Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 sty 2010, 10:53

ja na na tydzien wydaje około 300zł na smao żarcie :ico_wstydzioch: ale u nas jest koszmarnie drogo. W tym miesiacu więcej, bo żrę nalogowo mandarynki....
tzn jak oszczędzam, kupję najtansze produkty i nie wszystko na co mamy ochote to wtedy udaje mi się zmieścić w tej kwocie ale jest ciężko. Staram się ograniczać. Wyjmuję z bankomatu 300zł i zakladam, ze musi mi na tydzień wystarczyć. Nie zawsze wystarcza.

Ja bym sobie K odpuściła, ale moze spytać lekarza?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 sty 2010, 11:12

My mamy 200 na tydzień. Tak kiedyś założyłam, ale wszystko jest tak drogie że zawsze do 50 zł mi brakuje. Kupuje też tańsze produkty. Tylko niektóre takie z wyższej półki i wędlin nie kupuje najtańszych bo są jakieś nieświeże i nie wiadomo z czego to. Chemię mam od mamy. M mi wczoraj gadał, że zawsze ma z pensji coś z założenia zostawać, a nie zostaje.No tak ale to ginekolog, to dentysta, to apteka to jakiś prezent dla kogoś i ciągle coś.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 sty 2010, 11:30

no u nas to juz jet tak,ze oboje powinnismy isc do dentysty ale kasy nie ma.
Ale jak u nas sama plomba 150... na gina tez wydalam ostatnio 200zł a musze jeszcze isc za tydzien
najgorzej szkoda tej kasy co sie przejada, bez sensu wydane pieniadze. No ale naprawdę koszmarnie u nas drogo. Uroki bliskości stolicy

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 sty 2010, 12:07

W sumie to wszędzie jest drogo. Najbardziej mięso i jakieś rzeczy dla dzieci.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 sty 2010, 12:13

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:54 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

19 sty 2010, 13:56

witajcie
Matikasia ja slodycze jem i to duzo znaczys ie ostatnio dostalam bombonierke z roznosciami w srodku nawet orzech byl i migdal :ico_wstydzioch: no i zjadlam dobra polowe a byla duza i oczywiscie w czekoladzie
a tak poza to jem te grzesi bez polewy,drozdzowki z serem albo jablkiem ,farncuskie ciasteczka,paczki z marmoladka i czasem z czekolada,jakies wafle przekladane biala lb czarna masa takze mozna pwoiedziec ze juz jem ze slodyczy czekolade i biala i czarna i malutkiej poki co odpukac nic niejest :ico_oczko: :ico_oczko:
wiadomo niesa to jakies duze ilosci ale parte tych wafli zjadam ostatnio nawet z pol kg :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

i pewnie moja waga poszla w gore niestety :ico_olaboga: :ico_placzek:

dlatego musze przestac jesc te slodycze :ico_placzek:

co do zastrzyku to ja bym sie bala ja mam tabletki i czuje sie dobrze po nich poki co nic mi niejest :ico_oczko:
a spiralke to tez sie bardzije chyba boje bo ja mam uczulenie na nikiel i jeszcze jakis tam metal i bym sie strasznie bala ze cos by bylo nietak :ico_olaboga: :ico_zly:
Witaminę K trzeba przyjmować do końca 3 miesiąca, a mi braknie na 10 dni. Mam sobie odpuścić czy kupić całe opakowanie?
ja mam ten sam problem hehe ale ja chyba niekupie nowego bez sensu wczesnije nigdy tego niepodawali i bylo oki
to ile wydajecie kasy tygodniowo na samo jedzenie. No mąż mnie wczoraj spienił, że się z pensją nie wyrabiamy...
hmm jesli chodzi o samo jedzenie to tak 150-200zl do tego dochodza moejgo meza fajki :ico_zly: czyli 56zl tygodniowo plus jakies apteki,chemia,to jest tego sporo masakra :ico_zly:
my tez wydajemy duzo kasy i zawsze nie starcza najgorsze zew marcu dostaje ostatni maciezynski i co potem tylko mojego meza wyplata :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: oje bedzie lipa

sluchajciue dziewczyny mam pytanie bo mojej kolezanki córeczka ma straszne a taki kolkki i chcialabym sie zapytac was o ten lek Sab Simmplex gdzie go mozna kupic bo uniej to juz nic niepomaga a bvardzo by chciala wyprubowac ten lek
bylabym wdzieczna za info
ide z Zuzka na spacerek potem wpadne papa

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 sty 2010, 14:07

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:54 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

19 sty 2010, 14:43

mikusia1, to sa kropelki niemieckie ale mozna je dostac na allegro. Tylko zeby zadzialaly trzeba je podawac minimum 2 tygodnie do kazdego posilku 15 kropel, podobno moga zdzialac cuda, tylko trzeba pamietac ze do kazdego posilku i podawac tak dlugo poki kolki calkiem nie przejda.
A jak co to ja mam 2 opakowania, orginalne to jedno moge sprzedac bo nam sie nie przydaly, a drugie zostawie sobie jakby co tfu tfu tfu :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 sty 2010, 15:12

Ja mam też jedną całą buteleczkę sab simplex i drugą z 3/4. U nas nie podziałały, choć powiem że pełne 2 tygodnie nie podawałam. Może dlatego. My jesteśmy 2 wieczory bez kolki. Może to koniec??? oby. Jeśli nie to chyba na nowo zacznę podawać te krople ale dłużej.

Mikusia1
no faktycznie sporo jesz tych słodyczy. Ja też kiedyś sporo jadłam, ale teraz odpuściłam. Chcę jak najszybciej schudnąć. Czekolady unikam jak ognia ze względu na małą. Jem tylko herbatniki i biszkopty. Ciasto jak akurat jest i czasem drożdżówkę z serem. Bardzo je lubię. A jeszcze te ciasteczka czasem kupuje Lu petitki z ziarnami i błonnikiem.

Mikusia1 byłam właśnie na mieście i jednak kupiłam tą witaminę K żeby potem wyrzutów nie mieć. Mojej koleżance lekarz kazał jeszcze ten miesiąc podawać, a mały skończył już 3 miesiące. Nie wiem jak rozumieć do końca 3 miesiące. Czyli jak się zacznie 4 czy jeszcze przez czwarty?

Kasia90 no faktycznie Kingusia Ci dużo śpi. Może taki jej urok?

Byłam na mieście, ale jeszcze zaspy śniegu są choć chyba odwilż się szykuje powoli. Chciałam kupić Matiemu strój karnawałowy, ale są po 80 zł!!! on chce być za boba przebrany więc na siłę nie wydawałam kasy. Kupiliśmy pomarańczowy kask, okulary mamy, bluzkę boba też, narzędzia też to niech będzie bob:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 sty 2010, 15:54

ja też jem sporo słodyczy, zwlaszca ciasteczek francuskich z marmolada. Ale staram sie zamiast nich jeść owoce, bo brzucho rośnie...a i tak jjeste wielki.

Ja też mam sab simplex. Daleka rodzina mi przeslała. najlepsze, ze kasy ei chcieli, bo za 3 opakowania i przesyłkę zapłacili 13 euro, a przelew z polski do nich kosztuje 14 euro :-D
no ale zmierzam do tego, że nie zdążyłam podać, bo całe szczęście, odpukać, na razie przeszły. Myslę, z to po Debridacie który bierze na refluks.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość