpocząć. Ja też cały czas staram się robić to co przed ciążą ale zauważyłam że jeśli odkurzam czy myję podłogi to po chwili strasznie bolą mnie krzyże... no ale robię to żeby mieć w domu czysto a potem na chwilkę się kładę. Podobnie z prasowaniem ciuszków. Od stania przy desce tak bolał mnie kręgosłup i biodra że musiałam robić to na siedząco a pracę rozłożyłam sobie na 2 dni. Może jestem po prostu ostrożniejsza przez to, co widziałam w domu... bratowa urodziła w 31 tc. Bliźniaczki są śliczne i zdrowe ale co z tym nerwów było to szok! 2 tygodnie w szpitalu pod obserwacją i do ukończenia 1 roku życia comiesięczne wizyty u lekarzy i terapeutów którzy sprawdzali czy prawidłowo się rozwijają.

A u nas cały czas tyyyyle śniegu :D
Obrazek

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

13 sty 2010, 14:51

hej kochane witam po dłuższej przerwie

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 sty 2010, 18:43

Qanchita, śnieg rewelacyjny, ale u nas taki sam :-D
madzia0609, gdzieś była jak cie nie było?

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

13 sty 2010, 19:40

riterka, w szpitalu kochana byłam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 sty 2010, 20:09

madzia0609, kochana pisz co i jak mam nadzieje, że wszystko już ok

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 sty 2010, 21:17

madzia0609, jak w szpitalu a co sie działo????????
riterka,
tylko wiesz jak nasze dzieciaki będa nosiły rozmiar 68 to może być pełnia lata i raczej se nie polata w takim ciepłym pajacu
bo ja zamawiam w tym roku gorące lato!!!!!!!!!!!
poweim wam ze mam taki mały problem z tym jakie ewentualnie ciuszki większe kupowac dla małej bo nie wiadomo czego sie spodziewac
jagoda mi przeleżała całe lato oprócz lipca w samym body i nic więcej nie potrzebowała a teraz......

[ Dodano: 2010-01-13, 20:18 ]
a ja ogłaszam ze mam juz pełne wyższe wykształcenie JESTEM MAGISTREM!!!!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 sty 2010, 21:27

jagodka24, gratulacje. i co studiowalas?? ja mam egz licencjacki dopiero w lipcu a gdzie tu do magistra

a co do ciuszkow to juz masz jakas w prawe ja nie wiem czego najwiecej kupowac co sie przyda

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 sty 2010, 21:32

wisnia3006, jaką wprawe co ty!!!!
człowiek uczy sie całe życie
może juz nie nakupie takich babolów jak przy jagodzie ale teraz to będzie zupełnie inna pora roku nie znana mi z noworodkiem
i tak dobrze że nie rodze zimą bo bym kompletnie zgłupiała
wisnia3006,
ja licencjata broniłam z jagusią w brzuszku :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość