Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

28 kwie 2007, 21:16

wszytko zależy od fryzjera...byłam zadowolona z wiejskiego a z firmowego salonu nie i odwrotnie:) teraz chodzę do salnu firmowego ale tylko dla mojej fryzjerki gdeyby otworzyłam wiejski zakład to i tak ym do niej chdziła:)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 maja 2007, 21:27

Ja właśnie byłam u fryzjerki ,która pracuje w salonie ale dorabia w domu i za 30 zł robi balejaż czy pasemka ze ścięciem.Jestem bardzo zdowolona i moja przyjaciółka też.Już zawsze jak będzie okazja to do niej będę chodziła.A za samo ścięcie bierze 8 zł.Jest tania ale rewelacyjna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 sie 2007, 23:44

ja chodzę do salonu, tego samego juz od prawie 3 lat i do tej samej Pani,ale ostatnio cosik sie ona psuje (zaczyna mnie denerwować podejściem,chyba ilość klientów uderzyła jej do głowy i też czasem umówiona jestem na godz,a siedze i czekam,po czym siadam z ponad pół godzinnym poślizgiem :ico_puknij: ) i chyba zmienie fryzjerkę,byłam juz podciąć grzywke u Pana tym razem i chyba tam zaczne chodzić
i też trzeba sie umawiać wcześniej conajmniej tydzien,do Pana jeszcze nie wiem ile :ico_puknij:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

28 sie 2007, 11:26

Mam prawie zerowe doświadczenie jeśli chodzi o ten temat, bo u fryzjera bywam naprawdę rzadko (powiedzmy co kilka lat :ico_oczko: ) Obecnie mieszkam akurat nad zakładem fryzjerskim, gdzie są 2 panie i 2 fotele :-) Właśnie tam zajrzałam ostatnio i jestem bardzo zadowolona. Miałam zupełnie inną koncepcję i nie chciałam aż tak krótko ścinać, ale wyszło naprawdę super :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 wrz 2007, 14:17

ja chodzę do dziewczyny,która pracuje w salonie fryzjerskim ale dorabia sobie w domku,brała ona nawet udział w mistrzostwach polski wiec ma pojęcie o tym co robi...jestem z Niej bardzo zadowolona,umawiam sie wtedy kiedy mi pasuje,ona kupuje farby,za balejaż,obcięcie i farbowanie włosów(mam całe czarne z czerwonymi pasemkami) i ułożeniem płace 30 złotych.....

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 paź 2007, 13:36

ja się obcinam sama. przynajmniej gdy mi coś nie wyjdzie, będę miała pretensje to siebie samej. :ico_oczko: no i taniej wychodzi :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 paź 2007, 12:27

hmmm.a ja dzis wybieram sie do miejscowej jedynej fryzjerki polki...i bylam juz u niej kilka razy...no i na szczescie jestem bardzo zadowolona bo niedroga,dobrze scina...ma podejscie do ludzi...umawiam sie z krotkim wyprzedzeniem-nasi faceci razem pracuja wiec oni nas umawiają :ico_oczko: ...wyboru szerokiego nie mam bo do angielskiego salonu boje sie isc...w pl zawsze rozpaczalam ze mnie zle obcianli...matko ile placzu bylo bo wlosy mi odrastają w zolwim tempie :ico_olaboga: ......zobaczymy jakie dzis bedą efekty :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 lis 2007, 14:37

chodzenie do jednego fryzjera całe zycie tez moż sie znudzic , wiem coś o tym bo mam siostre fryzjerkę i to ona zawsze robiła mi wszysstko na glowie.
Ale któregoś dnia byłem z nia u koleżanki również fryzjerki i spodobała mi się jej technika cięcia, wię c teraz na podcięcie jeżdze do Wioli a kolor robi mi siostra ( za friko), bo na mnie eksperymentujemy nowe kolory. Teraz już od dłuższego czasu mam czerwony kładziony na całość i panelowo czarne pasma i to mi odpowiada i jeszcze się nie znudziło .
Amusze powiedzieć ,że na głowie to ja już wszystko miałam :ico_haha_02:

Asis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 gru 2009, 12:37

14 sty 2010, 16:03

Ja systematycznie chodzę do salonu fryzjerskiego. Mieszkam w Warszawie na Imielinie i polecam tamtejsze Link usunięty ze względu na reklamę. Naprawdę są tam świetni fryzjerzy.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2010, 17:53 przez Asis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

21 sty 2010, 10:12

jeszcze w czasach studenckich byłam w super salonie, pan nonszalancko wywijał brzytwą i efekt nawet mi się podobał bo włoski fajnie się układały tyle, że końcówki strasznie mi się potem rozdwajały, ponoć właśnie od tej brzytwy :ico_noniewiem: przed świętami byłam w takim małym saloniku i fryzjerka zrobiła to czego nienawidzę, obcięła według własnego "widzimisię" nie słuchając co do niej mówię bo ona wie lepiej no i wyglądam jak nie powiem co, dobrze, że teraz chodzi się w czapce a do wiosny trochę odrosną :ico_noniewiem:
zgadzam się, że nie ma znaczenia czy znany salon czy wiejski fryzjer bo wszystko zależy od umiejętności fryzjera

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość