Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 sty 2010, 18:19

eehhh, ja nie mam czasu na nic w pracy, ostatnio taki zajeb, że hoo hoo...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 sty 2010, 18:58

hello, ja dzisiaj prawie caly dzien bylam poza domem, najpierw zakupy, pozniej poczta (dostalam 8kg paczke od rodzicow - glownie z prezentami swiatecznymi i ksiazkami :ico_brawa_01: ), nastepnie plac zabaw - Jasper biegal jak szalony, wywalil sie kilka razy, ma kilka otarc, ale ogolnie wymeczylam go porzadnie i po przyjsciu do domu wypil butle soku i poszedl spac :-)
niezle sie dzisiaj dotlenil... pogoda ladna, 24C, jakos ciepla ta zima w tym roku :P

co do pomyslow na Dzien Babci/Dziadka, to u nas jedynie sms/e-mail wchodzi w gre, takze nie pomoge..

Jagna30, ciekawy artykul... najlepsze jest postepowanie z rocznym dzieckiem "wsadzic do kojca i nie tlumaczyc, bo i tak nie zrozumie" :-D
w sumie to prawda, nawet jak bedziesz mowic "nie gryz, bo to boli mamusie", albo "nie rzucaj sie na podloge, bo tylko sie rabniesz, a i tak nic nie zyskasz" jest bez sensu... lepiej powiedziec "nie wolno" - przynajmniej dziecko wie, o co kaman.. a ze nie slucha, to juz inna bajka.

Pati85, kazda z nas (chyba) ma problem z napadami zlosci u dzieci, u nas tez sie zdarzaja... i to ja jestem najbardziej poszkodowana, bo Jasper gryzie, bije po twarzy, rzuca sie, ryczy... jak A. jest w poblizu, to rzadziej zdarza sie Jasperkowi odstawiac takie szopki... moze dlatego, ze rzadko go widzi i wtedy chce sie bawic.

ze mna pozwala sobie na wiecej, ale staram sie go krotko trzymac i ignorowac jego napady zlosci... zwykle odciagam go na bok, mowie, ze nie wolno tak robic i zostawiam... jak po chwili podejdzie do mnie i zacznie mnie bic/gryzc, to robie to samo.. i tak w kolko, pozniej on zaczyna plakac, czekam, az sie troche wyplacze i uspokoi i ide do niego przytulic go itp..

czasami sama jestem niezle wkurzona i mam ochote dac mu klapsa, ale wiem, ze i tak by nie zrozumial, albo zrozumialby to tak: mama mnie bije, wiec ja moge bic ja - a tego bysmy nie chcieli :ico_sorki:

ech.. musze teraz myslec, co na kolacje zrobic
:ico_noniewiem:
macie jakies fajne przepisy? na cokolwiek...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

21 sty 2010, 09:45

witam...,a co tu taki przeciag...???? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

21 sty 2010, 11:37

Witam :-)
Jagna30, życzonka dla Ciebie z okazji imieninek :ico_prezent:
Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu - z okazji imieniny :)))

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

21 sty 2010, 13:23

Jagna, również życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, pomyślności i spełnienia marzeń. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

21 sty 2010, 17:57

margarita83, Iwona H, dzieki dziewczyny... :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sty 2010, 19:49

Jagna30, wszystkiego najlepszego w dniu imienin :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


U nas ok, maly dal dzis koncert w nocy, nie chcial pozniej sam sam i musial spac z nami w lozk, mam juz tego dosc :ico_placzek: nie poznaje mojego dziecka

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

21 sty 2010, 20:05

Jagna30, od nas tez najlepsze zyczenia imieninowe! :ico_tort:

my dzisiaj bylismy na grupie... jest 19 i wlasnie sie oboje obudzilismy, po tym, jak razem zasnelismy o 17 :ico_szoking:
mnie cos przeziebienie rozklada....
ciekawe, o ktorej dzisiaj moj brzdac pojdzie spac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

21 sty 2010, 22:49

Najlepszego :) i ja sie dolaczam do zyczen

I przesylam odrazu filmik - nie pamietam kiedy nagrywalismy Nine - a tutaj sprzata po sobie skorki z mandarynek ;)

http://www.fotosik.pl/video/fd844dd347a445f2.html

Napisze cos wiecej do Was jutro albo w sobote bo nie dosc ze sesje mnie przytlaczaja to jeszcze moj M jest w domu wiec jak ja wracam to odrazu bawie sie z mala zeby go odciazyc bo siedzi z nia calymi dniami .. jutro do pracy na szczescie najgorszy okres zajec i zaliczen w jednym minie w przyszlym tygodniu - w sesji juz tylko na egzaminy a zajec juz nie ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 sty 2010, 13:25

dzień dobry :-)
Nie sądziłam, że o tej godzinię będę pierwsza :ico_szoking:
miłego teraz juz po południa :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość