Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 sty 2010, 18:39

moja córka miała rotawirusa w wieku 9 miesięcy i było okropnie,częste wymioty,biegunka,gorączka,osłabienie :ico_olaboga: :ico_olaboga: na szczęście obeszło sie bez szpitala,ale mała dostała na 5 dni zastrzyki domieśniowe :ico_placzek: już po 2 zastrzyku było lepiej :ico_sorki:
więc Zulcia to jak najbardziej jakieś zatrucie :ico_sorki:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

05 sty 2010, 22:46

moja Hania niestey też miała kilka razy rota,ale każdy inny przebieg.Raz miała dw adni lekką biegunkę,a raz wymiotowała i miała gorączkę.niekoniecznie muszą występować wszytskie objawy.
Nie chcę Cię straszyć ale prawdopodobne jest jak to rota że Towja córcia też złapie,najlpiej izoluj ją od małej kilka dni,tzn niechc się nie pochyla,nie przytula itd,i dokładnie myć ręce kilka razy dziennie
nasza peditara poleciła nam przeciwko wymiotom i przeciwko biegunce leki homeopatyczne,pomagają więc jakby co to napiszę nazwy.
trzymam kciuki żeby nic nie złapała

kasior
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 27 lis 2009, 14:45

13 sty 2010, 16:18

Niestety nie zawsze mozemy ustrzec nasze dzieci przed chorobami. Słyszałam ze rota wirus może wystepować bez gorączki- zawsze lepiej podzielić się z ze swoimi obawami z lekarzem bo nikt nie jest w stanie dać lepszej rady

pijafka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2015, 10:59

Re: zatrucie czy rotawirus

17 mar 2015, 11:01

Witam :( U mnie teraz synek zaraził się albo jakąś jelitówką albo rota wirusem juz sama nie weim ;/ drugi dzień jest apokalipsa w domu, starsza siostra ma ograniczony kontakt, żeby sie nie zarazić, to w sumie pierwsza taka infekcja synka... pewnie jeszcze pocierpi ze dwa dni, czytalam tutaj: http://www.biomedical.pl/dziecko/jak-po ... -2691.html o tym jak postępować z dzieckiem przy takim zatruciu ale... chciałam jeszcze podpytać was, czy macie jako doświadczone mamy jakieś sowje sprawdzone metody? :)

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: zatrucie czy rotawirus

26 lis 2015, 11:54

no u nas teraz wlasnie rota panuje :( bieżemy rozkurczowe ale to i tak boli i męczy strasznie eh :( szczepionka nie pomogła

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: zatrucie czy rotawirus

26 lis 2015, 12:04

no u nas teraz wlasnie rota panuje :( bieżemy rozkurczowe ale to i tak boli i męczy strasznie eh :( szczepionka nie pomogła

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość