wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 sty 2010, 11:58

ladne sa te biustonosze ale ja musze przymiezyc bo w kazdym inaczej leza piersi

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 sty 2010, 11:58

nie wiem jaki to model
ale jeden mam taki rzeczywiscie szmaciany ale jak karmilam to akurat byl mi wygodny bo mięciutki
a drugi mam troszke zdobiony

[ Dodano: 2010-01-20, 10:59 ]
ja tez musze przymierzyc chociaz ostatnio zaczełam kupowac staniki w necie na intymna.pl ale bardzo dokladnie sie wymierzyłam i pasuje

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 sty 2010, 12:01

:-D ja chyba sie skusze bo wcześniej miałam takie bawełniane nie dosc ze mi zaraz te klipsy pękły to jeszcze spłaszczał biust jak diabli :ico_zly: :ico_zly: i w lecie bardzo to brzydko pod cienkimi bluzkami wyglądało

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 sty 2010, 12:30

ja jakoś co do staników to boję się w necie kupować. poszukam może u swojej gorseciarki jakiś dostanę. ona ma drogie czasem (te lepsze takie - nieciążowe - to prawie za 100zł czasem są), ale leżą wszystkie idealnie!!! ten co mam teraz ciążowy to za 40zł kupiłam, bo mi obniżyła za "stałego klienta" :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 sty 2010, 14:55

hej!

ja właśnie mam taki jak ten 2...dla mnie rewela!
ale jak znajdziecie na allegro anity- też są super!!!
a te z alles leżą rewelka, na prawdę wystarczy się tylko wymierzyć dokładnie według ich tabeli. Mi przyszedł idealny rozmiar! na prwadę polecam
Ja często na necie kupuję...
ostatnio nawet używane i rozmiar taki jaki uważałam i super
także czasem nie ma co przepłacać...
w końcu stanik do karmienia to też na jakiś czas tylko... :ico_noniewiem:
a ja miałam bardzo spory biust i bawełniane staniki nie dawały rady :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 sty 2010, 16:31

Witam:)

Wczoraj byliśmy w szkole rodzenia więc małe sprawozdanie :-D
Obejrzeliśmy jakiś niemiecki film z porodów. Tam laski rodzą na materacach zupełnie na leżąco (wbrew grawitacji :O) albo na specjalnym krzesełku. Ogólnie chyba lajtowe te porody miły bo prócz cierpienia na ich twarzach wszystko przebiegało samoistnie, nawet bez nacinania krocza.
Biedni ci mężowie byli wczoraj, jak się na to napatrzyli :ico_sorki:

No i wykonywalimy ćwiczenia na materacach i przyznam się że podniosły mnie na duchu bo wieszość dziewczyn nie może nawet usiąść po turecku. Widocznie nie jestem jeszcze aż tak zastana :ico_brawa_01:

zborra, te staniki z alles są super ale cena troszke wysoka :ico_noniewiem:
Zobacze jak to będzie po porodzie i czy będę musiała inwestować w usztywniane. W sumie póki co biust mam średni bo 75D i Canpol sie sprawdza.

[ Dodano: 2010-01-20, 15:39 ]
tibby chyba bym rękoma i nogami się zapierała żeby nie wypuścić dzidzi w dzień ur. teściowej, bo moja ma dokładnie taki sam stosunek jak Twoja z tego co piszesz. Chociaz tego samego dnia ur sie też mój brat a to akurat fajny człowiek :-D Więc data nie ma nic do tego jaki człowiek będzie (no tylko wiadomo, nie chcemy dać satysfakcji ludziom ktorzy na to nie zasługują).


Qanchita oj tak! Załóż sobie mini zoo, pobieraj opłaty, może się dorobisz jeszcze :-D To gdzie ty mieszkasz? Musi być jakieś świetne miejsce blisko lasu czy pól?

Hormiga za moim domem jest wielkie, puste pole stąd te zwierzaki. No żałuję że to nie las :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 sty 2010, 17:11

nie chcemy dać satysfakcji ludziom ktorzy na to nie zasługują
dokładnie o to mi chodzi. nie chcę jej dać satysfakcji z tego, że mały urodzi się w ten sam dzień co ona. tu sie będzie chwalić a teraz dopóki go nie ma, to jakoś nie widzę radości na jej twarzy jak opowiadamy o wizytach itp. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 sty 2010, 21:30

no kochane...to pozostaje siła perswazji i zaciśnięcie nóg w tym dniu, hehehe

Qanchita, ale możesz kupić używany....albo jeden porządny
ale skoro Tobie odpowiada ten co masz to luz
wiesz jak jest...każdemu co innego pasuje przecież
ja też mmam 75d ale uważam , że to sporo, o wiele za dużo jak na bawełnę bez usztywnień...No i po porodzie miałam ze 2-3razy większe i nie było wesoło, hehehe

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 sty 2010, 21:56

hej laseczki, bo jakoże robię sobie powoli listę co musze jeszcze dla małego przed jego urodzeniem się kupic, i zabrałam się za dziedzinę KOSMETYKI to mam pytanie:
kiedyś wspominałyście, ze dobrze jest zaopatrzyć się w WODĘ MORSKĄ do noska dla malucha... a dokładnie po co to?

[ Dodano: 2010-01-20, 20:58 ]
ja teraz mam 80D... a skoro mówicie, że po porodze jeszcze bardziej urosną... :ico_olaboga: przed samą ciążą miałam 80C i byłam przekonana że to już za wielkie cyce, ale widzę, że się nieźle pomyliłam.

czyli jakie staniki warto? (spisze sobie i popytam/poszukam)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 sty 2010, 22:21

tibby, woda morska...do nawilżania noska...generalnie ja używałam tylko w razie kataru...
ale wiem, że inne mamy stosują profilaktycznie zimą, jak sucho w pomieszczeniach, to zapobiega przesuszaniu śluzówki no i wirusy mniej atakują....
ja teraz mam 80D... a skoro mówicie, że po porodze jeszcze bardziej urosną...
to nie powiedziane....Jednym rosną baaaaardzo, innym nie
mi urosły mocno....szczególnie przy nawale, miałam cyce pod sam nos, serio!
ale potem też długo były wielkie....jak patrzę na zdjęcia, to nawet przy nadmiarze kilogramów wyglądałam z nimi śmiesznie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość