Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 sty 2010, 13:25

a rozumiem że Ty robisz mgr?
ja póki co siedzę sobie spokojnie na zwolnieniu w domku i leniuchuję. nie zaczęłam nowych studiów. ale od października planuję wrócic na mgr.

ewusiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:58

28 sty 2010, 14:07

Dziewczynki byłam u nowej z polecenia ginekolog Fajna jest USG nadal nie mam zrobionego bo poszłam do jej nowego gabinetu którego niema jeszcze w pełni wyposażony Podobnie jak Wy stwierdziła że co najmniej raz powinnam mieć już zrobione USG na następną wizytę idę już drugiego gabinetu Dziękuje za rady :ico_spanko:
mmarta81 no to cóż mogę zdrówka dla Igusi życzyć tak to już jest z tymi szczepieniami dlatego ja kilku nie mam :-)
tibby wiem że przyjdzie i na mnie czas ale ja już tak bardzo chciałabym tulić maluszka w ramionach albo chociaż czuć kopniaki
NICOLA_22 niestety nic nie wiem na temat okien ale jak przyjdzie mój mąż z pracy to się go zapytam on zna się na tego typu rzeczach więc może i o tym coś będzie wiedział

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 sty 2010, 18:21

że co najmniej raz powinnam mieć już zrobione USG na następną wizytę idę już drugiego gabinetu
Ja chyba miałam 2 razy robione USG,mój lekarz mi dosyć często robił przy Tomku bo chyba sam się bał jak mały się tam się ma w brzuszku a bo mam problem ze zdrowiem i miałam bardzo połamaną miednice! więc wolał doglądać.
Ostatmio jak byłam w styczniu to mi nie robił, ale też chyba dlatego żeby mi nie powiedzieć jaka płć, w lutym pójdę to zobaczymy...[
quote="tibby"]ale od października planuję wrócic na mgr.[/quote] mnie już się nie chce ale gratuluję decyzji, a robisz mgr? czy inny fakultet?

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

28 sty 2010, 19:37

Nicola - na temat okien nic nie wiem
Juchlik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzien

A my jutro mamy 20 tydzien a w poniedzialek idziemy na usg juz nie moge sie doczekac tym bardziej ze ja niestety jeszcze nie czuje zadnych kopniaczkow ani w ogole nic nie czuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 sty 2010, 22:17

Witajcie,
nie było mnie tydzień, także każdej z osobna powinnam postawić torta za kolejny tydzień ;) i za swój też. Właściwie straciłam rachubę który to ;) zaraz mi pasek powie

Byłam w szpitalu z Damiankiem, miał niestety zapalenie oskrzeli i płuc. Nareszcie w domu. A u mnie wszystko OK ale do gina nie dotarłam jeszcze na połówkowe :) Wstyd, bo ostatnio byłam 9 grudnia!! :ico_wstydzioch:

ewusiek, dokładnie, to ja miałam krwawienie z nadżerki. Nic strasznego, ale powiedz o tym lekarzowi, on oceni. A jakby co, coś zaleci/zabroni. Oby nie.

Nicola, gratuluję mieszkanka :D
I mimo wszystko szczęścia w nieszczęściu, bo masz cudną córcię. Nadrobi wszystko, tak jak piszesz i super się to czyta, bo ja niestety mam w rodzinie przykład poważnego porażenia- mój kuzyn ma 26 lat- wózek, nie chodzi, nie mówi, nawet ręką samodzielnie nie ruszy- np żeby coś napisać na kompie np. co chce. Ale wszystko rozumie... Tu rehabilitacja żadna nie pomoże i nie pomogła.
Dla mnie też życzenie płci dziecka to sprawa nonono. Zdrówko dziecka- to jest ważne.

agniecha, poradzisz sobie, na pewno. A co do konfliktu, my też mamy niby. Niby, bo fizycznie nie wystąpił, choć obaj chłopcy mają właśnie konfliktową ze mną grupę krwi- po mężu. A jaką grupę na twój synek??

Samanta, gratuluję fakultetu. :ico_brawa_01:

Tibby, ja miałam, ba, mam laktator AVENT Isis. Dla mnie jest OK. Na potrzeby odcigania przy nawale, zrobienia sobie zapasiku na wyjście itp- rewelacja.
Niektóre mamy muszą ściągać bardz dużo wtedy lepiej elektron.
Ja kupiłam na allegro używany za 40zł- w stanie super :D

DOBRANOC :-D

NICOLA_1985

29 sty 2010, 11:21

hej
ja stawiam :ico_tort: za skonczony 22 tydzien :-D :-D :-D

siedzimy z Karolinką w domku, pomału zaczynamy po raz kolejny próby oduczenia od pampersów młoda od kąd wstała jak na razie chodzi w majtkach i to suchych :ico_oczko: co nie czesto sie zdaza... nie licze na to ze uda nam sie od razu ale ona dobrze wie o co mi chodzi wie gdzie sie robi siku i ze trzeba wołac tylko wygodnisia sie przyzwyczaiła do pampersów ze sika do nich ile wl;ezie i mamusia przebierze tyłek a ona o nic sie nie musi martwic zeby pilnowac i wołać :ico_oczko: no ale trzeba ja oduczyć bo jak ma isc do przedszkola to troche obciach bedzie jak bedzie jedynym dzieckiem z pampersem. zreszta ona juz ma ponad dwa lata.. to chyba najwyzszy czas...

juz w naszym mieszkanku oba pokoje w panelach zrobione i jeden wytapetowany a drugi wytapetowany w jednej trzeciej. dzisiaj beda konczyc juz tapetowanie i mam nadzieje ze zrobia ten silikon w łazience, a ja dzisiaj tam musialabym jechac zakupic kreta, domestos wziasć ze soba wiadro mopa i troche posprzatac wczoraj tylko pomysłam parapety ale trzeba by było je chyba cifem wyczyscic i troche ogarnełam bajzel, jutro bysmy pozwozili ubrania i drobnice cała co do samochodu wejdzie a w niedziele meble od rana wozic zeby do wieczora zdac mieszkanie.

zaraz zmykam ogarnac mieszkanie, obiad jakotaki mam, zupke, sałatke warzywną wiec w zasadzie tylko mam do roboty to co najwazniejsze, posprzatac i dopakowac reszte rzeczy tak zeby jutro juz tylko wozić.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 sty 2010, 11:36

Martalka, katinka, wielkie brawa za POŁOWINKI!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nicola, :ico_brawa_01: za 22.tc!!!!

a my wam postawimy :ico_tort: za 30. tydzień :-D

ewusiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:58

29 sty 2010, 11:43

NICOLA_22 przepraszam że dopiero dzisiaj ale wczoraj padłam zanim moje kochanie z pracy przyszło musiał zostać trochę dłużej i przyszedł dopiero po dwudziestej drugiej Zapytałam się go dzisiaj ale niestety nic nowego Ci nie powiem bo ponoć każda spółdzielnia ma swoje własne prawa z reguły jednak takie rzeczy jak nieszczelne okna powinni wymieniać Powiedział to samo co dziewczyny żebyście napisali pismo, dali na dziennik i czekali na odpowiedź Potem można działać dalej
Martalka ok w przyszłym tygodniu idę to powiem (zabrzmi to mało poważnie) ale teraz zapomniałam ale czwartego mam następną wizytę tak że luzik

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

29 sty 2010, 11:53

agniecha, poradzisz sobie, na pewno. A co do konfliktu, my też mamy niby. Niby, bo fizycznie nie wystąpił, choć obaj chłopcy mają właśnie konfliktową ze mną grupę krwi- po mężu. A jaką grupę na twój synek??
no właśnie to dosyć zadziwiające, co Tomek ma po ojcu krew,czyli chyba b rh+
a wiecie ostatnio widziałam w telewizji na planete program o ciąży i właśnie mówili o konflikcie, że od razu traktują taką ciąże jako zagrożoną i tam nawet było że jak matka ma konflikt z dzieckiem to żadko kiedy może je karmić. A ja Tomka karmiłam 23 mce niewiem?
siedzimy z Karolinką w domku, pomału zaczynamy po raz kolejny próby oduczenia od pampersów młoda od kąd wstała jak na razie chodzi w majtkach i to suchych :ico_oczko:
i dobrze to już czas,dzieci są gotowe w wieku 2 lat, Tomka właśnie wtedy oduczyłam, byłam u teściowej ale mieliśmy o tyle dobrze że było bardzo ciepło, Tomek latał po podwórku bez majtek i z kupką było troche problemów, tzn dłużej się uczył rozróźniać o co idzie? ale teraz jest super woła sii i ee, do przedszkola może iść, poresztą tak słyszałam że przedszkola stawiają warunek że dziecko ma być bez pampersa!
pozdrawiam
fajnie że sobie remontujecie mieszkanko, a kupiliście nowe czy w starym?
,y też jeszcze mamy tyle roboty, powolutku powolutku mój A robi, bo on wszystko sam musi... och
pozdrawiam

NICOLA_1985

29 sty 2010, 12:08

słyszałam że przedszkola stawiają warunek że dziecko ma być bez pampersa!
ja tez to słyszałam ale z doswiadczenia wiem ze nie do konca to jest tak.. moja kolezanka posłała swoja córke do przedszkola i Oliwia jeszcze sikała do pampersów, nie robili problemów. co przedszkole to inne zasady ... zalezy duzo od osob ktore tymi dziecmi sie zajmuja.. z niektorymi idzie sie jak widac dogadac :ico_oczko: ale my sobie obciachu nie bedziemy robic :ico_oczko:
kupiliście nowe czy w starym?
na nowe to raczej nas nie byloby stac tymbardziej ze nowe sa oddawane w stanie surowym zamknietym, a my chcielismy kupic juz takie po przynajmniej czesciowym remoncie do 160 tys zł maxymalnie. no i kupilismy za 164 tys zł m5.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość